SleepMax

Podpora Spánku

Príchuť
Balenie
Veľkosť

VÝPREDAJ JE PREDLŽENÝ - AŽ DO 70% + EXTRA 8% ZĽAVY! Použite Kód: MPSK8

AŽ DO 70% ZĽAVY + EXTRA 8%!

Nenechajte si ujsť náš NAJVÄČŠÍ Výpredaj Mesiaca.

Pre Extra 8% Zľavu - Použi Kód: MPSK8

Ponáhľajte sa - nebudete sklamaný, nakupujte pokým sú zásoby!

Akcia platí do polnoci 26. Februára 2017 alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz

Bol: 20.49€ 16.39€ Ušetríte 4.10€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Sleepmax je silná zmes ingrediencií, ktorých cieľom je pomôcť poskytnúť hlboký, pokojný a neprerušovaný spánok. Kvalitný nočný spánok je nevyhnutný pre regeneráciu energetických hladín, obnovenie svalov po cvičení a podporí zdravú myseľ a telo.

Dosiahnite pravidelný a kvalitný spánok, ktorý je bezpochyby jedným z kľúčových faktorov, ktorý je často prehliadnutý pri dosahovaní lepšieho fyzického výkonu.

Kvalita spánku určuje reguláciu rôznych rastových látok, ako je melatonín a kortizol. Všetky tieto zlúčeniny zohrávajú zásadnú úlohu pri zlepšovaní vašich fyzických možností. Preto je veľmi dôležité mať správny spánok pre každého, kto sa pravidelne vykonáva šport alebo cvičí, keďže to môže výrazne zlepšiť vaše výsledky.

Je úplne jasné, že hlboký, pravidelný a nepretržitý spánok je životne dôležitý pre každého, kto cvičí a kto chce zo svojho tréningu vyťažiť čo najviac. Sleepmax je synergická zmes prírodných zložiek, ktoré môžu účinne vyriešiť problémy so zlým spánkom a pozostáva zo štyroch hlavných zložiek - inozitol, 5-HTP, L-glycín a L-theanín.

Inozitol je vitamín, ktorý sa vyskytuje v mnohých potravinách, ako sú orechy a ovocie. Tradične sa používa na pomoc so spánkom v mnohých zdravotníckych zariadeniach, lebo pomáha v boji proti nespavosti. Niektoré štúdie preukázali, že Inozitol môže byť veľmi účinný v prevencii depresie a úzkosti. Tieto dva problémy majú veľký vplyv na kvalitu spánku.

5-HTP je prirodzene vyskytujúca sa aminokyselina, ktorá je prekurzorom neurotransmiteru serotonínu, ktorý je sám o sebe prekurzorom na melatonín. 5-HTP pomáha zvyšovať hladinu serotonínu, u ktorého bolo preukázané, že prispieva k zlepšeniu spánkového režimu.

L-Glycín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa chová ako inhibičný neurotransmiter v centrálnom nervovom systéme, ktorý poskytuje upokojujúci účinok na mozog. U glycínu bolo zistené, že vyvoláva ospalosť, urýchľuje nástup spánku a tiež urýchľuje nástup hlbokého spánku. Navyše to funguje tak, že zlepší prvky únavy, pozornosti a pamäti aj nasledujúci deň.

U theanínu bolo preukázané, že pôsobí ako neurotransmiter v mozgu. Podporuje tam generovanie alfa vĺn, ktoré umocňujú stav relaxácie.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Podporuje pokojný a hlboký spánok
  • Pomáha zlepšiť regeneráciu tým, že podporuje hlboký spánok
  • Ideálne pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoj spánok

Navrhované Využitie

Začnite s jednou kapsulou 30-40 minút pred spaním. Zvýšte dávkovanie o jednu kapsulu na noc (až po maximálne 4 kapsule), kým sa neobjaví požadovaný efekt a potom pokračujte pri tejto dávke. Použitie celkom 4 týždne, následne 2 týždňové voľno. Vezmite na lačný žalúdok a vyhnite sa mliečnym výrobkom.

Dávkovanie: 1 kapsula

Balenie: 120 kapsúl t. j. 120 dávok

Zloženie

L-glycín, 5-HTP, Inozitol, L-Teanín, citrát zinku, Vitamín B6, D-biotín, želatína (kapsuly).

Nutričné Informácie

Zloženie: 1 kapsulu
Sleepmax Proprietary Blend (L-Glycín, 5-HTP, inositol, L-theanín, zinok citrát, Vitamín B6, D-biotín): 850 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

SleepMax

Vyberte Obrázok

SleepMax