Balík Na Budovanie Svalov - Pre Mužov

Príchuť
25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
108.99€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Začnite rok s našim exkluzívnym Balíkom na budovanie svalov pre mužov. Starostlivo sme vybrali 6 skvelých produktov, ktoré vám pomôžu získať požadované množstvo svalovej hmoty.

Impact Whey Protein – 1 kg

Hlavným produktom v tomto balíku je najlepší proteín vo Veľkej Británii Impact Whey Protein. Tento skvelý nápoj okrem toho, že poskytuje 20 g bielkovín v porcii, poskytuje aj komplexnú aminokyselinovú zmes s viac než 2 g leucínu v porcii. Impact Whey Protein je rýchlo vstrebateľný proteín, a je preto ideálnym doplnkom po cvičení.

MYPRE™, Modrá Malina, 500 g

Ďalším produktom na zozname je MYPRE™, čo je silná predtréningová formula poskytujúca množstvo kľúčových ingrediencií, ktoré sa navzájom synergicky podporujú pre zlepšenie výkonu*. MYPRE™ obsahuje predtréningovú zmes zahŕňajúcu BCAA 2:1:1 a kombináciu kreatínov.

Kreatín Monohydrát – 250 tabliet

Pre zvýšenie výkonu a sily sme do balíka zahrnuli aj kreatín. Je to dokonale bezpečný doplnok, ktorý zvyšuje fyzický výkon pri krátkom a vysoko intenzívnom cvičení, a je tak ideálny nielen pre začiatočníkov, ale ja pre skúsených vzpieračov, šprintérov alebo hráčov rugby.

BCAA plus - 90 tabliet

Pre doplnenie predchádzajúcich produktov sme pridali aj BCAA. Kombinácia leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 2:1:1. Všetky sú to esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že ich telo nedokáže syntetizovať, a musia byť preto prijímané zo stravy.

Vitamín D3 – 180 kapsúl

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tukoch a vytvára sa pod kožou pri pôsobení slnečného žiarenia. Nachádza sa aj v niektorých potravinách akými sú losos, makrela, vajcia a mlieko, ale len v malých množstvách, a preto je vhodná konzumácia aj vo forme doplnkov pre zvýšenie príjmu. Vitamín D3 prináša celú radu zdravotných výhod vrátane normálnej funkcie kostí a svalov.

Alpha Men  - 120 tabliet

Pre celkovú podporu vášho tréningu sme pridali aj multivitamín Alpha Men, ktorý poskytuje komplexnú zmes vitamínov určenú špeciálne pre mužov. Alpha Men prispieva k silnejšiemu imunitnému systému.

Hlavné Výhody

  • Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Starostlivo vybrané produkty

Navrhované Využitie

Pozrite sa na jednotlivú stránku produktu.

Zloženie

Pozrite sa na jednotlivú stránku produktu.

Nutričné Informácie

Pozrite sa na jednotlivú stránku produktu.

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

4.5

4.5

(2 Hodnotenia Zákazníkov)

Zoradiť

Spokojnosť

Celkovo:

5

Rozpustnosť:

5

Chuť:

4

Účinnosť:

5

Výborný pomer cena-kvalita. Chuť fajn, proteín aj mypre sa rozpúšťajú bez problémov.

Sat Feb 11 14:36:45 GMT 2017 by Juro

Kvalitný výrobok

Celkovo:

4

Rozpustnosť:

4

Chuť:

3

Účinnosť:

4

Kvalita-Cena-Odporúčam

Sun Oct 30 19:33:09 GMT 2016 by Dano

Balík Na Budovanie Svalov - Pre Mužov

Vyberte Obrázok

Balík Na Budovanie Svalov - Pre Mužov
Back to top