Valentínsky Balík Pre Neho

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ | Použite Kód – UŠETRIŤ30

Čím viac nakúpiš dnes tým viac ušetríš - nie je tu nad čím rozmýšľať.

Nakúpte za 40€ a plus a ušetrite 20% - Použite kód – UŠETRIŤ20

Nakúpte za 60€ a plus a ušetrite 25% - Použite kód – UŠETRIŤ25

Nakúpte za 90€ a plus a ušetrite 30% - Použite kód – UŠETRIŤ30

Kúp Teraz

Bol: 114.49€ 85.89€ Ušetríte 28.60€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Potešte svoju polovičku tento Valentín s týmto Valentínskym Balíkom Pre Neho. Obsahuje produkty, ktoré potešia a zároveň pomôžu dosiahnuť vytúžené ciele pri formovaní postavy.

Balík zahŕňa:

MYPRE, Modrá Malina, 500 g

MYPRE je náš najobľúbenejší predtréningový doplnok, ktorý poskytuje množstvo živín zvyšujúcich výkon*, znižujúcich únavu* a zlepšujúcich sústredenie počas cvičenia*.

Impact Whey Protein – 1 kg        

Impact Whey Protein je so svojim širokým výberom príchutí jednotkou na trhu vo Veľkej Británii. Vyrába sa zo 100% prvotriedneho srvátkového proteínového koncentrátu a obsahuje 20 g bielkovín v jednej porcii (80%). Obsahuje aj komplexný profil všetkých esenciálnych aminokyselín a poskytuje viac než 2 g leucínu v porcii.

BCAA, Broskyňa a Mango, 250 g

V balíku sú zahrnuté aj naše BCAA v prášku. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú esenciálne aminokyseliny, ktoré poskytujú leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Aminokyseliny sú popri cvičení dôležité, ale je ťažké získať potrebné množstvo zo samotnej stravy. S týmto práškom môžete dosiahnuť optimálny príjem rýchlo a jednoducho. Stačí zmiešať 5 gramov BCAA (2 malé odmerky) s preferovaným množstvom vody, ovocnej šťavy, alebo s iným predtréningovým alebo potréningovým nápojom.

Alpha Men - 120 Tabliet

Alpha Men je multivitamín, ktorý poskytuje unikátnu a vysokoúčinnú zmes vitamínov a minerálov s priaznivými účinkami na zdravie aktívnych mužov.

Protein Bites, Morská Soľ a Čierne Korenie, 30 g (6 x 30 g)

Protein Bites je chutné občerstvenie poskytujúce viac než 15 g bielkovín v každom 30g balení. Protein Bites je ideálny spôsob ako zvýšiť svoj denný príjem bielkovín na cestách, doma alebo v práci, a je tak skvelým alternatívnym zdrojom bielkovín popri cvičení.

Myprotein Barrel Taška – Modrá

Myprotein Barrel Taška je taška s logom Myprotein na boku a logom MP performance na každom konci. Táto taška je vyrobená z odolného pláteného materiálu a zahŕňa odnímateľný ramenný popruh a dva popruhy na držanie v ruke, vďaka čomu sa s ňou ľahko manipuluje pri nosení oblečenia a príslušenstva do posilňovne. Taška má aj vrecko na zips na vonkajšej strane, ktoré je ideálne na uskladnenie malého príslušenstva, akým sú kľúče alebo mince.

Myprotein Shaker Bottle Mini

Tento Šejker je v súčasnosti najpokročilejšou športovou fľašou na trhu a umožňuje vám dosiahnuť najjemnejšiu konzistenciu nápoja s použitím minimálnej námahy. Teraz sme tento šejker ešte vylepšili, pretože nový 400ml šejker je praktickejší a jednoduchší na použitie. Zaberá menej miesta vo vašej taške a je tak ideálny na cesty.

Hlavné Výhody

  • Perfektný darček na deň zamilovaných
  • 7 skvelých produktov za skvelú cenu
  • Špeciálne vybrané produkty pre mužov

Navrhované Využitie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálnu stránku produktu.

Zloženie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálnu stránku produktu.

Nutričné Informácie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálnu stránku produktu.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Valentínsky Balík Pre Neho

Vyberte Obrázok

Valentínsky Balík Pre Neho