Suplementy

Prémiové kofeínové kapsule s pomalým uvoľňovaním | MYRANGE

Tentokrát si povieme niečo o najnovšom vylepšenom kofeínovom doplnku, ktorý sa vyznačuje postupným uvoľňovaním. Čo vám táto vlastnosť prinesie a ako je to možné? Predstavujeme vám kofeínové kapsule z prémiovej rady MYRANGE.

O čo ide?

Je to unikátna formula, ktorá poskytuje zdroj prírodného kofeínu, ktorý ma vlastnosti potláčať únavu a podporiť bdelosť. Z fitness hľadiska je to veľmi žiadaný účinok, ktorý dokáže posunúť tréning na novú úroveň. Kofeín potláča únavu, rozširuje krvné riečisko, spomaluje nervovú aktivitu a taktiež pôsobí na vzrušenie. Jednoducho povedané: zlepšuje koncentráciu a pozornosť. Nikdy ste kofeín neskúšali samostatne zaradiť do vášho suplementačného plánu? Možno nastal ten správny čas vyskúšať tieto prémiové kofeínové kapsule s postupným uvoľňovaním.

V čom sú tieto kapsule výnimočné?

Príjem kofeínu z tohto produktu je postupný, takže zlepšuje vašu koncentráciu a pozornosť po dlhšiu dobu. Tým, že je príjem kofeínu postupný, nespôsobí jeho prijatie počiatočný šok, ktorý by bol veľmi pravdepodobný pri prijatí 97mg kofeínu. Navyše obsahuje 227mg CLA na kapsulu a vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a funguje ako antioxidant. 

Ako ho užívať?

Kofeín je prakticky vhodný pre kohokoľvek, kto potrebuje stimulovať svoju myseľ a pozornosť. Nie je však vhodný pre deti, tehotné ženy a ľudí citlivých na kofeín. Tým, že obsahuje CLA a vitamín E pomáha s redukciou tuku, takže je veľmi vhodný hlavne do diéty. Odporúčané úžívanie sú maximálne dve kapsule denne (194mg kofeínu denne). Príklad dávkovania je napríklad jedna kapsula ráno a druhá pred tréningom, alebo obe pred tréningom. Zo zdravotného hľadiska sa neodporúča túto dennú dávku prekračovať, pretože by sa mohli prejaviť nežiadúce účinky kofeínu (nespavosť, nervozita..).

Zdroj: Myprotein UK

Výhody/nevýhody?

Hlavnou výhodou kofeínových doplnkov je ich lepšia znášanlivosť, ako napríklad káva pred tréningom. Mne osobne káva pred tréningom spôsobuje žalúdočné problémy, no keď si dám tieto kapsule, nemám problém a dokonca ma to naozaj zaručene vždy preberie. Je to veľmi účinný a prírodný predtréningový stimulant, na ktorý telo ochotne reaguje. Pre niekoho, kto nechce hneď začať napríklad s MYPRE, je tento doplnok viac, než vhodný. Nevýhodou je údajná závislosť, resp. odolnosť voči kofeínu, ktorá môže vzniknúť pri jeho pravidelnom užívaní. Tento jav by však nemal vzniknúť, ak kofeín beriete s rozumom a nie pred každým tréningom v množstve nad odporúčanou dávkou. Aj u kofeínu platí, že všetko s mierou.

Strava

Poznáte účinky kofeínu?

Pokiaľ hľadáte článok, kde sú opísané účinky kofeín, funkcie kofeínu, vplyv kofeínu na organizmus a tiež závislosti na kofeín, alebo tolerancií na kofeín tak ste tu správne.

2016-07-11 20:15:21By Andrej Preťo

 

Najnovší prémiový doplnok z rady Myrange práve prichádza a je pripravený posunúť váš tréning a koncentráciu a novú úroveň. Vyskúšajte vylepšenú formulu a pustite sa do tréningu/práce na plné obrátky. No pozor! Kofeín treba užívať s rozumom.Myprotein.Sk

Myprotein.Sk

Spisovatel' a Expert


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz