• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Raspberry Ketones Powder

Tajomné Zľavy Teraz Až Do 30%! | Použite Kód: MYSTERYSK

VEĽKÉ TAJOMNÉ ZĽAVY AŽ DO 30%!

Použite Kód: MYSTERYSK

Dostaňte svoj tréning na ďalší level s 30% ZĽAVOU na CELÚ Stránku! Budeš mať dnes šťastie si uplatniť až 30% zľavu?

Kúp Teraz

22.99€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Malinové ketóny, boli v poslednej dobe pridané do mnohých rôznych potravinových doplnkov. Je to prírodný extrakt z plodov a sú uvedené na trh ako účinný nástroj pre zvýšenie metabolizmu a zrýchlené spaľovanie tukov.

Mnohé vedecké štúdie ohľadom malinových ketónov potvrdzujú, že výrobok zvyšuje lipolýzu (odbúravanie tukových buniek). Vďaka tomuto efektu, sa stali obľúbeným doplnkom pre kulturistov, ktorí chcú znížiť množstvo telesného tuku a zvýšiť svalovú hmotu.

Malinové ketóny sú chemické zlúčeniny, ktoré sa dajú nájsť v ovocí, ktoré sú zodpovedné za ovocnú vôňu a chuť. Chemická štruktúra malinového ketónu úzko súvisí s radom ďalších extraktov, ktoré sa tiež používajú pri podpore spaľovania tukov . Kapsaicín, ktorý je "hot" časť chilli papričky a synefrín ktoré zvyšujú metabolizmus, tieto však majú nežiaduce účinky, ako je podráždenie žalúdka, ktoré naše Raspberry ketones nerobia.

Vo vedeckých štúdiách bolo preukázané, že malinové ketóny zvýšili produkciu norepineprinu, čo zvyšuje teplotu tela a spôsobuje zrýchlenie metabolizmu. Ďalším dobrým účinkom je to, že znižuje schopnosť organizmu ukladať určité množstvo tuku.

Vďaka tomuto dvojitému prístupu bráni v produkcii nových tukových buniek v tele a zvyšuje základne sadzby, pri ktorých sa spaľuje tuk. Malinové ketóny sú považované za jeden z najlepších produktov vhodným pre každého, kto chce znížiť hladinu telesného tuku.

Okrem estetických výhod, zníženie tuku pod kožou majú aj sekundárny prínos na tukové usadeniny v cievach, ktoré môžu byť znížené v dôsledku zvýšenej hladiny norepineprinu v krvi.

Celkovo môžeme povedať, že vďaka svojmu prírodnému pôvodu a nedostatku vedľajších účinkov, Raspberry ketones je produkt, ktorý je bezpečný na použitie takmer pre každého, kto chce zažiť potenciálne prínosy z redukcii tuku.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Zrýchli metabolizmus
 • Znižuje ukladanie tuku
 • Úplne prírodný produkt bez preukázaných vedľajších účinkov

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 100 mg dvakrát denne. Najlepšie je užívať s preferovaným množstvom vody alebo ovocnej šťavy.

1 x Plná mini MP plastová odmerka váži 130 mg (0.13 g).

Zloženie

Tento produkt je 100% malinové ketóny v prášku, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% Malinový Prášok.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Raspberry Ketones Powder

Vyberte Obrázok

Raspberry Ketones Powder