DigestiMax

Podpora Trávenia

Príchuť
Balenie
Veľkosť
Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Môžete si vybrať z našich najpredávanejších ako sú, BCAA Plus, BCAA 4:1:1 , Kreatín Monohydrát, a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele!

Začni už dnes bez výhovoriek!


Kúp Teraz
17.99€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

DigestiMax je silná zmes látok určených na podporu funkcií zažívacieho systému a pre zlepšenie celého tráviaceho systému. Zmes týchto látok bola kombinovaná tak, aby pomohla vášmu telu rozkladať bielkoviny, sacharidy a tuky, pre maximálne využitie týchto cenných živín.

Pre zlepšenie celkového zdravotného stavu a efektivity vášho tráviaceho systému sme pridali betaín, ktorý pomáha telu produkovať tráviace kyseliny, ktoré rozkladajú jedlo.

Vzhľadom k tomu, že spotreba bielkovín je veľmi dôležitá pre každého, kto sa podieľa na pravidelnom cvičení. Sme pridali tiež bromelain, papain a papájovy ovocný prášok na pomoc ku rozkladaniu bielkovín. To podporuje, že väčšie množstvo bielkovín, sa dostane k vaším svalom a podporia tak väčšie zisky vo svalovom tkanive a znížia telesný tuk.

Prírodné ingrediencie DigestiMax sú ideálne pre jednotlivcov, ktorí chcú získať čo najviac zo stravy pre zlepšenie tráviaceho systému a uistíte sa, že strávené živiny sú úspešne využívané.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Pomáha telu rozkladať bielkoviny, sacharidy a tuky
  • Pomáha pri chudnutí
  • Zlepšuje zdravie tráviaceho systému

Navrhované Využitie

Užívajte jednu tabletu s každým jedlom ako doplnok stravy.

Dávkovanie: 1 tableta

Balenie: 90 tabliet t. j. 90 dávok

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, betaín, pankreatín, maltodextrín, papaín, bromelain, papájový prášok, oxid kremičitý, magnéziumstearát. Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru. Bez GMO.

Nutričné Informácie

Zloženie: 1 tableta
Betaín HCl: 200 mg
Pankreatín: 200 mg
Papain: 50 mg
Bromelain: 50 mg
Papájový Prášok: 45 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

DigestiMax

Vyberte Obrázok

DigestiMax
Back to top