AUTOMATICKÁ ZĽAVA 60% NA VITAMÍNY
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
EXTRA DARČEKY ZADARMO OD 55€

Presadzujeme pozitívne zmeny

Závazek udržitelnosti společnosti Myprotein

Vplyv spoločnosti Myprotein

V oblasti výživy nesledujeme trendy.Udávame ich.V spoločnostiMyprotein v tom máme jasno.Nesmierne nám záleží na tom, aby sme vám prinášali tie najlepšie produkty, ktoré naozaj fungujú.

Kvalita sa však netýka len chuti a individuálnych výsledkov.Zahŕňa tiež všetky naše rozhodnutia a ich dominový efekt na našu planétu, náš odhodlaný tím, náš dodávateľský reťazec a komunity, ktoré podporujeme a na ktoré vplývame.

Našou najväčšou prioritou je preto trvalá udržateľnosť, pričom sa v tejto oblasti neustále meníme k lepšiemu.Chce to čas a vytúžený cieľ sme ešte nedosiahli, ale vieme, kam chceme smerovať.Je to rovnaké ako vo fitness svete. Dokonalosť nemožno dosiahnuť za jednu noc, ale malé kroky hýbu veci vpred a v konečnom dôsledku majú veľký vplyv.

SpoločnosťMyprotein sa zaviazala pracovať na cieľoch v oblasti trvalej udržateľnosti a informovať vás o priebehu všetkých uskutočňovaných zmien. Máte tak dokonalý prehľad o každom našom kroku.

Cieľ emisnej neutrálnosti

Naším dlhodobým cieľom je dosiahnuť do roka 2040 emisnú neutrálnosť.

Usilovne na tom pracujeme v oblasti našich obalových materiálov, sledovateľnosti a vplyvu dodávateľského reťazca.Tam sa to však nekončí.Chceme tiež pozitívne vplývať na ľudí a komunity.

Na tejto našej ceste záleží na každom jednom kroku a každý čin nás neustále inšpiruje k zmenám.Spoločne tvoríme lepšiu budúcnosť pre všetkých.

Prechod na jeden druh materiálu

V našich plánoch dosiahnuť emisnú neutrálnosť hrajú obrovskú rolu obalové materiály.Spojili sme preto sily s odborníkmi a na základe ich znalostí prijímame najlepšie možné rozhodnutia.

Týka sa to aj nášho ikonického vrecka – možno ste si už všimli, že tento obal vyzerá trochu inak ako predtým a líši sa aj na dotyk.Začali sme ho totiž vyrábať z jedného druhu materiálu, vďaka čomu sa ľahšie recykluje.

Obaly z jedného druhu materiálu zvyšujú efektivitu procesu recyklácie, pretože odpadá nutnosť oddeliť najprv jednotlivé zložky obalu.

Vrecko tak môžete pokojne vyhodiť do kontajnera na plasty, rovnako ako bežné obaly z pečiva či zeleniny.

Naše vynovené vrecko je nesmierne ľahké a vďaka plochému dizajnu je možné pri preprave jednoducho uložiť viacero vreciek na seba. Vďaka tomu naplno využívame každú prepravnú trasu, čím znižujeme svoju uhlíkovú stopu.

KrabičkyMyprotein je takisto možné recyklovať bežným spôsobom. Vďaka odolnému materiálu ich môžete znova naplniť a využiť, len čo spotrebujete všetok lahodný a účinný produkt, ktorý sa v nich skrýval.

Aj v prípade tyčiniek prechádzame na jeden druh materiálu. Odstránime fóliovú vrstvu, čo zjednoduší recykláciu a zdokonalí sa tým aj kvalita výsledného recyklovaného materiálu.

Neustály vývoj

Tento rok sa bude niesť v znamení návratu k jednoduchosti a budovania trvalo udržateľných základov stvorených pre budúcnosť.

Naším cieľom je využiť každú jednu príležitosť na zlepšenie.Veríme, že nás na našej ceste budete sprevádzať.