Six Nations Balík

Produkty navrhnuté pre hráčov rugby

Príchuť

ODPOČÍTAVANIE - ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! | Použite Kód: COUNTSK

ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! Použite Kód: COUNTSK

Iba do dnes 19:00 hod - Ponáhľajte sa, aby ste si mohli nakúpiť Vaše obľúbené produkty teraz s čo Najväčšou Zľavou!

Maximálna zľava na objednávku je 100 euro.

Kúp Teraz

101.99€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Tento Six Nations balík podporí vašu silu a výkon bez ohľadu na to, v akom týme hráte. Rugby je neuveriteľne vyčerpávajúci šport, a preto je správna výživa nesmierne dôležitá, a to najmä pre podporu regenerácie medzi zápasmi.

V Myprotein sme vytvoril balík na mieru pre hráčov rugby, aby mali dostatočný príjem tých správnych živín počas dňa. Zahŕňa 5 rôznych produktov, ktoré pomôžu posunúť váš výkon na vrchol.

Recovery XS

Recovery XS je unikátna zmes bielkovín, sacharidov, vitamínu C, kreatínu a elektrolytov. Obsahuje 4,5 g aminokyselín a 3 g Creapure® v jednej porcii. Recovery XS poskytuje viac než 24 g bielkovín v jednej porcii získaných zo srvátkového proteínového izolátu, ktorý prispeje k rastu a udržiavaniu čistej svalovej hmoty.

Kreatín

Kreatín Monohydrát pomáha zvyšovať fyzický výkon pri krátkych silových a vysokointenzívnych pohyboch a je ideálny pre športy, kde je potrebná výbušnosť pohybu ako je bezpochyby rugby

Zinok a Horčík

Užívanie Zinku a Horčíku má množstvo priaznivých účinkov na zdravie a funkciu tela. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov a udržuje zdravie kostí a zubov a normálnu funkciu svalov. Zinok prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu testosterónu

Vitamín D3

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tuku a vytvára sa pod pokožkou pri pôsobení slnečného svetla. Počas zimy, keď je slnečných lúčov málo, naše telo trpí nedostatkom vitamínu D3.

Protein Brownie

Naše Protein Brownies sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho kakaa a obsahuje kúsky kvalitnej čokolády. Sú najnovším prírastkom do nášho sortimentu občerstvenia a sú ideálne na cesty pre zvýšenie denného príjmu bielkovín.

PRE INFORMÁCIE O ZLOŽENÍ, NUTRIČNÝCH HODNOTÁCH, ODPORÚČANOM UŽÍVANÍ A ALERGÉNOCH SA PROSÍM POZRITE NA INDIVIDUÁLNE STRÁNKY PRODUKTOV.

Hlavné Výhody

  • 5 produktov určených pre rugby
  • Lepšia regenerácia medzi tréningami a zápasmi
  • Zvyšuje silu

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Six Nations Balík

Vyberte Obrázok

Six Nations Balík