TAJNÁ ZĽAVA AŽ DO 35% | POUŽITE KÓD: MYSTERYSK

The science behind the ambition

Sme Myprotein. To znamená, že robíme veci naším unikátnym spôsobom.

Prečo zvoliť Myprotein

Prečo zvoliť Myprotein

Pokiaľ ide o športovú výživu, poskytujeme len tú najvyššiu kvalitu a hodnotu za perfektnú cenu. Môžeme si to dovoliť kvôli tomu, ako funguje spoločnosť Myprotein — používame len tie najkvalitnejšie zložky, využívame najdôveryhodnejších dodávateľov a máme najmodernejšie výrobné zariadenia, čím dokážeme redukovať zbytočné náklady, no zároveň interné testovanie zaručuje 100% čistotu.


Náš špecializovaný vývojový tím tvorí náš rozsiahly rad založený na najnovších vedeckých poznatkoch a využívame len akreditovaných dodávateľov, ktorí prechádzajú prísnym schvaľovacím procesom. To znamená, že všetky naše výrobky podstupujú prísne európske a globálne štandardy.


Používame najnovšie detekčné techniky, ako je pokročilé blízke infračervené testovanie, aby sme zabezpečili splnenie všetkých interných a externých štandardov kvality vrátane schválenia zo strán Vegetarian Society, The Vegan Society a Soil Association. Umožňujeme vám prístup k najnovším a najmodernejším produktom, ktoré uspokoja vaše potreby vďaka špecializovanému tímu a škále 350 produktov.


Prevádzkujeme tri sklady s najnovšou automatizovanou technológiou, ktoré nám pomáhajú realizovať odoslanie objednávky v ten istý deň do 21:00 (GMT). Doručujeme do viac než 70 krajín – vaša objednávka môže byť doručená počas 48 hodín. Náš tím zákazníckych služieb je pre vás k dispozícii 7 dní v týždni, aby vám pomohol s riešením akýchkoľvek záležitosti.

Naša odbornosť, ich akreditácia

Naša technológia

Naša technológia

Investujeme do najmodernejších strojov, aby sme zaistili, že súčasťou našej vlastnej výroby sú výrobné zariadenia svetovej triedy. Tu sú zahrnuté pokročilé filtračné systémy, röntgenové prístroje a blízke infračervené testovanie, ktoré zaručujú vysokú kvalitu.


Počas celého výrobného procesu máme zavedené kontroly kvality pre výrobu tých najkvalitnejších produktov. To zahŕňa aj testovanie každej suroviny pri vstupe do našej továrne a hotových výrobkov pred ich odchodom — zaručujeme tak najvyššiu kvalitu, skvelú chuť a tú najlepšiu športovú výživu v Európe.