AUTOMATICKÁ ZĽAVA 60% NA VITAMÍNY
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
DOPRAVA OD 30EUR ZADARMO
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Myprotein Quality

Výnimočná kvalita od štartu až po cieľovú rovinku

Vyhovuje nám, keď môžeme mať veci plne pod kontrolou. Takpovediac „od farmy“ až po výsledný nápoj vo vašomšejkri. Záleží nám na zachovaní špičkovej kvality v rámci každej jednej súčasti celého procesu.

Starostlivo si vyberáme tie najlepšie zložky od osvedčených dodávateľov a dohliadame aj na samotnú tvorbu zmesí v našom modernom výrobnom závode. Vďaka tomu vám prinášame bezkonkurenčne najlepšie výživového doplnky. Vďaka dôkladnému výberu surovín a dohľadu nad každým jedným krokom výroby si zachovávame najvyššie štandardy a nerobíme žiadne kompromisy na ceste k splneniu nášho záväzku.

Nechýba však tomu ani povestná čerešnička na torte. Veríme, že každý by mal mať prístup k výnimočným produktom bez toho, aby musel siahnuť hlboko do vrecka. Preto máte prospech zo všetkých našich úspor. Chceme tak podporiť a povzbudiť celú komunitu.

Naši odborníci na výživu neustále sledujú najnovšie vedecké poznatky a využívajú ich pri vývoji nových produktov, ako aj pri inovovaní nášho stáleho sortimentu. Máte tak istotu, že vždy dostanete to najlepšie z najlepšieho.

Okrem toho zaručujeme aj nesmierne rýchle doručenie objednávok. Vďaka najnovším technológiám odosielame vašu objednávku ešte v ten istý deň do polnoci. Balíček tak môže pristáť u vás doma už na druhý deň.

Sedem dní v týždni máte tiež k dispozícii náš ochotný tím starostlivosti o zákazníkov, ktorý zodpovie všetky vaše otázky. Sme tu pre vás za každých okolností!

Proč zvolit Myprotein

Prečo zvoliť Myprotein?


Pokiaľ ide o doplnky stravy, ponúkame len tú najlepšiu kvalitu a hodnotu. Toto všetko môžeme dosiahnuť len vďaka tomu, ako Myprotein funguje - používame len tie najkvalitnejšie ingrediencie, najdôveryhodnejších dodávateľov a vlastné renomované výrobné zariadenia, čím znižujeme zbytočné dodatočné náklady, vlastné testovanie zaručuje 100 % čistotu.


Náš zanietený tím vývojárov výrobkov formuluje náš rozsiahly sortiment podľa najnovších vedeckých poznatkov a využívame len akreditovaných dodávateľov, ktorí prešli naším prísnym preverovacím procesom. To znamená, že všetky naše výrobky spĺňajú prísne európske a svetové normy.


Používame najnovšie detekčné techniky, ako je napríklad pokročilé infračervené testovanie, aby sme zabezpečili splnenie všetkých interných a externých noriem kvality vrátane schválenia od vegetariánskych a vegánskych združení a asociácie Soil Association. S viac ako 350 výrobkami a špecializovaným tímom vám ponúkame prístup k najnovším a prelomovým výrobkom pre zdravie, ktoré spĺňajú vaše potreby.


Využívame tri sklady s najnovšou automatizovanou technológiou, takže vám môžeme ponúknuť spracovanie vašej objednávky v ten istý deň do 21:00. Tovar dodávame do viac ako 70 krajín, vaša objednávka vám môže byť doručená na druhý deň. Okrem toho je vám sedem dní v týždni k dispozícii náš zákaznícky servis, ktorý vám pomôže s akýmikoľvek problémami a zodpovie všetky otázky.

Myprotein production

Prvotriedna výroba


Britské maloobchodné konzorcium nám udelilo triedu AA za bezpečnosť potravín (skromne dodávame, že ide o najvyšší štandard), čím len potvrdilo naše úsilie dodržiavať najprísnejšie požiadavky v tejto oblasti.

A aká je naša tajná prísada? Špičkové strojové zariadenia, ktoré tvoria základ najlepšieho výrobného závodu v Európe. Využívaním najnovších technológií dokážeme zabezpečiť, že každý krok v rámci nášho výrobného procesu spĺňa najvyššie štandardy kvality aj bezpečnosti. Odlišujeme sa práve snahou o dosiahnutie dokonalosti a uspokojenie všetkých vašich potrieb.

Myprotein produkcia

Špičkové testovanie


Zaviedli sme tiež špičkové postupy kontroly kvality vrátaneultra moderných filtračných systémov, röntgenových strojov a testovania blízkym infračerveným svetlom. Zabezpečujeme tak, že sa k vám dostane naozaj len to, čo je uvedené v zozname zložiek.

Takéto kontroly kvality prebiehajú v každej fáze spracovania produktov v našich skladoch. Každé vrecko a každá krabička v sebe vďaka tomu skrývajú produkt výnimočnej chuti a vynikajúcej kvality.