• Vegán

    Vegán

  • Vegetarián

    Vegetarián

Vegan Superfood Blend

Proteínová Zmes Superjedál

Príchuť
Balenie
Veľkosť
Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.

Kúp Teraz
34.49€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Vegan Superfood Blend je najnovšou inováciou od Myprotein, ktorá ponúka kvalitnú zmes bielkovín, tukov, vlákniny a vitamínov získanú z rastlín. Tento chutný nápoj poskytuje dostatok živín pre podporu každodenných aktivít. Tento praktický vegánsky nápoj ponúka 15 g bielkovín získaných z hrachu a hnedej ryže. Má tiež vysoký obsah vlákniny, približne 7 g, ktoré sú získané z inulínu z rastlinných zdrojov.

Do tohto nápoja sme pridali aj 20 superjedál, vrátane spiruliny, chlorely, granátového jablka a extraktov z červenej repy. Tieto superjedlá majú prirodzene vysoký obsah vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, aby ste mohli cvičiť počas celého roka. Vegan Superfood Blend obsahuje aj veľké množstvo vitamínu K a vitamínu B12, ktoré prispievajú k znižovaniu pocitu únavy a vyčerpania.  

Ľanové semeno v tejto zmesi poskytuje kyselinu alfa linolénovú, čo je esenciálna mastná kyselina, ktorú telo nedokáže syntetizovať. Okrem toho je v tomto nápoji aj extrakt zo zeleného čaju, ktorý má množstvo pozitívnych zdravotných účinkov a probiotikum.

Vegan Superfood Blend je produkt, ktorý môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa, napríklad na raňajky, po cvičení alebo ako desiata či olovrant. Poskytuje zmes vitamínov, bielkovín a vlákniny, vďaka čomu vám tento doplnok pomôže pri dosahovaní rôznych cieľov.

Hlavné Výhody

  • 15 g prírodných bielkovín na nápoj
  • Skvelá zmes 20 superjedál
  • Vysoký obsah vlákniny

Navrhované Využitie

Odporúčame pridať 1 ½ veľkej odmerky (37,5g) do 300 ml vody v Myprotein šejkri 30 minút pred a/alebo po cvičení. Môžete konzumovať kedykoľvek počas dňa pre zvýšenie príjmu bielkovín.

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Konzumujte ako súčasť vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Zloženie

Pre informácie o alergénoch, vrátane obilnín obsahujúcich lepok, sledujte ingrediencie napísané tučne. Môže obsahovať sóju, mlieko a vajcia.

Neochutené: Hrachový proteínový izolát (40%), aróma (aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (glykozidy steviolu)), inulín (14%), extrakt z rastlín - prášok (12%) (emulgátor (sójovýlecitín), spirulina, prášok z jablčnej vlákniny (obsahuje sulfity), prášok z jačmennej trávy, prášok z pšeničnej trávy, ovesná múka, prášok z alfalfa trávy, prášok z chlorelly, sójová múka, acerola bobule, prášok z červenej repy, prášok z granátového jablka, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajkový prášok, astralagus, brokolicový prášok, špenátový prášok, extrakt z gingko biloba, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, bazový prášok, čučoriedkový prášok), prášok z ľanových semien (9%), bielkoviny z hnedej ryže (6,5%), extrakt zo zeleného čaju (1%), GanedenBC30® (Bacillus Coagulans GBI-30, 6086).

Príchuť Jahoda Stévia: Hrachový proteínový izolát (40%), aróma (aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (glykozidy steviolu)), inulín (14%), extrakt z rastlín - prášok (12%) (emulgátor (sójovýlecitín), spirulina, prášok z jablčnej vlákniny (obsahuje sulfity), prášok z jačmennej trávy, prášok z pšeničnej trávy, ovesná múka, prášok z alfalfa trávy, prášok z chlorelly, sójová múka, acerola bobule, prášok z červenej repy, prášok z granátového jablka, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajkový prášok, astralagus, brokolicový prášok, špenátový prášok, extrakt z gingko biloba, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, bazový prášok, čučoriedkový prášok), prášok z ľanových semien (9%), bielkoviny z hnedej ryže (6,5%), extrakt zo zeleného čaju (1%), GanedenBC30® (Bacillus Coagulans GBI-30, 6086).

Príchuť Banán Stévia: Hrachový proteínový izolát (40%), aróma (prírodná aróma, farbivo (kurkumín), sladidlo (glykozidy steviolu)), inulín (14%), extrakt z rastlín - prášok (12%) (emulgátor (sójovýlecitín), spirulina, prášok z jablčnej vlákniny (obsahuje sulfity), prášok z jačmennej trávy, prášok z pšeničnej trávy, ovesná múka, prášok z alfalfa trávy, prášok z chlorelly, sójová múka, acerola bobule, prášok z červenej repy, prášok z granátového jablka, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajkový prášok, astralagus, brokolicový prášok, špenátový prášok, extrakt z gingko biloba, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, bazový prášok, čučoriedkový prášok), prášok z ľanových semien (9%), bielkoviny z hnedej ryže (6,5%), extrakt zo zeleného čaju (1%), GanedenBC30® (Bacillus Coagulans GBI-30, 6086).

Príchuť Čučoriedka & Malina Stévia: Hrachový proteínový izolát (40%), aróma (prírodná aróma, farbivo (červená repa, antokyanín), sladidlo (glykozidy steviolu)), inulín (14%), extrakt z rastlín - prášok (12%) (emulgátor (sójovýlecitín), spirulina, prášok z jablčnej vlákniny (obsahuje sulfity), prášok z jačmennej trávy, prášok z pšeničnej trávy, ovesná múka, prášok z alfalfa trávy, prášok z chlorelly, sójová múka, acerola bobule, prášok z červenej repy, prášok z granátového jablka, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajkový prášok, astralagus, brokolicový prášok, špenátový prášok, extrakt z gingko biloba, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z hroznových jadier, bazový prášok, čučoriedkový prášok), prášok z ľanových semien (9%), bielkoviny z hnedej ryže (6,5%), extrakt zo zeleného čaju (1%), GanedenBC30® (Bacillus Coagulans GBI-30, 6086).

GanedenBC30® je registrovaná značka Ganeden Biotech, inc.

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 ½ veľkej odmerky (37,5g)

Počet porcií v balení - 26 (1 kg), 66 (2,5 kg)

Nutričné Informácie

  Na 100 g Na porciu
Energia 1520 kJ/362 kcal 570 kJ/136 kcal
Tuky 7,0 g 2,6 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g 0,4 g
Sacharidy 24 g 8,9 g
  z toho cukry 18 g 6,7 g
Vláknina 18 g 6,8 g
Bielkoviny 42 g 16 g
Soĺ 1,70 g 0,62 g
  Na porciu *RVH
Vitamín K 59 µg 79%
Vitamín C 32mg 40%
Vitamín B12 2 µg 80%

* Referenčná výživová hodnota denného príjmu priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutričné informácie sú založené na príchuti Čučoriedka & Malina Stévia. Pri výbere inej príchute sa môžu hodnoty líšiť

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Vegan Superfood Blend

Vyberte Obrázok

Vegan Superfood Blend
Back to top