Woman's Fitness Bundle

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
76.75€
Nie je na Sklade

Vypredané

Dostupnosť: Vypredané

Popis Produktu

Poznámka: Balenie sa môže líšiť od zobrazeného

""Women's Fitness Bundle"" bol vytvorený špeciálne pre aktívne ženy a združuje niektoré z najlepších výrobkov z radu MP MAX Elle. Tieto doplnky fungujú synergicky a poskytujú živiny, ktoré vám pomôžu zostať zdravý a zlepšiť celkovú fyzickú úroveň. Tento balík tiež dopĺňa energiu a zároveň pomáha udržiavať nízke hladiny telesného tuku.

Aké sú hlavné výhody? ""Women's Fitness Bundle"" bol vytvorený špeciálne pre ženskú postavu. Balík ponúka šesť doplnkov, ktoré sa navzájom podporujú a prispievajú k zlepšeniu celkového zdravia a duševnej pohody. Zároveň tieto výrobky najvyššej kvality pomáhajú pri cvičení a pomôžu vám udržať štíhle telo a zdravý životný štýl.

Obsahuje:

MP MAX - Elle True Diet(Chocolate Silk príchuť, 1800 g):Vynikajúca kombinácia živín k podpore zotavenia po výkone a tvorbe štíhleho tela.

MP MAX - Elle Thermopure(90 kapsúl): Silná termogénna zmes, ktorá podporuje odbúravanie tukov u žien a pomáha k zvýšeniu energie a vitality.

MP MAX Elle Virtue Bar(Double Chocolate príchuť, 1 x 12 bars): Vynikajúca, jogurtom zaliata cereálna tyčinka, ideálna na konzumáciu v dobe medzi jedlami.

Myprotein Blender Bottle: Vysoko kvalitná fľaša na miešanie je ideálny spôsob ako vytvoriť tie najjemnejšie nápoje s minimálnym úsilím.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI MÔŽU BYŤ ZMENENÉ BEZ OZNÁMENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBÁCH V SKLADE

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Ponúka širokú škálu produktov, ktoré pomáhajú znižovať hladinu telesného tuku
  • Navrhnutý pre zväčšenie svalovej hmoty
  • Vynikajúca hodnota za peniaze

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Woman's Fitness Bundle

Vyberte Obrázok

Woman's Fitness Bundle
Back to top