• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

MYTHERMO X-TREME™

Extrémne účinný doplnok na upravenie hmotnosti

Príchuť
Balenie
Veľkosť
Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Môžete si vybrať z našich najpredávanejších ako sú, BCAA Plus, BCAA 4:1:1 , Kreatín Monohydrát, a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele!

Začni už dnes bez výhovoriek!


Kúp Teraz
29.99€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

MYTHERMO X-TREME™ je náš najúčinnejší produkt na chudnutie. Bol navrhnutý tak, aby poskytoval vášmu telu množstvo dôležitých živín potrebných pri cvičení, a zároveň MYTHERMO X-TREME™ má silnejší povzbudzujúci účinok ako MYTHERMO™. Je preto ideálnym doplnkom pri chudnutí, ak znášate vyššie množstvo kofeínu.

Esenciálnou zložkou tohto produktu je kolový orech, čo je plod stromu kola. Jeho účinok podporuje chudnutie a pomáha pri udržiavaní telesnej hmotnosti. Táto pokročilá formula obsahuje aj zástup vitamínov a minerálov, ktoré hrajú dôležitú rolu v telovom metabolizme. Cholín prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov, čo znamená že je dôležitým prvkom pri premene tuku na energiu, zatiaľ čo chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, vitamín B6 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a vitamín B12 prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu. Chróm tiež prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, a môže tak predísť nechceným výkyvom hladiny cukru v krvi. Vitamín B6 a vitamín B12 tiež prispievajú k znižovaniu pocitu únavy a vyčerpania, čo je vhodné pri nízkokalorickej diéte.

Okrem zložiek, ktoré podporujú metabolizmus, sme pridali aj množstvo ingrediencií zlepšujúcich výkon, ktoré vám pomôžu k dosiahnutiu vašich tréningových cieľov. Extrakt z guarany a kolový orech prirodzene poskytujú 160 mg kofeínu v porcii, vďaka čomu zvýšia vašu pozornosť a zlepšia koncentráciu. Užívajte pred cvičením pre podporu mysle a dlhší a efektívnejší tréning. Kvalitnejší tréning vedie ku kvalitnejším výsledkom, čo je inak ťažko dosiahnuteľné pri nízkokalorickej diéte. Pridali sme aj 140 mg TeaCrine® na porciu, ktorý je svojou štruktúrou podobný kofeínu a poskytuje extra nakopnutie.

Vysoká koncentrácia extraktu z kórejského ženšenu, kajenského korenia, obľúbených predtréningových aminokyselín a L-tyrozínu robia tento produkt kompletným.

MYTHERMO X-TREME™ poskytuje 160 mg kofeínu v porcii, vyskúšajte MYTHERMO™ ak chcete získať všetky tieto výhody s nižším príjmom kofeínu.

Hlavné Výhody

  • Obsahuje cholín, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov
  • Kolový orech podporí chudnutie a pomôže pri kontrole telesnej hmotnosti
  • Obsahuje jód, riboflavín a vitamín B12, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu

Navrhované Využitie

Konzumujte 2 kapsule denne. Jednu ráno a jednu poobede.

Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt je výživový doplnok a nemal by byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Skladujte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Vysoký obsah kofeínu. Neodporúčame deťom alebo tehotným ženám. Obsahuje 320 mg kofeínu celkovej dennej dávky.

Zloženie

Guarana, kapsule (hydroxypropyl metylcelulóza), cholín, TeaCrine® (theacrine), tyrozín, kofeín anhydrát, teanín, kolový orech (semienka koly lesklej), extrakt zo ženšenu, ryžová múka, kajenské korenie, vitamín B12, vitamín B6, farbivo (E171), Bioperine® (extrakt z čierneho korenia), chróm.

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 2 kapsule

Počet porcií v balení - 45 (90 kapsúl), 90 (180 kapsúl)

Nutričné Informácie

    Na porciu *RVH
Vitamín B6   3 mg 239 %
Vitamín B12   14 µg 560 %
Chróm   80 µg 200 %
      Na porciu
Guarana     200 mg
Theacrine (TeaCrine®)     140 mg
Tyrozín     133 mg
Celkovo kofeín (vrátane guarany a kolového orechu)     160 mg
Kolový orech     83 mg
Extrakt z ženšenu     67 mg
Cholín     60 mg
Kajenské korenie     33 mg
Extrakt z čierneho korenia (Bioperine®)     3 mg

 

* Referenčná výživová hodnota denného príjmu pre dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

MYTHERMO X-TREME™

Vyberte Obrázok

MYTHERMO X-TREME™
Back to top