• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Karbo-Lyn®

Príchuť
Balenie
Veľkosť

€27.29

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo je to Karbo-Lyn®?

Karbo-Lyn® je patentovaný sacharid získaný zo škrobu a má jedinečné vlastnosti. Je to homopolysacharid, čo znamená, že je tvorený mnohými monosacharidmi spojenými dohromady glykozidovými väzbami. Karbo-Lyn® sa absorbuje veľmi rýchlo, má pumpovací účinok a naväzuje na seba vodu a živiny.

Výhody Karbo-Lyn®

Karbo-Lyn® má vysokú osmolalitu a je celkom bez cukru. Pre rýchlu absorpciu bola upravená molekulárna hmota, vďaka čomu sa absorbuje rýchlejšie ako dextróza alebo maltodextrín bez nepríjemného efektu.

Pre koho Karbo-Lyn® vhodný?

Karbo-Lyn® je ideálny pre každého, kto hľadá zdroj sacharidov pred alebo po cvičení/súťaži. Je tiež vhodný pre každého, kto hľadá zdroj sacharidov bez obsahu cukru pred vytrvalostnými tréningami alebo pre podporu regenerácie po cvičení. Vďaka rýchlej absorpcii Karbo-Lyn®, sa odporúča konzumovať ihneď po docvičení.

Odporúčame konzumovať 50 g Karbo-Lyn®buď pred, po, alebo počas cvičenia. Avšak to závisí na vašich konkrétnych cieľoch a druhu vášho tréningu.

Výživové odporúčanie

Sacharidové vlny: Ak chcete použiť Karbo-Lyn® pre naberaciu vlnu sacharidov pred súťažou, odporúčame konzumovať 1 porciu (50 g) s vysokosacharidovou stravou každé 2-3 hodiny v deň súťaže.

Pred pretekmi: Odporúčame konzumovať 1 porciu Karbo-Lyn® 2-3 hodiny pred pretekmi pre optimálny účinok.

Po pretekoch: Odporúčame konzumovať 1 porciu Karbo-Lyn® ihneď (1 hodina) po tréningu. Nasledujúcu dávku vezmite o 2-3 hodiny spolu so sacharidovým jedlom.

Karbo-Lyn® je registrovaný trademark All American Pharmaceutical & Natural Foods Corporation. International patents pending. Všetky práva vyhradené.

Výživové potreby všetkých našich zákazníkov sú pre nás veľmi dôležité. Aj keď sú všetky suroviny v tomto produkte vhodné pre vegánsku stravu, berte prosím na vedomie, že v rovnakom objekte sa tiež spracúvajú mliečne prášky a v malom rozsahu môže dôjsť k vzájomnej kontaminácii. Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

Hlavné Výhody

 • Sacharid bez cukru
 • Ideálny ako zdroj sacharidov pred a po cvičení
 • Patentovaný sacharid s rýchlym účinkom

Navrhované Využitie

Pridajte 400-500 ml vody do jedného z našich šejkrov. Potom pridajte 50 g, premiešajte a môžete konzumovať. Eventuálne môžete pridať 50 g do vašich ostatných doplnkov.

Poznámka: Všetky porcie sú merané presne prístrojmi na to určenými. Aj keď sa snažíme, aby naše Myprotein odmerky boli presným ekvivalentom, stále nedokážu porciu odmerať úplne presne a nie sú náhradou za meracie zariadenia.

Neprekračujte stanovené denné odporúčané dávkovanie. Tento produkt je doplnok stravy nemal by byť užívaný ako náhrada pestrej a zdravej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie

Vyrobené v objekte, kde sa tiež spracúva mlieko, sója, vajcia, lepok a produkty z nich.

Neochutené: 100 % Karbo-Lyn® (homopolysacharid získaný zo zemiakov, ryže a kukurice. 100% škrob).

Nutričné Informácie

Serving Size - 1 Scoop (25g)

Servings Per Container - 20 (1kg)

Nutritional Information

 Per 100gPer Serving*RI
Energy1674 kJ/400 kcal837 kJ/200 kcal10%
Fat0 g0 g0%
 of which saturates0 g0 g0%
Carbohydrates100 g50 g19%
 of which sugars0 g0 g0%
Protein0 g0 g0%
Salt0.1 g0.05 g1%

 

* Reference intake of an average adult (8400 kJ/2000 kcal)

The nutritional information is based on the Unflavoured version, when choosing an alternative flavour the nutritional values may vary by up to 10%

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Karbo-Lyn®

Vyberte Obrázok

Karbo-Lyn®