• Gluten Free

    Gluten Free

Beta Ecdysterone

Cyanotis Vaga

Príchuť
Balenie
Veľkosť

GARANTOVANÁ 50% ZĽAVA NA AMINO & PILULKY! | Použite Kód: ZLAVA50

Môžete si vybrať z našich najpredávanejších ako sú, BCAA Plus, BCAA 4:1:1 , Kreatín Monohydrát, a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele!

Nakúpte si vitamíny a mineráli na zimu aby ste posilnili váš imunitný systém a vyhli ste sa tak chorobám.

Začni už dnes bez výhovoriek!

Akcia platí do polnoci 17. Decembra 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku, ale zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz
21.99€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Beta-Ecdysterone je prirodzene vyskytujúca látka nachádzajúca sa v bylinkách, alebo v koreňoch Cyanotis Vaga. Nedávne štúdie ukázali, že pri konzumácií v bežnom tréningovom pláne, beta-ecdysterone môže prispieť k zlepšeniu ziskov svalovej hmoty bez pridaného tuku.

U beta-ecdysterone bolo preukázané, že stimuluje bielkovinový metabolizmus a podporuje rast a zároveň znižuje poškodenie svalového tkaniva. Keď sval dostane viac bielkovín je pravdepodobnejšie, že podporí rast a zvýši silu. Tento proces sa nazýva syntéza bielkovín a u beta-ecdysterone je potvrdene že podporuje tento proces.

Rôzne štúdie tiež ukázali, beta-ecdysterone je ďaleko účinnejší ak je používaný pri cvičení a konzumovaný s jedlom, ktoré obsahuje veľa bielkovín. Výsledky tejto kombinácie ukázali rýchlejšie zisky vo veľkosti a zníženie oddychového času medzi cvičením.

U beta-ecdysterone neboli nahlásené žiadne vedľajšie účinky a je tiež dokázané, že pomáha znížiť množstvo telesného tuku.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Pomáha prispieť k rastu svalovej hmoty
  • Bolo dokázané, že pomáha znížiť množstvo telesného tuku
  • Prírodný bylinný extrakt

Navrhované Využitie

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne s vysoko bielkovinovým jedlom.

Dávkovanie: 1 kapsula

Balenie: 60 kapsúl t. j. 60 dávok

Upozornenie: Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné alebo dojčiace ženy, pre ľudí s hypertenziou (vysoký krvný tlak), srdcové choroby, alebo ľudí, ktorí majú problémy so spánkom.

Zloženie

Beta Ecdysterone (Cyanotis Vaga), mikrokryštalická celulóza, želatína (kapsule), magnéziumstearát.

Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru.

Nutričné Informácie

Zloženie: 1 kapsula
20-beta-Hydroxyecdysterone (ako beta-Ecdysterone): 300 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Beta Ecdysterone

Vyberte Obrázok

Beta Ecdysterone
Back to top