• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

Total Nutri-Greens - Batch Tested Range

Informed Sport Sortiment

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ - AŽ DO 50% + EXTRA 10%! Použite Kód: ZLAVA10

VÝPREDAJ SO ZĽAVAMI AŽ DO 50% A KU TOMU EŠTE AJ EXTRA - 10%!

Pre Extra 10% Zľavu - Použi Kód: ZLAVA10

Využite túto časovo limitovanú ponuku už dnes!

Kúp Teraz
13.29€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Total NutriGreens je testovaný v rámci Svetovej antidopingovej agentúry (World Anti-Doping Agency - WADA) a dodržiava ISO 17025 akreditáciu, ktorá dáva istotu, že tento výrobok neobsahuje žiadne zo zakázaných látok.

Čo je to Total Nutri-Greens?

Total Nutri-Greens je zmes ovocia a zeleniny so silnými antioxidačnými účinkami. Total Nutri-Greens je zmes obsahujúca 22 super potravín, celozrnných potravín, výťažkov z ovocia, rastlinách extraktov a ovocia. Total Nutri-Greens je pohodlný a efektívny doplnok pre zvýšenie svojho denného príjmu ovocia a zeleniny a zlepší tak vaše celkové zdravie a stravu. Total Nutri-Greens je plný prirodzene sa vyskytujúcich živín, obsahujúc ovocné prášky a riasy vrátane; Spiruliny, Pšeničnej trávy, Acerola Berry, brokolice, špenátového listu, granátového jablka, vlákniny, paradajky, bazy, čučoriedky a chlorelly, ktoré poskytujú silné antioxidačné účinky.

Výhody Total Nutri-Greens

Total Nutri-Greens je pohodlný a účinný spôsob ako zvýšiť svoj ​​denný príjem ovocia a zeleniny. Môže byť zmiešaný s rôznymi potravinami, alebo pridaný do vašich existujúcich doplnkov.

Pre koho je Total Nutri-Greensvhodný?

Total Nutri-Greens je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť svoj ​​denný príjem ovocia a zeleniny jednoducho vo forme prášku. Odporúča sa konzumovať 2 porcie Total Nutri-Greens denne, popri zdravej a vyváženej strave.

Upozornenie:Neužívajte v čase tehotenstva. Ak beriete iné lieky alebo máte iné zdravotné ťažkosti, vždy sa pred užívaním vitamínov poraďte s lekárom.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Unikátna zmes 22 rôznych superfoods
  • Ideálne pre tých, ktorí nemajú dostatok ovocia a zeleniny vo svojej každodennej strave
  • Obsahuje pšeničné trávy, Chlorellu, brokolicu, špenátový list, Acerola bobule a Spirulinu

Navrhované Využitie

Užívajte dvakrát do dňa pre pomoc s vyváženou stravou. Pridajte 7.5 g (3 malé MP odmerky) do 250-350 ml vody, džúsu alebo proteínového nápoja a dobre pretraste. Total Nutrigreens môže byť pridaný aj do jedla.

1 plná malá MP odmerka váži 2 g. (je súčasťou balenia)

Zloženie

Unflavoured

Sójový lecitín, Spirulina, jablčná vláknina prášok, Barley Grass prášok, jačmenný prášok, ovsená vláknina prášok, semeno z granátového jablka, Alfalfa Grass prášok, Chlorella, sójový výhonok prášok, Acerola Berry, červená repa, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajková šťava, koreň Astragalus, špenátový list, brokolicový prášok, Gingko biloba, list zo zeleného čaju, hroznové jadierka, bazový ovocný prášok, čučoriedkový ovocný prášok

Tropical

Sójový lecitín, Spirulina, farbivo, jablčná vláknina prášok, Barley Grass prášok, jačmenný prášok, ovsená vláknina prášok, semeno z granátového jablka, Alfalfa Grass prášok, Chlorella, sójový výhonok prášok, Acerola Berry, červená repa, sibírsky ženšen, mrkvový prášok, paradajková šťava, koreň Astragalus, špenátový list, brokolicový prášok, Gingko biloba, list zo zeleného čaju, hroznové jadierka, bazový ovocný prášok, čučoriedkový ovocný prášok, beta karotén, sladidlo (Sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 100 g:
Energia: 1456 kj
Energia: 345 kcal
Tuky: 2.1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.8 g
Sacharidy: 70.8 g
z toho cukry : 14.4 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 1.9 g

Na 7.5 g porciu:
Energia: 109 kj
Energia: 26 kcal
tuk : 0.2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.06 g
Sacharidy: 5.3 g
z toho cukry: 1.1 g
Bielkoviny: 0 g
Soľ: 0.14 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Total Nutri-Greens - Batch Tested Range

Vyberte Obrázok

Total Nutri-Greens - Batch Tested Range
Back to top