Lean Definition Balík

VÝPREDAJ JE PREDLŽENÝ - AŽ DO 70% + EXTRA 8% ZĽAVY! Použite Kód: MPSK8

AŽ DO 70% ZĽAVY + EXTRA 8%!

Nenechajte si ujsť náš NAJVÄČŠÍ Výpredaj Mesiaca.

Pre Extra 8% Zľavu - Použi Kód: MPSK8

Ponáhľajte sa - nebudete sklamaný, nakupujte pokým sú zásoby!

Akcia platí do polnoci 26. Februára 2017 alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz

Bol: 88.95€ 71.16€ Ušetríte 17.79€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Lean definition balík bol vytvorený pre tých, ktorí chcú zväčšiť svoju svalovú hmotu bez pridania nežiaduceho tuku. Používajú ho kulturisti, bodybuilderi alebo tí, čo chcú zvýšiť svalovú hmotu. Tento zväzok je navrhnutý tak, aby bol používaný v spojení s efektívnym tréningom ak máte na pláne zväčšiť veľkost a silu svalov, zatiaľ čo zaistuje nízke percento telesného tuku. Náš lean definition je úžasným balíkom za peniaze, obsahuje 5 špeciálne vybraných doplnkov v množstvách potrebných k zásobeniu na celý mesiac.

Pri dôkladnejšom pohľade na každý jednotlivý doplnok zahrnutý do definície Lean Bundle zistíte, že každý produkt bol vybraný na základe svojej schopnosti buď zväčšovania svalovej hmoty, zvýšenia sily a zníženia množstva telesného tuku. Ak sú užívané spoločne a v určenom množstve vo zväzku, bolo zistené u športovcov, že boli schopní dosiahnuť všetky tri. Konkrétne zväzok obsahuje Hurricane XS, náš najpredávanejší "All-in-One" doplnok, ktorý obsahuje Creapure ® najčistejšiu formu kreatínu na podporu rastu vašich svalov, Thermopure zvyšuje pokojový metabolizmus (RMR) a znižuje nástup únavy, kyselina CLA voľná mastná (konjugovaná kyselina linolová), ktoránielen znížuje telesný tuk, ale aj zväčšuje svalovú hmotu a taurín, ktorý uľahčuje prienik živín do svalu.

Lean Definition balík predstavuje úžasnú kvalita za peniaze a je vhodný pre tých, ktorí chcú mať 30 dňový prísun živín na budovanie svalovej hmoty, ale aj pre tých, ktorí hľadajú určité doplnky akými sú Taurín, Hurricane XS, CLA a Thermopure.

Vytvorili sme vzorový plán ako užívať Lean Definition Balík:

 • Raňajky
  • 2 CLA softgély
 • Pred cvičením
  • 2-3 Thermopure kapsule
  • 3 g Taurínu
 • Tréning
 • Potréningový nápoj
  • 70 g Hurricane XS
 • Pred spaním
  • 3 g Taurínu

Hurricane XS (Strawberry príchuť, 2.5 kg): Vynikajúci doplnok obsahujúci všetky potrebné živiny, ktoré potrebujete na budovanie svalového tkaniva.

Thermopure (90 tabs): Silná zmes zvyšujúca hladinu energie a vitalitu a zároveň podporuje odburávanie tuku.

CLA (60 softgels): Výskumom preukázaná voľná mastná kyselina na vybudovanie svalového tkaniva a zníženie telesného tuku.

Taurín (250 g): Aminokyselina, ktorá sa chová ako bunkový zásobovateľ živín, a tým môže pomôcť k oživeniu a rastu svalu.

Myprotein Blender Bottle (600 ml): The Myprotein Blender Bottle je najmodernejší športový doplnok na trhu, ktorý vám pomôže rozmiešať jednotlivé športové doplnky s minimálnym úsilím.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Zvýšenie svalovej hmoty
 • Špičkový balík pre výkon
 • Vynikajúca hodnota za peniaze

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Lean Definition Balík

Vyberte Obrázok

Lean Definition Balík