<b>Najlepšie Proteínové Tyčinky</b>

Najlepšie Proteínové Tyčinky

NAJCHUTNEJŠIE PROTEÍNOVÉ TYČINKY

PRO BAR ELITE

Pro Bar Elite tyčinky sú bezpochyby jednými z našich najlahodnejších tyčiniek, ktoré sú dostupné v rôznych príchutiach, ako napríklad Toffee Vanilka alebo Karamel & Oriešok. Tieto tyčinky vás nevyhodia z diétneho režimu a sú skvelou alternatívou k rôznym pochúťkam. Každá 70g tyčinka poskytuje až 26g vysokokvalitných bielkovín s rýchlym i pomalým vstrebávaním. Sú získavané zo zmesi srvátkového proteínového koncentrátu a mliečnych bielkovín – sú dôležité pre nárast a udržanie svalovej hmoty. Obsahujú 22g sacharidov a skvele vám doplnia zásoby energie pre namáhavé denné aktivity a tréning. 

Kúp Teraz

NAJLEPŠIA PROTEÍNOVÁ TYČINKA NA CHUDNUTIE

VIRTUE BAR

Chcete lahodnú pochúťku, ale snažíte sa vyhnúť sladkostiam plným cukru? V tom prípade je tu tyčinka Virtue Bar priamo pre vás! Tyčinka Virtue Bar vám poskytne potrebné živiny, ktoré sú pre vaše telo mimoriadne prospešné. Má veľmi nízky obsah tuku a cukru a namiesto nich je plná sacharidov a vlákniny. Virtue Bar obsahuje menej než 95 kalórií v jednej tyčinke. Stáva sa tak bezkonkurenčne jednou z najlepších tyčiniek, ktoré si môžete dopriať absolútne bez výčitiek. Je skvelou alternatívou k bežným čokoládovým tyčinkám a perfektne zaženie vaše chute na sladké.

Má obsah 4,8g bielkovín a prispieva k nárastu a udržaniu svalovej hmoty, čo je veľmi dôležité, ak sa snažíte nabrať čistú svalovú hmotu a zároveň chudnúť. 


Kúp Teraz

NAJLEPŠIA PROTEÍNOVÁ TYČINKA PRE ŽENY

SKINNY FLAPJACKS

Naše Lahodné Skinny Flapjacky sú ideálne pre aktívne ženy, ktoré chcú dosiahnuť svoj denný príjem bielkovín a zároveň mať pod kontrolou aj príjem ďalších živín. Vďaka obsahu 2g cukru nenarušia vaše tréningové plány a môžete si ich dopriať kedykoľvek bez výčitiek. Hodia sa napríklad po tréningu, alebo si ich môžete vziať kamkoľvek na cesty.

Naše Skinny Flapjacky obsahujú až 10g bielkovín, ktoré prispievajú k nárastu a udržaniu svalovej hmoty. Zostanete silná a zdravá. Vychutnajte si náš Skinny Flapjack v jednej zo skvelých príchutí, ako napríklad Klasická Čokoláda alebo Banoffee. Kúp Teraz

NAJLEPŠIA PROTEÍNOVÁ TYČINKA PRE MUŽOV

HURRICANE XS BAR

Spoločnosť Myprotein vytvorila tyčinku Hurricane XS pre mužov. Pomôže vám uspokojiť vaše potreby v oblasti prijímania živín a navyše vás prekvapí svojou lahodnou chuťou. Hurricane XS je výživnou pochúťkou, ktorú si môžete dopriať napríklad pred alebo po tréningu. Taktiež si ju môžete vychutnať aj kedykoľvek doma alebo na cestách. Je vhodná pre všetkých športovcov – od bežcov až po fitness maniakov.

Proteínová tyčinka obsahuje neuveriteľných 28g bielkovín, čím vám zaručí, že prijmete dostatok bielkovín počas dňa, ktoré sú nevyhnutné pre nárast a udržanie svalovej hmoty. Navyše obsahuje 5g kreatínu monohydrát (Creapure®), ktorý maximalizuje vašu fyzickú výkonnosť pri vysokointenzívnom tréningu – Hurricane XS je tyčinka pre skutočných mužov.


Kúp Teraz

NAJLEPŠIA LOW CARB PROTEÍNOVÁ TYČINKA

MY BAR ZERO

My Bar Zero je bezpochyby najlepšou tyčinkou s nízkym obsahom cukru. Je mimoriadne vhodná do diéty so zníženým príjmom sacharidov, pretože obsahuje až o 90% menej sacharidov než štandardná proteínová tyčinka. Ak sa teda snažíte schudnúť, alebo dodržiavate "low-carb" diétu, vedzte, že táto tyčinka bola vyvinutá priamo pre vás.

