ZĽAVA 25% NA BESTSELLERY | KÓD: SK25
AUTOMATICKÁ ZĽAVA 50% NA VITAMÍNY
DARČEK ZADARMO OD 55 EUR

Partner

Staňte sa oficiálnym
predajcom

Prečo práve Myprotein?

Naším cieľom je byť najväčšou značkou športovej výživy na svete, ktorá zdieľa svoje úspechy so všetkými partnermi a zákazníkmi.


Myprotein od svojho vzniku v roku 2004 rastie neuveriteľnou rýchlosťou a momentálne je športovou značkou číslo 1 v Európe. Pôsobí vo viac než 50 krajinách po celom svete.


Podajte žiadosť teraz

Kvalita

Sme 100% odhodlaní poskytovať tú najvyššiu kvalitu na trhu za tie najlepšie ceny. Myprotein využíva najnovšie princípy HACCP a GMP a zachováva si tak najlepšie postavenie.


Okrem toho naše Oddelenie Kvality využíva Nezávislé laboratórium na zaistenie úplnej mikrobiologickej bezpečnosti.


Podajte žiadosť teraz

Inovácie

Neustále vyvíjame nové produkty, aby sme v našom odvetví zostali v popredí. V priemere spustíme každý mesiac predaj desiatich nových produktov, takže nás sledujte a uistite sa, aby ste videli naše najnovšie inovácie.


Tak, ako pri počte nových produktov, vám poskytujeme tiež jednu z najširších a najlahodnejších ponúk príchutí na celom svete. Zaistíme tak, aby sme vyhoveli všetkým vašim zákazníkom.


Podajte žiadosť teraz

1-2-1 Podpora

Marketingové materiály na mieru – produkty zdarma pre efektívnu podporu predaja a skladovania.

Vyhradený manažér osobného účtu – priama podpora od našich odborníkov z odvetvia, ktorí vás budú informovať o najnovších trendoch v oblasti výživy.

Informácie o vývoji nových produktov na mesačnej báze – budete mať informácie o všetkých novinkách a nápadoch.


Podajte žiadosť teraz