Impact Whey Box So Vzorkami

20 vzorků, 10 různých příchutí

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ! | Použi Kód: DVASK

Získajte až 25% zľavu na nákup vašich najobľúbenejších produktov u nás.

Teraz si môžete vybrať akú zľavu chcete...

Získajte 20% zľavu na Váš nákup u nás - použi kód: JEDENSK

Získajte 25% zľavu na Váš nákup u nás pri nákupe nad €75 - použi kód: DVASK

Kúp Teraz

14.29€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Prečo sme vytvorili IWP Box so vzorkami?

Zistiť, ktorá príchuť proteínového nápoja môže byť veľmi náročné pri obrovskom množstve príchutí na výber. Nemusíte však panikáriť, pretože vám predstavujeme tento úplne nový Myprotein box, ktorý obsahuje 20 rôznych vzoriek Impact Whey Proteínu (IWP) v 10 rôznych príchutiach.

Aké príchute môžete ochutnať?

 • IWP Pekanový Koláč 25g vzorka x 2
 • IWP Jahodový džem Roly Poly 25g vzorka x 2
 • IWP Jablkový Crumble a Puding 25g vzorka x 2
 • IWP Tiramisu 25g vzorka x 2
 • IWP Banoffee 25g vzorka x 2
 • IWP Čokoládový Brownie 25g vzorka x 2
 • IWP Prírodný Banán 25g vzorka x 2
 • IWP Prírodná Čokoláda 25g vzorka x 2
 • IWP Prírodná Vanilka 25g vzorka x 2
 • IWP Prírodná Jahoda 25g vzorka x 2

Ako sme vytvorili Impact Whey Protein?

IWP je vyrobený z prémiovej srvátky odchovanej na tráve a poskytuje ohromných 21g bielkovín na 25g balenie. Poskytuje všetky esenciálne aminokyseliny, tiež 4,5 gramov BCAA a 3,6g glutamínu na porciu a je v instantnej forme, takže ho pripravíte rýchlo a má skvelú rozpustnosť. Každé vrecúško navyše obsahuje len 1,9g tuku a 1g sacharidov, takže v jednoduchosti, ak hľadáte kvalitný srvátkový proteínový prášok, ktorý ponúka skvelú hodnotu za peniaze s pozoruhodným nutričným profilom, tak už nemusíte hľadať ďalej.

Aké sú kľúčové výhody?

IWP predstavuje pohodlný spôsob ako dodať vašim svalov dostatok vysoko kvalitných bielkovín počas dňa. Vysoký obsah bielkovín v tomto produkte pomôže prispieť k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Má len 103 kalórií, vďaka čomu je IWP skvelým doplnkom pre široké spektrum športovcov, od začiatočníkov cez pokročilých až po profesionálov. Máte možnosť ochutnať 10 rôznych príchutí, z ktorých si zaručene vyberiete vašu obľúbenú.

Pre koho je tento produkt vhodný?

IWP je vhodný pre každého aktívneho jednotlivca, ktorý chce splniť svoj potrebný denný príjem bielkovín. Či už ste profesionálny športovec alebo rekreačný crossfiter, tak bielkoviny sú základnou zložkou potravy každého pre zachovanie rastu a regenerácie svalov.

Kedy konzumovať Impact Whey Protein?

Impact Whey Protein sa absorbuje rýchlo, a preto ho odporúčame konzumovať 30-60 minút po tréningu, keď je metabolizmus zrýchlený. Môžete ho konzumovať tiež kedykoľvek počas dňa pre dosiahnutie dostatočného denného príjmu bielkovín. Môžete ho pridať do vody alebo mlieka pre osviežujúci a výživný nápoj alebo ho môžete pridať do smoothie a gréckeho jogurtu. Pre inšpiráciu ako využiť Impact Whey Protein sa môžete pozrieť do zóny receptov

Hlavné Výhody

 • 4,5g BCAA vrátane 2g leucínu na vzorku
 • 10 skvelých príchutí na vyskúšanie
 • Cez 20g bielkovín na vzorku

Navrhované Využitie

1. Pridajte 1 veľkú odmerku (25g) do vody alebo mlieka v Myprotein šejkri 30 minút pred a/alebo po cvičení pre maximálny účinok.

2. Eventuálne môžete konzumovať ako desiatu alebo olovrant pre zvýšenie denného príjmu bielkovín.

3. Pri konzumácii pred spaním odporúčame pridať do mlieka, kvôli jeho pomalšej absorpcii.

Zloženie

Príchuť Jablkovo-vanilkový koláč: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, kyselina (kyselina citrónová), farbivo (E160a), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Pekanový koláč: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, farbivo (E150a), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Jahodový džem: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, kyselina (kyselina citrónová), farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Tiramisu: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (91%), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, sušené kakao, farbivo (E150c), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Banoffee: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, sladový extrakt, sladidlo (sukralóza)

Príchuť Čokoládový: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, sušené kakao, sladidlo (sukralóza)

Príchuť Prírodný banán: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), prírodná aróma, farbivo (kurkumín), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Prírodná čokoláda: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (91%), emulgátor (sójovýlecitín), aróma, sušené kakao, sladidlo (sukralóza)

Príchuť Prírodná jahoda: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), prírodná aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza)

Príchuť Prírodná vanilka: Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko) (96%), emulgátor (sójovýlecitín), prírodná aróma, sladidlo (sukralóza)

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 odmerka (25g)

Počet porcií v balení - 1 (25g)

Nutričné Informácie

  Na 100 g Na porciu
Energia 1705 kJ/403 kcal 425 kJ/101 kcal
Tuky 7,4 g 1,9 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 4,9 g 1,2 g
Sacharidy 6,3 g 1,6 g
  z toho cukry 1,4 g 0,4 g
Bielkoviny 77 g 19 g
Soľ 0,25 g 0,06 g

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutričné informácie sú založené na príchuti prírodný banán. Pri výbere inej príchute sa môžu hodnoty líšiť do 15%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Whey Box So Vzorkami

Vyberte Obrázok

Impact Whey Box So Vzorkami