NAJLEPŠÍ PROTEÍN PRE BUDOVANIE SVALOVEJ HMOTY

MICELÁRNY SRVÁTKOVÝ PROTEÍN

Jednou zo skvelých výhod srvátkového proteínu je to, že obsahuje úžasné množstvo aminokyselín, ktoré pomáhajú svalovým bunkám regenerovať a obnovovať sa. Oproti štandardnej srvátke, micelárny srvátkový proteín v prášku podstúpil ultrafiltráciu na zaistenie nízkeho obsahu cukru a vysokého obsahu bielkovín.

Navyše tento proteín obsahuje pomaly sa uvoľňujúce bielkoviny, čo môže byť pre vás veľká výhoda. S obsahom 23 g bielkovín na 30g porciu, je používanie tohto doplnku počas dňa alebo pred spaním ideálny spôsob, ako poskytnúť vášmu telu dostatočné zásoby makroživín po dlhú dobu, čo je ideálne pre naberanie objemu.

NAJCHUTNEJŠÍ PROTEÍN

THEWHEY

Thewhey je naša ultraprémiová zmes najčistejších srvátkových bielkovín, ktoré dodajú vášmu telu presne to, čo potrebuje na výstavbu a udržanie kvalitnej svalovej hmoty. Stanovujeme nový štandard v čistote a kvalite srvátkových proteínov vďaka obsahu až 25g bielkovín, 5g glutamínu, 6,5g BCAA a len 2g sacharidov. Okrem toho Thewhey obsahuje zmes enzýmov MyZyme, ktorých funkcia v tele je zameraná na podporenie nárastu svalov.

Tento prémiový proteín je voľbou šampiónov. Je dostupný v štyroch lahodných príchutiach, ako napríklad slaný karamel, mliečna čokoláda, vanilkový krém alebo jahodový milkshake.

NAJLEPŠÍ VEGÁNSKY PROTEÍN

VEGAN BLEND

Táto perfektná zmes hrachového izolátu, bielkovín z hnedej ryže a z konope nám dokazuje, že aj vegánska diéta môže byť doplnená prémiovými zdrojmi bielkovín s rýchlym vstrebávaním. Okrem toho, produkt obsahuje zmes leucínu, izoleucín a valínu (BCAA) pre vylepšenie kvality nutričného profilu a pre podporenie rastu svalovej hmoty u vegánov.

Šikovným zlepšením tohto doplnku je DigeZyme, čo je enzým, ktorý pomáha funkčnosti čriev a zlepšuje trávenie, pretože väčšina vegánov získava bielkoviny zo strukovín a sóje, ktoré môžu klásť vysoké nároky na trávenie.

NAJLEPŠÍ VEGETARIÁNSKY PROTEÍN

IMPACT WHEY ISOLATE

Je to jedna z najčistejších srvátkových proteínových zmesí na trhu. Tento doplnok bol vytvorený pre rýchle vstrebávanie bielkovín, zamerané na svalové bunky poškodené po intenzívnom tréningu na podporu regenerácie a zlepšenie výkonu. Je to skvelý doplnok pre tých, ktorí sa sústredia na príjem vysoko kvalitných bielkovín po tréningu. Tento proteín je vhodný aj pre vegetariánov.

Neuveriteľne nízky obsah sacharidov tiež pomáha tým, ktorí dodržujú diétu prevažne zameranú na nízky príjem sacharidov. Navyše s obsahom bielkovín 23 g v jednej porcii a niekoľkými lahodnými príchuťami, ako sú napríklad Arašidové Cookie, Rocky Road a Slaný karamel získate potréningový nápoj plný živín so skvelou chuťou.

NAJLEPŠÍ PROTEÍN PRI CHUDNUTÍ

IMPACT DIET ISOLATE™

Tento diétny proteín zahŕňa ingrediencie, ktoré môžu zrýchliť metabolizmus a pomôcť spaľovať telesný tuk. Je to napríklad karnitín, extrakt zo zeleného čaju a 20 g bielkovín, ktoré zaistia, že vaše svalové bunky budú stále zásobované vhodnými živinami. S menej ako 100 kcal v jednej porcii ide o komplexný proteínový mix.

Užívanie tohto doplnku počas dňa môže pomôcť udržiavať zdravú hladinu bielkovín, rovnako tak maximálne využiť účinky guarany a cholínu, ktoré hrajú hlavnú úlohu v premene tuku na energiu. Užívanie Impact Diet Isolate je ideálne začleniť do vašej potréningovej rutiny ako kvalitný proteín.

NAJVÝHODNEJŠÍ PROTEÍN

Impact Whey PROTEÍN

Srvátkový proteín je najefektívnejšou cestou, ako dostať ľahko dostupné bielkoviny do poškodených svalových buniek. Tento srvátkový proteín sa získava z mlieka od kráv kŕmených na prírodných pastvinách a ponúka 21 g bielkovín spolu so zmesou BCCA v množstve 4,5 g v jednej porcii a 3,6 g Glutamínu čím sa radí medzí kvalitné proteíny.

Impact Whey Protein obsahuje nízky podiel sacharidov a je preto veľmi efektívnym doplnkom pre budovanie kvalitnej svalovej hmoty pre tých, ktorí dodržiavajú diétu založenú na nízkom príjme sacharidov. Produkt je ponúkaný v množstve skvelých príchutí, ktoré stoja za vyskúšanie, ako napríklad Jam Roly Poly, Čučoriedkový Cheesecake a Victoria Sponge Cake.

NAJLEPŠÍ PROTEÍN BEZ LAKTÓZY

SÓJOVÝ PROTEÍNOVÝ IZOLÁT

Sójový proteínový izolát je vyrobený zo 100% geneticky nemodifikovaných odtučnených sójových bôbov, ktoré sú upravené prísnym procesom za účelom zníženia obsahu sacharidov a tukov, čo vytvára 90% obsah bielkovín bez obsahu laktózy.

Produkt navyše obsahuje komplexnú zmes aminokyselín s podielom 6,6 g leucínu. Ide o vhodný doplnok pre vegetariánov, atlétov a návštevníkov posilňovní, ktorí sa chcú vyhnúť laktóze a mliečnym produktom. S obsahom 27 g bielkovín môže tento proteínový prášok značne pomôcť s doplnením živín po tréningu.

NAJLEPŠÍ KAZEÍNOVÝ PROTEÍN

MICELÁRNY KAZEÍN

Kazeín vo forme proteínového prášku predstavuje pomaly sa uvoľňujúce bielkoviny, na zabezpečenie vstrebávania živín počas dlhšieho časového úseku. Počas spánku je vaše telo bez prísunu živín po dobu 6-10 hodín, čo môže znížiť rýchlosť regenerácie kvôli nedostatku bielkovín.

Pomaly sa uvoľňujúci micelárny kazeín zabezpečí, že budete mať konštantný príjem bielkovín ideálny pre regeneráciu svalov. S obsahom 22 g bielkovín v jednej porcii si môžete byť istí, že máte kvalitný proteínový prášok za skvelú cenu, tak ako vždy s našimi fantastickými výrobkami.

Back to top