• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Kreatín Monohydrát

Nové príchute - Peach Mango, Sour Raspberry a Cherry Limeade

Príchuť
Balenie
Veľkosť
20% Zľava Na Váš Nákup | Použite Kód: ZLAVA20

20% Zľava Na Váš Nákup | Použite Kód: ZLAVA20

Získajte 20% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

Plus pri nákupe akéhokoľvek príslušenstva teraz môžete získať extra 5% zľavu navyše.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
5.49€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Ako sme vytvorili Kreatín Monohydrát?

Kreatín monohydrát je jednou z najčastejšie skúmaných foriem kreatínu, a bol tak testovaný v mnohých štúdiách na profesionálnych i rekreačných športovcoch. Kreatín monohydrát je vhodný pre veľké množstvo športovcov od kulturistov, až po šprintérov. Užívanie tohto produktu je bezpečné a bolo vedecky dokázané, že zvyšuje fyzický výkon pri krátkodobých a vysoko intenzívnych športových aktivitách, a je tak vhodný pre vzpieračov, šprintérov alebo hráčov rugby. Kreatín monohydrát je teraz dostupný v rade lahodných príchutí, vrátane najnovších príchutí: broskyňa-mango, čerešňa-limetka a kyslá červená malina.

Pre koho je Kreatín Monohydrát vhodný?

Kreatín monohydrát je vhodný pre športovcov, ktorí podstupujú intenzívnu alebo pretrvávajúcu záťaž a chcú zvýšiť svoj výkon. Kreatín sa vyskytuje v bežných potravinách, ako je mäso alebo ryby. Tieto potraviny však obsahujú maximálne 3-7 g kreatínu/kg. Konzumácia týchto potravín vo vysokom množstve (kilogramy) však môže zvýšiť príjem bielkovín a tukov až na zdravie ohrozujúce hodnoty. Konzumácia kreatínu monohydrátu v podobe tabliet, prášku alebo kapsúl sa tak ukazuje ako praktickejšie a efektívnejšie riešenie.

Kedy mám konzumovať Kreatín Monohydrát?

Odporúčame užívať 5 g kreatínu monohydrátu ihneď pred a ihneď po tréningu, spoločne s proteínovým a sacharidovým nápojom k využitiu maximálneho potenciálu pre vaše svaly. Alternatívou je zmiešanie s vodou, mliekom alebo šťavou a konzumujte ihneď po zmiešaní.

5-denná naberacia fáza - Športovci, ktorí sa chystajú užívať kreatín monohydrát prvýkrát, by mali prvých päť dní podstúpiť tzv. naberaciu fázu, pre maximálne využitie potenciálu kreatínu. Odporúčané dávkovanie v tejto fáze je 5 g (1 odmerka) štyrikrát denne v pravidelných intervaloch tak, aby došlo k nasýteniu svalov kreatínom pred začiatkom štandardného dávkovanie 5 g/deň.

Výrobné informácie.

Výživové potreby všetkých našich zákazníkov sú pre nás veľmi dôležité. Aj keď sú všetky suroviny v tomto produkte vhodné pre vegánsku stravu, berte prosím na vedomie, že v rovnakom objekte sa tiež spracúvajú mliečne prášky a vo veľmi malom rozsahu môže dôjsť k vzájomnej kontaminácii. Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

Berte prosím na vedomie, že etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Francúzština, taliančina, nemčina, španielčina, dánština, švédština a fínština sa môžu tiež objaviť na etikete produktu.

Hlavné Výhody

 • Ideálne pre silové športy
 • Jednoducho môžete primiešať do vody
 • Môže zlepšiť silu a výkon
 • Produkt získal známku A podľa testovania LabDoor

Navrhované Využitie

Pridajte 5 g do vody, rozmiešajte a vypite. Užívajte 1-2x denne, ideálne ihneď pred a po výkone. Po 8 týždňoch pravidelného užívania je odporúčané kreatín vysadiť a po týždni začať nový cyklus.

Poznámka: Odporúčame pri dávkovaní užívať kvalitnú váhu. Hoci sa snažíme zákazníkom poskytnúť čo najpresnejší odmerky, tieto odmerky poskytujú iba približné hodnoty a nemali by byť používané namiesto štandardných váh.

Varovanie: produkt obsahuje farbivo E129, ktoré môže mať nepriaznivý vplyv na detský organizmus. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt slúži ako doplnok stravy a nemal by byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte v chlade a suchu a skladujte mimo dosahu detí.

Zloženie

Neochutený
100% Kreatín Monohydrát

 

Berry Blast
kreatín monohydrát, ochucovadlá, kyselina citrónová, farbivo (Červená repa a antokyanín), sladidlo (sukralóza®).

 

Tropical
kreatín monohydrát, ochucovadlá, kyselina citrónová, farbivo (karotén), sladidlo (sukralóza®).

 

Nutričné Informácie

Zloženie: 5 g Kreatín Monohydrát

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzii. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah Kreatínu Monohydrátu približne o 0.75 g na porciu

 

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

5.0

5.0

(2 Hodnotenia Zákazníkov)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

Otázka

Celkovo:

5

V recenziách na eshopoch s kreatínom sa písalo, že je vhodný na priberanie, do objemovky. Chcem sa spýtať, či je to pravda a ako vplýva kreatín na chudnutie? Ďakujem.

Sat Dec 03 18:15:25 GMT 2016 by

Som spokojný :)

Celkovo:

5

Rozpustnosť:

5

Chuť:

5

Účinnosť:

5

Som spokojný, rýchle dodanie, rozpustnosť vpohode, taktiež chuť je príjemná. Čokoládová chuť je dokonca návyková (teda aspoň pre mňa)

Mon Dec 14 11:05:36 GMT 2015 by

Kreatín Monohydrát

Vyberte Obrázok

Kreatín Monohydrát