Proteínové tyčinky My Bar Zero obsahujú až 20g vysokokvalitných bielkovín, ktoré prispievajú k nárastu a udržaniu svalovej hmoty, zatiaľ čo sacharidy a cukry udrží absolútne pod kontrolou. Je veľmi praktická a môžete ju konzumovať kedykoľvek – či už doma, na cestách alebo v dobe okolo tréningu. Zaženie vaše chute na sladké bez toho, aby ste vyšli z vášho prísneho režimu. Vychutnajte si ju v jednej zo skvelých príchutí, ako napríklad Cookies & Cream alebo Citrónový Cheesecake.


Kúp Teraz

NAJLEPŠIA LOW FAT PROTEÍNOVÁ TYČINKA

HIGH PROTEIN BAR

High Protein Tyčinky boli precízne navrhnuté a vyrobené tak, aby bol maximalizovaný ich obsah bielkovín, ale zároveň aj obsah vlákniny. Sme si vedomí, že je niekedy náročné zvýšiť denný príjem bielkovín popri zaneprázdnenom životnom štýle, ktorý vedú mnohí ľudia. Proteínová tyčinka High Protein je tu priamo pre vás. Poskytne vám potrebné živiny a navyše je lahodná. Konzumovať ju môžete kedykoľvek, nech ste doma, na cestách, alebo sa práve pripravujete na tréning.

Obsahuje až 30g vysokokvalitných bielkovín s pomalým a rýchlym vstrebávaním a je vhodná na nárast a udržanie svalovej hmoty. Vďaka obsahu 23g sacharidov a nízkemu obsahu nasýtených tukov vám táto tyčinka dodá dostatočné množstvo energie, ktorú budete potrebovať pri namáhavých tréningoch a náročných denných aktivitách.


Kúp Teraz

NAJLEPŠIA NÁHRADA JEDLA VO FORME TYČINKY

MEAL REPLACEMENT BAR

Naša Náhrada Jedla v Tyčinkách je unikátnou alternatívou k bežnému jedlu pre tých, ktorí dodržiavajú prísnu diétu. Samozrejme je vhodná i pre tých, ktorí sú časovo vyťažení a nestíhajú prijímať bežnú stravu. Náhrada Jedla od spoločnosti Myprotein je lahodná tyčinka plná dôležitých živín. Poskytne vám až 22 rôznych esenciálnych zložiek. Jednou z kľúčových výhod je, že obsahuje dôležité minerály, ktoré prispievajú k správnej činnosti a funkcii fyziológie vášho tela vrátane nervového systému, krvného tlaku, kostí, zubov, metabolizmu energie a celkového zdravia.

Tyčinka obsahuje 26g sacharidov a dodá vám dostatok prírodnej energie, ktorú budete potrebovať pri namáhavých tréningoch a náročných denných aktivitách. Hodí sa napríklad na raňajky a zaručí vám tak správny začiatok dňa pomocou príjmu veľkého množstva základných živín. Tyčinka navyše obsahuje až 20g bielkovín, ktoré sú dôležité pre nárast a udržanie svalovej hmoty.


Kúp Teraz

PROTEÍNOVÁ TYČINKA ZA NAJLEPŠIU CENU

OATS & WHEY FLAPJACK

Naša tyčinka Oats & Whey je jedinečnou pochúťkou pre každého – či už ste bežec alebo fitness maniak, túto lahodnú tyčinku si jednoducho zamilujete. Má perfektné nutričné hodnoty a je dostupná v rôznych skvelých príchutiach. Tieto lahodné flapjacky sú dostupné za skutočne perfektnú cenu. Sú plné vysokokvalitných bielkovín, sacharidov a vlákniny, zatiaľ čo majú len veľmi nízky obsah cukru.

Tyčinky Oats & Whey obsahujú vysokokvalitné bielkoviny zo srvátkového koncentrátu a mliečnych bielkovín, vďaka čomu poskytujú až 23g bielkovín, ktoré prispievajú k nárastu a udržaniu svalovej hmoty. Dodajú vám dostatok energie kedykoľvek, keď to budete potrebovať. Vychutnajte si jednu z lahodných príchutí, ktoré sú na výber – od Maliny, Čerešne & Mandle až po Slaný Karamel – a dodajte tak vášmu telu kvalitné živiny za výhodnú cenu!


Kúp Teraz
Back to top