• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Hydrogenfosforečnan Draselný

Príchuť
Balenie
Veľkosť

GARANTOVANÁ 30% ZĽAVA NA CELÝ NÁKUP! | Použite Kód: USETRIT30

Teraz si môžete vybrať zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín. Zľava sa automaticky aplikuje pri pokladni, bez toho aby ste museli zadávať zľavový kód.

Akcia platí do polnoci 25. Februára 2018, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku, ale zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100. *Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.
Kúp Teraz
25.99€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Fosfátové doplnky boli používané po dlhé roky vrcholovými športovcami, ktorí chceli zvýšiť svoju odolnosť a vytrvalosť a zároveň oddialiť únavu. Je vhodný pre každého, kto vykonáva neustály pohyb po dobu aspoň 30 minút. Difosfát draselný je soľ z fosfátu, ktorý je cenený pre svoju vysokú bio-dostupnosť.

Fosfáty zohrávajú zásadnú úlohu v metabolizme energie pri aeróbnych aj anaeróbnych cvičeniach. Fosfáty sú používané v tele na produkciu ATP a CP. Obe sú neoceniteľné zdroje explozívnej energie. Zlepšujú schopnosť vášho tela produkovať ATP a CP podporuje väčší výkon silových pohybov, ako je šprint a dvíhanie závaží. Fosfáty sa využívajú aj pri vzniku zlúčeniny s názvom 2,3-difosfoglycerát (2,3-DPG), ktorá napomáha k uvoľňovaniu kyslíka z hemoglobínu do svalových buniek. Vysoká prítomnosť 2,3-DPG zvyšuje dodávku kyslíka do vašich svalových buniek, čo má za následok zlepšenie VO2max a aeróbnej kapacity. Metabolizmus tukov a sacharidov na energiu sa môže zlepšiť prostredníctvom doplnenia fosfátovej soli.

Jedným z hlavných účinkov fosfátu je jeho schopnosť tlmiť tvorbu kyseliny mliečnej. Štúdie ukázali, že okrem zníženia hladiny kyseliny mliečnej, môže znížiť vnímanie námahy (RPE) v priebehu cvičenia. Difosfát draselný má nielen hlboký fyziologický účinok na výkon, ale môže pomôcť aj psychologicky - a to tým, že sa počas cvičenia cítite lepšie.

Keďže fosfáty môžu zlepšiť metabolizmus tukov na energiu, môže byť výhodné použiť Difosforečnan draselný v kombinácii s Acetyl L-karnitín.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Pomáha zvýšiť tvorbu ATP
 • Môže zvýšiť VO2max a vytrvalosť
 • Pomáha regulovať produkciu kyseliny mliečnej

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúča užiť 1 g štyrikrát denne rovnomerne rozložene počas celého dňa.

Pridajte polovicu malej MP odmerky (1 g) na vaše preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať. Najlepšie užívať na lačný žalúdok.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 2 g (nie je súčasťou objednávky).

Zloženie

Tento produkt je 100% Hydrogenfosforečnan draselný, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% Hydrogenfosforečnan Draselný

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Hydrogenfosforečnan Draselný

Vyberte Obrázok

Hydrogenfosforečnan Draselný
Back to top