Skip to main content

33% ZĽAVA NA 33 BESTSELLEROV + GARANTOVANÁ 30% ZĽAVA NA CELÝ NÁKUP! | KÓD: ZLAVA

Power

Predstavujeme vám našu kolekciu Power, ktorá zahŕňa obopínavé strihy, štýlové sieťovinové časti a skvelú podporu počas tréningov. Power je kolekciou, v ktorej sa budete cítiť komfortne od zahrievania až po koniec tréningu.

Kolekcia Power

Sculpt Seamless

Predstavujeme vám našu priedušnú kolekciu pánskeho oblečenia Sculpt Seamless. Je navrhnutá s komplexnou úpletovou technológiou, ktorá dobre saje pot a je zároveň štýlová. Podporí vás počas tréningu.

Kolekcia Seamless

DRY-TECH

Naša kolekcia Dry-Tech ponúka nadčasový dizajn, v ktorom prevládajú jemné materiály. Má dobré pot sajúce vlastnosti a je navrhnutá v pútavých farbách, ktoré skvele doplnia váš štýl. 

Kolekcia Dry-Tech

PRO-TECH

Pro-Tech je našou prémiovou inováciou v oblasti výkonnostného oblečenia. Vyrába sa z jemných a vysokokvalitných materiálov. Ponúka nadčasový štýl, nech sa chystáte kamkoľvek. 

Kolekcia Pro-Tech

PREČO MÁTE RADI NAŠE OBLEČENIE

NAŠA KVALITA

Všetky naše kolekcie sú vyrábané so špičkovou technológiou, vďaka ktorej vám dokážeme ponúknuť rôzne strihy a vlastnosti. Kvalitu garantujeme tým, že všetky kolekcie sú navrhované priamo v Spojenom kráľovstve. 

Nakupovať Oblečenie

2019 © 2018 The Hut.com Limited, spoločnosť registrovaná v Anglicku a Walese (číslo spoločnosti 05016010) so sídlom na adrese Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.

Pay securely with
Visa Electron Visa Paypal Mastercard Maestro Amex