• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

 • Organic

  Organic

Organické Chlorella Tablety

Organické chlorella algae tablety

Príchuť
Balenie
Veľkosť
AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

AŽ DO 40% ZĽAVA NA AMINOKYSELINY & TABLETY | Kód nie je potrebný

Vyberte si z našich potrebných do telocvične – Kreatín Monohydrát, CLA a BCAA a tiež z doplnkov pre vaše zdravie ako sú Zinok A Horčík, Vitamín D3, Alpha Men, Omega 3 6 9 plus mnoho ďalších.

Kód nie je potrebný

Kúp Teraz
Bol: 21.49€ 15.04€ Ušetríte 6.45€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo sú to Organické Chlorella Tablety?

Chlorella je organická, výživná, modrozelená riasa, ktorá rastie v subtropických a tropických vodách. Naša Chlorella sa pestuje vo filtrovanej prírodnej vode pod prísnymi kontrolami. Chlorella obsahuje množstvo dôležitých vitamínov a minerálov, vrátane železa, jódu a vitamínu D. Bunky chlorelly sú bohaté na živiny, ale sú chránené silnými stenami. Tieto bunkové steny sú rozbité silným prúdom, ktorý zachováva nutričné hodnoty. Riasy sú potom lisované na prášok registrovaným farmaceutickým výrobcom a tento prášok je stlačený do formy tabliet s obsahom 500 mg chlorelly. Chlorella tablety nechávame dobrovoľne kontrolovať, aby spĺňali tie najvyššie štandardy, ktoré sú stanovené agentúrou Medicine and Healthcare products Regulatory Agency, a tieto štandardy prevyšujú všeobecne stanovené zákonné normy pre potravinové doplnky. Nepoužívame žiadne kypriace látky akou je stearát horečnatý, ktoré môžu ovplyvniť chuť. Organické Chlorella Tablety získali organický certifikát od Soil Association pod kódom GB-ORG-05.

Aké sú výhody?

Vitamín D prispieva k zdraviu kostí, k normálnej svalovej funkcii a k funkcii imunitného systému. Vitamín B12 a železo prispievajú k znižovaniu pocitu únavy a vyčerpania. Železo je dôležité pre normálnu tvorbu červených krviniek a pre prenos kyslíka v krvi. Jód a železo prispievajú k normálnej kognitívnej funkcii a vitamín B12 je dôležitý pre normálnu psychologickú funkciu.

Hlavné Výhody

 • 100% organické
 •  Vysoký obsah vitamínu D
 • Zdroj železa a jódu

Navrhované Využitie

Konzumujte 6 tabliet denne. Najlepšie konzumovať s jedlom.

Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Tento produkt by nemal byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Skladujte mimo dosahu detí. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie

100% Organická Riasa Chlorella

Nutričné Informácie

Typické nutričné hodnoty

  Na porciu
Vitamín D 18 μg (RVH* 360 %)
Vitamín B12 1,8 μg (RVH* 72 %)
Železo 3,039 mg (RVH* 22 %)
Jód 30 μg (RVH* 20 %)
Chlorofyl 77,4 mg

 

* Referenčná výživová hodnota denného príjmu pre dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Organické Chlorella Tablety

Vyberte Obrázok

Organické Chlorella Tablety
Back to top