• Gluten Free

    Gluten Free

L Carnitine Shot

60ml dávka

Príchuť
Balenie
Veľkosť

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

€2.69

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo je to L Carnitine Shot?

L Carnitine Shot poskytuje kombináciu acetyl l-karnitínu l-karnitín-l-tartrátu v pohodlnom 60ml nápoji, ktorý je jednoduchý na konzumáciu. L Carnitine Shot je v dispozícii v dvoch skvelých príchutiach a poskytuje viac ako 3 g karnitínu na 60ml porciu. Každá porcia Carnitine Shot tiež poskytuje 1 g pridaného beta alanínu a 1,4 g cholín citrátu.

Výhody L Carnitine Shot

L Carnitine Shot poskytuje viac než 3 g karnitínu a 1,4 g cholínu. Pridaný cholín prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov a udržuje normálnu funkciu pečene.

Pre koho je L Carnitine Shot vhodný?

L Carnitine Shot je vhodný pre každého, kto chce zvýšiť svoj denný príjem karnitínu s pridaním beta alanínu a cholínu v jednom praktickom a chutnom nápoji. Odporúča sa konzumovať jednu porciu L Carnitine Shot (60 ml) na prázdny žalúdok 45-60 minút pred cvičením pre optimálny účinok.

Upozornenie: Každá 60ml porcia poskytuje 1 g beta alanínu. Beta alanín môže spôsobovať pocit brnenia pokožky. Je to normálna reakcia tela a je celkom neškodná.

Hlavné Výhody

  • Viac než 3,5 g karnitínu v dávke
  • Pridaný beta alanín a cholín
  • 60ml porcia pre jednoduchú konzumáciu

Navrhované Využitie

Odporúča sa konzumovať 1 dávku Carnitine Shot (60 ml) na prázdny žalúdok 45-60 minút pred cvičením pre optimálny účinok.

Tento produkt je určený ako doplnok pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Príchuť Citrón: voda, l-karnitin-l-tartrát, carnitine base, cholín citrát, beta alanín, acetyl l-karnitín, inozitol, konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný), farbivo (luteín), aróma, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), citrát trisodný, pyridoxín HCL.

Príchuť Pomaranč: voda, l-karnitin-l-tartrát, carnitine base, cholín citrát, beta alanín, acetyl l-karnitín, inozitol, konzervanty (benzoan sodný, sorban draselný), farbivo (luteín), aróma, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), citrát trisodný, pyridoxín HCL.

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 shot (60 ml)

Počet porcií v balení - 12

Nutričné Informácie

  Na 100 ml (*RVH) Na 60 ml (*RVH)
Energia 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
  z toho cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Vitamín B6 2,6 mg (186%) 1,6 mg (114%)
L Karnitín 6,5 g 3,9 g
Cholín Citrát 2,38 g 1,43 g
Beta Alanín 1,67 g 1 g

 

*Referenčná výživová hodnota denného príjmu priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

L Carnitine Shot

Vyberte Obrázok

L Carnitine Shot