ZĽAVA 25% NA BESTSELLERY | KÓD: SK25
AUTOMATICKÁ ZĽAVA 50% NA VITAMÍNY
DARČEK ZADARMO OD 55 EUR

myprotein slovensko doplnky vyzivy
Kto sme

Kto sme

Sme vedúcou značkou v oblasti športovej výživy, ktorá poskytuje celý rad výrobkov vrátane proteínov, vitamínov a minerálov, potravín s vysokým obsahom bielkovín, zdravých sladkostí a športového oblečenia.


Spoločnosť Myprotein, ktorá bola založená v roku 2004, je v súčasnosti európskou značkou č. 1. Sídli v kanceláriách v Manchestri a pôsobí vo viac než 70 krajinách sveta vďaka špecializovanému tímu zamestnancov, športovcov a aktívnych influencerov. 


Každý deň pracujeme na tom, aby sme inšpirovali ľudí všetkých vekových skupín, aby verili vo svoj fitness potenciál a zároveň napĺňame ich ambície.Čo robíme

Čo robíme

V našej spoločnosti sa snažíme poháňať ľudí vpred smerom k ich cieľu, a to po celom svete — robíme to najlepšie, čo môžeme v športovej výžive, ktorá je dostupná pre každého, a to bez ohľadu na ciele vo fitness. Sme hrdí na to, že poskytujeme širokú škálu produktov s mimoriadnou hodnotou, ktoré sa hodia do rozličných diét. V našej ponuke sú dostupné vegetariánske, vegánske, bezlepkové a bezlaktózové produkty, takže každý zákazník si môže naplno vychutnať výhody vysokokvalitnej výživy.


Všetko vyrábame vo svojich vlastných priestoroch, redukujeme náklady tretích strán a môžeme si tak dovoliť ponúkať sortiment za skvelé ceny aj napriek tomu, že nesú tú najvyššiu kvalitu. Investujeme do najmodernejších výrobných zariadení a pokročilých testovacích opatrení, aby sme sa uistili, že plníme naše sľuby v oblasti čistoty produktov. Vieme, že všetko, čo opustí náš sklad, spĺňa najvyššie štandardy.


Zatiaľ čo sa špecializujeme na kvalitné športové výživové produkty, taktiež tvoríme najmodernejšie športové oblečenie z kvalitných materiálov pre podporu každého jedného športovca, ktorý si ide za svojím snom.


Máme tiež veľkú a stále rastúcu komunitu — zdieľame najdôležitejšie informácie a know-how z oblasti športovej výživy na našom blogu a sociálnych sieťach. Tiež zdieľame rôzne recepty, tréningové plány a všetko, čo patrí k podpore našich zákazníkov na ich ceste k akémukoľvek fitness cieľu. 


Udržateľnosť a spoločenstvo

Udržateľnosť a spoločenstvo

Myprotein má vášeň v hľadaní ľudského potenciálu bez ohľadu na pohlavie, krajinu alebo pôvod. Ako globálny podnik prijímame rôznorodosť a spolupracujeme s viac než 70 národnosťami.


Keďže spoločnosť Myprotein rastie a rozširuje sa a naša ponuka spolu s ňou, špecializujeme sa i na výber rastlinných a organických produktov. Tento 'vegan-friendly' sortiment sa stal dokonca jednou z našich najobľúbenejších ponúk. Máme v ponuke výrobky bez obsahu živočíšnych látok, čím zabezpečujeme, že hráme dôležitú rolu pri zlepšovaní všeobecných životných podmienok zvierat a znižovaní toxických emisií.


Ďalším naším záväzkom je redukcia dopadu na životné prostredie všade tam, kde to je len možné a neustále sa snažiť inovovať väčšie množstvo produktov udržateľným spôsobom. V našej výrobe používame recyklované a biologicky rozložiteľné materiály a snažíme sa minimalizovať plytvanie.


Jedným zo spôsobov je 'politika nulovej skládky', ktorá zabezpečuje, že všetky naše odpady skončia v zariadeniach na recykláciu alebo RDF (refuse derived fuel - palivo vyrobené z odpadu). Naši zamestnanci prestali používať plastové fľaše. Nahradili sme ich šálkami určenými na opakované použitie a znížili tak spotrebu plastových fliaš až o 500,000 kusov ročne a zabránili sme, aby na skládke skončil milión pohárikov ročne.


Naše ocenenia

Naše ocenenia

Spoločnosť Myprotein od jej skromných začiatkov v roku 2004 značne narástla a sme hrdí na to, že naše rastúce odborné znalosti a odhodlanie vyrábať kvalitné športové výživové produkty nezostali bez povšimnutia. Nižšie uvádzame len niektoré z našich úspechov a ocenení.


2007 – spoločnosť Myprotein získala certifikáciu výroby ISO:9001 a tiež akreditáciu GMP (Good Manufacturing Practices - správna výrobná prax) a HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points - analýza nebezpečenstiev a kritické kontrolné body).

2007 – spoločnosť Myprotein bola zvolená za Young Company of the Year na prestížnej udalosti Growing Business Awards, ktorú organizuje Real Business v spolupráci s Lloyds Bank a je podporovaná CBI (Confederation of British Industry).

2009 – spoločnosť Myprotein vyhrala regionálne ocenenie pre malé a stredné podniky na severozápade Anglicka na National Business Awards

2009 – umiestnili sme sa na 21. mieste v Sunday Times Fast Track 100

2015 – mimoriadne ocenenie Judges’ Special Award na udalosti Best Factory Awards za zariadenie vo Warringtone

2017 – spoločnosť THG získala ocenenie International Growth Retailer of the Year na udalosti Retail Week Awards

2018 – spoločnosť THG v zozname 50 najrýchlejšie rastúcich spoločností (Greater Manchester Ward Hadaway Fastest 50)

2018 – spoločnosť THG získala ocenenie The Qeen's Award for Enterprise

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Naša kvalita

Zameriavame sa na poskytovanie tých najkvalitnejších produktov. Naše výrobné zariadenia na svetovej úrovni nám umožňujú vyvíjať, formulovať a testovať, a to vďaka špecializovanému blízkemu infračervenému skenovaniu a röntgenovým strojom, čím zabezpečujeme, že každý jeden produkt spĺňa najvyššie štandardy kvality. To nám umožňuje držať známku kvality AA za bezpečnosť jedla od Britského maloobchodného konzorcia.


Okrem prevádzania vlastných rigoróznych testov úzko spolupracujeme s nezávislým partnerom kvality ALS, ktorý používa prísne testovacie opatrenia UKAS na testovanie a schvaľovanie našich produktov. Tiež spolupracujeme so spoločnosťou Labdoor, nezávislým testovateľom športovej výživy, ktorá zaradila naše výrobky do radu vysokej kvality a ocenila náš Impact Whey Izolát známkami #1 za cenu a #2 za kvalitu v kategórii proteínov.


Všetky úrovne kvality berieme vážne. Spolupracujeme so spoločnosťou LGC Sport Science na vývoji nášho sortimentu Informed-Sports a zabezpečujeme tak, aby tieto produkty neobsahovali zakázané látky organizáciou WADA (World Anti-Doping Agency) a poskytujeme istotu elitným športovcom pri plnení svojich ambícií vďaka kvalitným a schváleným produktom. 


Čítaj viac