HydroFuel Elite

Športový Nápoj Novej Generácie

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ AŽ DO 50% +15% EXTRA ZĽAVA! | Použite Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50%!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €50
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 31. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

8.59€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

HydroFuel Elite je testovaný v rámci programu Informed Sport, ktorý spadá pod Svetovú antidopingovú agentúru (WADA) a je držiteľom akreditácie ISO 17025, ktorá dáva istotu, že tento produkt bol testovaný na všetky prirodzene sa vyskytujúce zakázané látky.

Prečo sme vytvorili HydroFuel Elite?

Cvičenie po dlhšiu dobu vedie k strate zásob svalového glykogénu a k zníženiu hladiny elektrolytov. Prejaví sa to na nedostatku energie a na výraznom poklese výkonu. Kľúčové elektrolyty akými sú horčík prispievajú k normálnej svalovej funkcii a k rovnováhe elektrolytov, a preto je nesmierne dôležité ich dopĺňanie počas cvičenia.

Ako sme vytvorili HydroFuel Elite

HydroFuel Elite bol navrhnutý pre hydratáciu organizmu a doplnenie energie. Použili sme 2 zdroje sacharidov pre čo najväčší príjem energie. Pridali sme aj zmes štyroch elektrolytov pre doplnenie solí stratených potením. V tomto nápoji ďalšej generácie však nájdete aj množstvo ďalších aktívnych látok.

Kľúčové výhody

S obsahom až 7g sacharidov na 100ml poskytuje HydroFuel Elite dostatok energie potrebnej na udržanie výkonu. Obsah sodíka, horčíka, draslíka a vápnika v HydroFuel Elite prispeje k normálnej rovnováhe elektrolytov. Okrem toho HydroFuel Elite obsahuje aj množstvo vitamínov pre podporenie imunitného systému počas a po cvičení. Zdroj vitamínov B1, B2 a B5 v HydroFuel Elite prispeje k:

-        Zníženiu pocitu únavy a vyčerpania

-        Normálnemu energetickému metabolizmu

-        Udržaniu normálnej hladiny červených krviniek

Do tohto inovatívneho nápoja sme pridali aj vitamín C, ktorý prispeje k:

-        Normálnej funkcii imunitného systému

-        Normálnej psychologickej funkcii

-        Ochrane buniek pred oxidačným stresom

Pre dokončenie HydroFuel Elite sme pridali aj 3g aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom nedokáže telo syntetizovať, a preto je dôležité ich prijímať zo stravy. Obzvlášť dôležité sú BCAA, ktoré tvoria až 35% celkovej hmoty svalov v ľudskom organizme.

Je tento produkt vhodný pre mňa?

Každý športovec, ktorý vykonáva intenzívne cvičenie môže ťažiť výhody z tohto osviežujúceho nápoja. Konzumujte počas alebo po tréningu.

Hlavné Výhody

  • Sacharidy z viacerých zdrojov
  • Zmes vitamínov a elektrolytov
  • 3g BCAA

Navrhované Využitie

Pri vykonávaní intenzívneho cvičenia sa odporúča konzumovať 60g sacharidov za hodinu. Preto konzumujte zhruba 2 fľaše HydroFuel za hodinu.

Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla. Nie je vhodné pre vegetariánov. Pre dátum minimálnej trvanlivosti: pozrite sa na hrdlo fľaše.

Zloženie

Acai Berry Príchuť: Voda, glukóza, fruktóza, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (0,6%) (valín, leucín, izoleucín), elektrolyty (0,5%) (sodík, draslík, horčík, vápnik), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (koncentrát z čiernych ríbezlí), aróma, stabilizátory (arabská guma, glycerolové estery prírodnej živice), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), vitamíny (0,1%) (vitamín C, riboflavín, tiamín, kyselina pantoténová), sladidlo (sukralóza).

Príchuť Pomaranč: Voda, glukóza, fruktóza, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (0,6%) (valín, leucín, izoleucín), elektrolyty (0,5%) (sodík, draslík, horčík, vápnik), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), stabilizátory (arabská guma, glycerolové estery prírodnej živice), aróma, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová), farbivo (karotény), vitamíny (0,01%) (vitamín C, riboflavín, tiamín, kyselina pantoténová), sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 fľaša

Nutričné Informácie

  Na 100ml
Energia 130 kJ/31 kcal
Tuky 0 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 7,0 g
  z toho cukry 7,0 g
Bielkoviny 0,6 g
Soľ 0,70 g
    Na 100ml *RP
Vitamín C 4,8 mg 6%
Tiamín 0.1 mg 9%
Riboflavín 0.1 mg 7%
Kyselina pantoténová 0,4 mg 7%
Horčík 12 mg 3%

 

* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

Nutričné informácie sú založené na príchuti pomaranč. Pri výbere inej príchute sa hodnoty líšia do 15%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

HydroFuel Elite

Vyberte Obrázok

HydroFuel Elite