50% ZĽAVA NA AMINO & PILULKY PRE ZDRAVIE + 30% ZĽAVA NA CELÝ NÁKUP! | POUŽITE KÓD: ZLAVA

Kontaktujte Nás


Emailom:

Ak máte nejaké otázky, môžete sa pozrieť na Často Kladené Otázky. Tu si môžete pozrieť, ako používať našu stránku, ako si objednať, ako sa prihlásiť a taktiež môžete sledovať vaše objednávky.

Ak neviete nájsť tu správnu odpoveď na vašu otázku, prosím kliknite tu, aby ste mohli poslať email nášmu zákazníckemu servisu. Snažíme sa odpovedať na všetky emaily do jedného pracovného dňa.


Poštou:

Myprotein Customer Service Department
Meridian House
Gadbrook Park
Gadbrook Way
Northwich
Cheshire
CW9 7RA
Great Britain

Neváhajte a napíšte nám na vyššie uvedenú adresu, prosím neposielajte svoje objednávky na túto adresu. Ak chcete poslať tovar naspäť, prosím kontaktujte náš Zákaznícky Servis, ktorý vám poradí ako postupovať.


Vaše Názory:

Neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšiť náš servis a chceli by sme počuť vaše názory na naše služby a dokonca aj nápady, ako môžeme vylepšiť naše služby. 

Prosím kontaktujte zákaznícky servis čo sa tyká vašich objednávok, stačí kliknúť na „Môj Účet“ v pravom hornom rohu a potom nás môžete kontaktovať prostredníctvom nášho On-line Centra Správ.

2019 © 2018 The Hut.com Limited, spoločnosť registrovaná v Anglicku a Walese (číslo spoločnosti 05016010) so sídlom na adrese Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.

Pay securely with
Visa Electron Visa Paypal Mastercard Maestro Amex