HydroFuel Elite

Športový Nápoj Novej Generácie

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.

Kúp Teraz
8.59€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

HydroFuel Elite je testovaný v rámci programu Informed Sport, ktorý spadá pod Svetovú antidopingovú agentúru (WADA) a je držiteľom akreditácie ISO 17025, ktorá dáva istotu, že tento produkt bol testovaný na všetky prirodzene sa vyskytujúce zakázané látky.

Prečo sme vytvorili HydroFuel Elite?

Cvičenie po dlhšiu dobu vedie k strate zásob svalového glykogénu a k zníženiu hladiny elektrolytov. Prejaví sa to na nedostatku energie a na výraznom poklese výkonu. Kľúčové elektrolyty akými sú horčík prispievajú k normálnej svalovej funkcii a k rovnováhe elektrolytov, a preto je nesmierne dôležité ich dopĺňanie počas cvičenia.

Ako sme vytvorili HydroFuel Elite

HydroFuel Elite bol navrhnutý pre hydratáciu organizmu a doplnenie energie. Použili sme 2 zdroje sacharidov pre čo najväčší príjem energie. Pridali sme aj zmes štyroch elektrolytov pre doplnenie solí stratených potením. V tomto nápoji ďalšej generácie však nájdete aj množstvo ďalších aktívnych látok.

Kľúčové výhody

S obsahom až 7g sacharidov na 100ml poskytuje HydroFuel Elite dostatok energie potrebnej na udržanie výkonu. Obsah sodíka, horčíka, draslíka a vápnika v HydroFuel Elite prispeje k normálnej rovnováhe elektrolytov. Okrem toho HydroFuel Elite obsahuje aj množstvo vitamínov pre podporenie imunitného systému počas a po cvičení. Zdroj vitamínov B1, B2 a B5 v HydroFuel Elite prispeje k:

-        Zníženiu pocitu únavy a vyčerpania

-        Normálnemu energetickému metabolizmu

-        Udržaniu normálnej hladiny červených krviniek

Do tohto inovatívneho nápoja sme pridali aj vitamín C, ktorý prispeje k:

-        Normálnej funkcii imunitného systému

-        Normálnej psychologickej funkcii

-        Ochrane buniek pred oxidačným stresom

Pre dokončenie HydroFuel Elite sme pridali aj 3g aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom nedokáže telo syntetizovať, a preto je dôležité ich prijímať zo stravy. Obzvlášť dôležité sú BCAA, ktoré tvoria až 35% celkovej hmoty svalov v ľudskom organizme.

Je tento produkt vhodný pre mňa?

Každý športovec, ktorý vykonáva intenzívne cvičenie môže ťažiť výhody z tohto osviežujúceho nápoja. Konzumujte počas alebo po tréningu.

Hlavné Výhody

  • Sacharidy z viacerých zdrojov
  • Zmes vitamínov a elektrolytov
  • 3g BCAA

Navrhované Využitie

Pri vykonávaní intenzívneho cvičenia sa odporúča konzumovať 60g sacharidov za hodinu. Preto konzumujte zhruba 2 fľaše HydroFuel za hodinu.

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Nie je vhodné pre vegetariánov. Pre dátum minimálnej trvanlivosti: pozrite sa na hrdlo fľaše.

Zloženie

Acai Berry Príchuť: Voda, glukóza, fruktóza, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (0,6%) (valín, leucín, izoleucín), elektrolyty (0,5%) (sodík, draslík, horčík, vápnik), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (koncentrát z čiernych ríbezlí), aróma, stabilizátory (arabská guma, glycerolové estery prírodnej živice), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), vitamíny (0,1%) (vitamín C, riboflavín, tiamín, kyselina pantoténová), sladidlo (sukralóza).

Príchuť Pomaranč: Voda, glukóza, fruktóza, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (0,6%) (valín, leucín, izoleucín), elektrolyty (0,5%) (sodík, draslík, horčík, vápnik), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), stabilizátory (arabská guma, glycerolové estery prírodnej živice), aróma, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová), farbivo (karotény), vitamíny (0,01%) (vitamín C, riboflavín, tiamín, kyselina pantoténová), sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 fľaša

Nutričné Informácie

  Na 100ml
Energia 130 kJ/31 kcal
Tuky 0 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 7,0 g
  z toho cukry 7,0 g
Bielkoviny 0,6 g
Soľ 0,70 g
    Na 100ml *RP
Vitamín C 4,8 mg 6%
Tiamín 0.1 mg 9%
Riboflavín 0.1 mg 7%
Kyselina pantoténová 0,4 mg 7%
Horčík 12 mg 3%

 

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutričné informácie sú založené na príchuti pomaranč. Pri výbere inej príchute sa hodnoty líšia .

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

HydroFuel Elite

Vyberte Obrázok

HydroFuel Elite
Back to top