• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Spirulina

Spirulina Prášok

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

25% ZĽAVA Z CELEJ OBJEDNÁVKY! | Použite Kód: ZLAVA25

Získajte 25% Zľavu na vašu CELÚ objednávku. Vyberte si zo svojich obľúbených produktov! Všetko od spaľovačov tukov, aminokyselín a bielkovín až po občerstvenia a kreatín.

* Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené napr. vo výpredaji.

Kúp Teraz
27.99€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Čo je Spirulina?

Spirulina je forma rias, ktoré rastú prirodzene v tropických a subtropických jazerách a je známa ako zdroj potravy s výbornými nutričnými vlastnosťami. Spirulina bola široko využívaná v severnej Afrike a Mexiku už pred mnohými rokmi, ale v posledných 40 rokoch jej popularita narástla ako doplnok stravy.

Výhody Spirulina Prášku

Spirulina je bohatým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov, esenciálnych mastných kyselín a antioxidantov. Táto rozmanitosť živín robí Spirulinu silnou imunitnou potravinou, ktorá môže telu pomôcť bojovať proti vírusom a infekciám. V tomto výnimočnom jedle nájdete veľké množstvo vitamínov B, železa, esenciálnych stopových prvkov, beta-karoténu a gama-linolénovej kyseliny. Spirulina obsahuje tiež chlorofyl, ktorý podporuje zvýšenie prenosu kyslíka v krvi.

Ako koncentrovaný zdroj bielkovín s množstvom esenciálnych aminokyselín vám môže pomôcť s rastom a regeneráciou svalov po cvičení. Je tiež známe, že jej obsah bielkovín je biologicky dostupný v porovnaní z inými potravinovými zdrojmi bielkovín.

Ako doplnok stravy vám Spirulina pomôže zlepšiť bilanciu živín v tele, kontrolovať hmotnosť a zároveň poskytuje silné detoxikačné vlastnosti. Spirulina môže taktiež pomôcť pri liečbe alergie tým, že v tele zvyšuje protizápalové reakcie a znižuje uvoľňovanie histamínu.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Bohatý na vitamíny, minerály a enzýmy
 • Vysoký obsah bielkovín
 • Silný antioxidant

Navrhované Využitie

Pridajte 150-250 ml vody alebo ovocnej šťavy do jedného z našich šejkrov. Pridajte 1 a pol malej MP plastovej odmerky (5 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte jednu až tri porcie denne.

Spirulina prášok by mal byť zavedený do stravy postupne, aby si telo mohlo zvyknúť na akékoľvek detoxikačné reakcie.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 3 g. (Nie je súčasťou objednávky)

Zloženie

Tento produkt je 100% Spirulina v prášku, s ničím pridaným alebo odňatým

Nutričné Informácie

Na 5 g:
Energia: 14.5 cal
Energia: 60 kJ
Bielkoviny: 2.85 g
Tuky: 0.3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.1 g
Sacharidy: 1.2 g
z toho cukry: 0.1 g
Diétna Vláknina: 0.2 g
Chlorofyl: 27.0 mg

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

4.0

4.0

(1 Hodnotenie Zákazníkov)

Zoradiť

Spirulina

Celkovo:

4

Rozpustnosť:

5

Chuť:

3

Účinnosť:

5

Z pociatku je chut zvlastna ale da sa na nu zvyknut

Thu Aug 11 12:18:43 BST 2016 by Urmo

Spirulina

Vyberte Obrázok

Spirulina
Back to top