• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

Vegánske BCAA 4:1:1 v Prášku

Esenciálne aminokyseliny na rastlinnej báze

Príchuť
Balenie
Veľkosť
Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Môžete si vybrať z našich najpredávanejších ako sú, BCAA Plus, BCAA 4:1:1 , Kreatín Monohydrát, a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele!

Začni už dnes bez výhovoriek!


Kúp Teraz
21.49€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Práve sa pozeráte na esenciálny aminokyselinový doplnok obsahujúci optimálny pomer leucínu, izoleucínu a valínu v pomere 4:1:1

Tieto aminokyseliny nedokáže vaše telo vyprodukovať, ale musí ich prijať z potravy. Tu prichádza rad na nás.

Naše Vegánske BCAA 4:1:1 sú ideálne do vegánskej a vegetariánskej diéty, pretože sú získavané z rastlinných zložiek pomocou inovatívneho fermentačného procesu.

Aké sú výhody Vegánskych BCAA 4:1:1?

Obsahujú tri esenciálne aminokyseliny - základné stavebné kamene bielkovín, ktoré tvoria novú štruktúru svalového tkaniva. Sú  potrebné na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa vo fitness.

Naviac, táto zmes poskytuje pridaný leucín - je obľúbenou voľbou v celom fitness priemysle.

Kedy by ste mali užívať Vegánske BCAA 4:1:1?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame užívať 5g 2-4x denne - vyberte si jednu z našich ovocných príchutí a pridajte ju do svojho obľúbeného nápoja alebo šejku.

Tieto aminokyseliny môžete užívať kedykoľvek počas dňa vrátane času pred, počas alebo po cvičení.

Ak chcete dosiahnuť ešte lepšie výsledky, skúste to aj s…

Kreatínom Monohydrát - je dokázané, že zvyšuje fyzický výkon a je dokázané, že zvyšuje fyzickú výkonnosť postupne pri vysokointenzívnom cvičení - je vhodný na zvýšenie sily a výkonu.*

*Priaznivý účinok dosiahnete užívaním 3g kreatínu denne.

Dôležité - nedávno sme zmenili názov tohto produktu z "Fermentované BCAA 4:1:1" na  Vegánske BCAA 4:1:1. Upozorňujeme, že formulácia sa nezmenila, je to ten istý produkt s iným názvom.

Berte, prosím, na vedomie, že etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Francúzština, taliančina, nemčina, španielčina, dánština, švédština a fínština sa môžu tiež objaviť na etikete produktu.

Hlavné Výhody

  • Skvelé pre vegánov a vegetariánov
  • Pomer leucínu, izoleucínu a valínu je 4:1:1
  • Dostupné v ovocných príchutiach

Navrhované Využitie

Pridajte preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy do jedného z našich šejkrov. Potom pridajte 5 g, pretraste a môžete konzumovať. Pre optimálny účinok užívajte 2-4 krát denne.

Zloženie

Neochutená verzia:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (75%), fermentovaný L-leucín (25%)

Berry Blast:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (56%), fermentovaný L-leucín (28%), aróma, kyselina (kyselina citrónová), farbivo (červená repa), extrakt z fialovej mrkvy, sladidlo (sukralóza)

Modrá Malina:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (56%), fermentovaný L-leucín (29%), prírodná aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), farbivo (žiarivá modrá FCF)

Citrón & Limetka:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (60%), fermentovaný L-leucín (30%), prírodná aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), farbivá (žltá SY, žiarivá modrá FCF). Upozornenie: Obsahuje žltú SY a tartrazín, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Mango & Broskyňa:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (61%), fermentovaný L-leucín (31%), sladidlá (sukralóza, acesulfám K), aróma, farbivá (tratrazín, žltá SY). Upozornenie: Obsahuje žltú SY a tartrazín, ktoré môžu mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Tropical:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (49%), fermentovaný L-leucín (25%), kyselina (kyselina citrónová), farbivo (karotény), aróma, sladidlo (sukralóza)

Melón:

Fermentovaný prášok aminokyselín s rozvetveným reťazcom v pomere 2:1:1 (leucín:izoleucín:valín) (60%), fermentovaný L-leucín (30%), prírodná aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), farbivo (červeň Allura AC). Upozornenie: Obsahuje červeň Allura AC, ktorá môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Nutričné Informácie

Nutričné Informácie

  Na porciu
Fermentovaný leucín     3334 mg
Fermentovaný izoleucín     833 mg
Fermentovaný valín     833 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Vegánske BCAA 4:1:1 v Prášku

Vyberte Obrázok

Vegánske BCAA 4:1:1 v Prášku
Back to top