Recepty

Zdravé recepty | Proteínovo – orechové muffiny | Fitness dezert

Ahojte milí čitatelia. Určite každý z vás už skúsil nejaký druh diéty, alebo iných stravovacích plánov. Jedálničky tohto druhu bývajú často krát jednotvárne a preto ste to proste vzdali. No a my tu máme pre vás návod, ako zotrvať v diéte a aj napriek tomu si pochutnať na skvelej „maškrte“ a oživiť si zároveň jednotvárnu diétnu stravu bez výčitiek. Prinášame vám super rýchly, krátky a zároveň jednoduchý recept na Proteínovo – orechové muffiny.

Čo budeme potrebovať?

 Postup prípravy

Postup je veľmi jednoduchý. Do misky vložíme 4 ks vaječných bielkov, 4 PL orechového masla, 4 PL bieleho jogurtu, 1 odmerku (25-30g) Impact Whey proteínu, 1 ČL kypriaceho prášku alebo prášku do pečiva a všetko to spolu mixujeme, až pokiaľ nám vznikne ucelená hmota.

Ďalej zmes nalejeme do formy na muffiny.

Vložíme formu do vopred rozpálenej rúry na 200 stupňov a pečieme cca 20 min. Muffinky nám krásne napučia. Zistiť, či už sú určite hotové môžete napr. zapichnutím špajdle do muffinu. Ak sa nelepí, tak máte istotu, že sú už upečené správne.

No a nakoniec si môžete muffiny dozdobiť podľa predstáv a chuti, napr. trochou orechového masla, kúskom čokolády, trochou bieleho jogurtu, či bezkalorickými sirupmi od MyProtein.

Želám dobrú chuť a skvelé pochutnanie si na zdravom a do diéty vhodnom jedle, plnom bielkovín a zdravých tukov pri minimálnom množstve sacharidov!

Milan Kohút

Na každého z nás v diéte občas príde chvíľka pochutnať si na niečom poriadne kalorickom a sladkom, najlepšie s čokoládou a arašidovým maslom! Je vám to známe, však? Nechceme si však zničiť všetku tú snahu, ktorú dennodenne do toho dávame a preto sme vymysleli tento úžasný zdravý recept na proteínovo- orechové muffinky!


Zdroje : Milan Kohút (vlastná tvroba)Milan Kohút

Milan Kohút

Autor for Spisovatel'

Volám sa Milan Kohút a ku športu ako takému som sa dostal už ako 10 ročný. Začal som ako to už väčšinou býva s futbalom. Neskôr asi v 15-tich rokoch som chcel zvýšiť svoju kondíciu a silu, preto som začal navštevovať „činkáreň“, ktorú sme mali zriadenú v dedinke odkiaľ pochádzam. Výsledky sa dostavili pomerne rýchlo, čo znamenalo zväčšenie svalstva a tým pádom aj telesnej váhy, čo sa nepáčilo môjmu futbalovému trénerovi, ktorý mi dal ultimátum – kulturistika alebo futbal. Áno, možno aj trochu z rebélie som viac na futbalový tréning neprišiel.  Mal som vtedy niečo cez 17 rokov a začal som sa venovať cvičeniu o niečo vážnejšie. V roku 2007, keď som mal 18 rokov som sa zúčastnil svojej prvej súťaže v kulturistike a pokračujem v tom do dnes. Pravidelne som sa umiestnil v popredných priečkach. Cvičenie a kulturistiku považujem nielen za šport, ale v prvom rade za životný štýl. Venujem sa tak isto trénovaniu a poradenstvu v rámci kulturistiky a fitness, kde sa snažím ľuďom odovzdať svoje reálne skúsenosti v oblasti výživy, tréningu a suplementácie.


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz