ZĽAVA 40% NA BESTSELLERY | KÓD: RYCHLO
DOPRAVA OD 25€ A DARČEKY OD 55€ A 90€ ZADARMO

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Nech sú vaše ciele akékoľvek, máme pre vás to, čo potrebujete na ich dosiahnutie.

Pre tých, ktorí chcú viac

Preto sme začali. Preto nikdy neprestaneme

Takto sa to všetko začalo…

Spoločnosť Myprotein sa vydala na svoju neopakovateľnú cestu v roku 2004. Na začiatku bola veľká vízia a skromné stretnutie pri kuchynskom stole, kde sme odvážne začali snívať o tom, že vnesieme revolúciu do spôsobu, akým si dodávame energiu na pohyb.

V roku 2011 sa spoločnosťMyprotein stala súčasťou skupiny THG a nová vzrušujúca kapitola sa mohla začať. V roku 2016 sme sa už pýšili titulom poprednej svetovej online značky športovej výživy. Priamo k vašim dverám doručujeme bielkoviny bezkonkurenčnej kvality, vitamíny a ďalšie esenciálne výživové doplnky.

Tam sme sa však nezastavili. Vyvíjame sa rovnako ako vaše potreby. Ponuku sme rozšírili aj o značky ako MP,Myvitamins,Myvegan aMyPRO, aby sme dokázali splniť všetky vaše požiadavky. Podporujeme vás tak pri každom kroku a každej ďalšej sérii…

Jsme top značka nabízející sportovní výživu. V naší nabídce je řada kvalitních produktů včetně proteinových prášků, vitamínů a minerálů, potravin s vysokým obsahem bílkovin, alternativ k běžné svačině a výkonnostního oblečení.

Kto sme

Našou ambíciou je stať sa najväčšou hnacou silou zdravého životného štýlu na svete. Chceme každého motivovať k zdravšiemu a aktívnemu životu a sme na dobrej ceste, aby sa nám to podarilo.

Podstatou našej existencie jeprekonávaťlimity a dodávať energiu, motiváciu a vzpruhu každému, kto hľadá výnimočnosť.

Náš tím v domácej základni v Manchestri vytvára inovatívne produkty zamerané na zvýšenie vašej pohody. Osvedčené riešenia vám umožnia naplno prevziať kontrolu nad vaším zdravím aduševnou pohodou.

Veríme, že každý by mal mať prístup k vysokokvalitnej výžive. A to bez ohľadu na to, či je vaša strava vegetariánska,flexitariánska,vegánska,bezlaktózová alebo bezlepková.

Vy si stanovte svoj vysnívaný cieľ. My vám poskytneme osvedčenú podporu na jeho dosiahnutie.V Myprotein je naším cílem naplnit ambice lidí z celého světa – zpřístupňujeme nejlepší sportovní výživu všem,

Čomu sa venujeme

Staráme sa o to, aby mal každý prístup k športovej výžive a funkčnému športovému oblečeniu. Naším cieľom je povzbudiť vás vydať sa na cestu zdravého životného štýlu bez ohľadu na to, aké ciele si stanovíte.

Zaviazali sme sa pomáhať vám rásť a rozvíjať sa. Presne preto sme začali. A práve preto to nehodláme vzdať.


Udržateľnosť a spoločenstvo

Udržateľnosť a spoločenstvo

Myprotein má vášeň v hľadaní ľudského potenciálu bez ohľadu na pohlavie, krajinu alebo pôvod. Ako globálny podnik prijímame rôznorodosť a spolupracujeme s viac než 70 národnosťami.


Keďže spoločnosť Myprotein rastie a rozširuje sa a naša ponuka spolu s ňou, špecializujeme sa i na výber rastlinných a organických produktov. Tento 'vegan-friendly' sortiment sa stal dokonca jednou z našich najobľúbenejších ponúk. Máme v ponuke výrobky bez obsahu živočíšnych látok, čím zabezpečujeme, že hráme dôležitú rolu pri zlepšovaní všeobecných životných podmienok zvierat a znižovaní toxických emisií.


Ďalším naším záväzkom je redukcia dopadu na životné prostredie všade tam, kde to je len možné a neustále sa snažiť inovovať väčšie množstvo produktov udržateľným spôsobom. V našej výrobe používame recyklované a biologicky rozložiteľné materiály a snažíme sa minimalizovať plytvanie.


Jedným zo spôsobov je 'politika nulovej skládky', ktorá zabezpečuje, že všetky naše odpady skončia v zariadeniach na recykláciu alebo RDF (refuse derived fuel - palivo vyrobené z odpadu). Naši zamestnanci prestali používať plastové fľaše. Nahradili sme ich šálkami určenými na opakované použitie a znížili tak spotrebu plastových fliaš až o 500,000 kusov ročne a zabránili sme, aby na skládke skončil milión pohárikov ročne.


Naše ocenenia

Naše ocenenia

Je dôležité vedieť osláviť svoje úspechy. Naše produkty zbierajú ocenenia už od roku 2007.


2007 – SpoločnosťMyprotein získala produktovú certifikáciu ISO 9001, osvedčenie GMP (správne výrobné postupy) a akreditáciu HACCP (analýza nebezpečenstiev a stanovenie kritických kontrolných bodov).

2007 – SpoločnosťMyprotein získala titulYoungCompany oftheYear v prestížnej súťažiGrowing BusinessAwards, organizovanej magazínomReal Business v spolupráci s bankou Lloyds Bank a s podporou CBI (Konfederácia britského priemyslu).

2009 – SpoločnosťMyprotein vyhrala ocenenieRegionalAward oftheYear v kategórii malých a stredných podnikov za oblasť severozápadného Anglicka na podujatí National BusinessAwards.

2009 – SpoločnosťMyprotein sa umiestnila na 21. mieste v rebríčkuFast Track 100 magazínuSundayTimes.

2015 – SpoločnosťMyprotein získala za závod voWarringtone čestné uznanieJudges’SpecialAward v súťaži BestFactoryAwards.

2017 – Spoločnosť THG vyhrala ocenenie InternationalGrowthRetailer oftheYear v súťažiRetailWeekAwards.

2018 – Spoločnosť THG bola zaradená spoločnosťouWardHadaway medzi 50 najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností pre oblasť Veľkého Manchestru.

2018 – Spoločnosť THG vyhrala ocenenieTheQueen’sAwardfor Enterprise.

2022 – SpoločnosťMyprotein vyhrala ocenenie MostExcitingPartnershipAward za partnerstvo so spoločnosťou HotelChocolat.

2023 – SpoločnosťMyprotein vyhrala ocenenieInnovationBrandLicensingProduct orRange za spoluprácu so spoločnosťouJellyBelly.

2023 – SpoločnosťMyprotein bola nominovaná na ocenenie International BestLicensedProduct, opäť za spoluprácu so spoločnosťouJellyBelly.

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Naša kvalita

Zameriavame sa na poskytovanie tých najkvalitnejších produktov. Naše výrobné zariadenia na svetovej úrovni nám umožňujú vyvíjať, formulovať a testovať, a to vďaka špecializovanému blízkemu infračervenému skenovaniu a röntgenovým strojom, čím zabezpečujeme, že každý jeden produkt spĺňa najvyššie štandardy kvality. To nám umožňuje držať známku kvality AA za bezpečnosť jedla od Britského maloobchodného konzorcia.


Okrem prevádzania vlastných rigoróznych testov úzko spolupracujeme s nezávislým partnerom kvality ALS, ktorý používa prísne testovacie opatrenia UKAS na testovanie a schvaľovanie našich produktov. Tiež spolupracujeme so spoločnosťou Labdoor, nezávislým testovateľom športovej výživy, ktorá zaradila naše výrobky do radu vysokej kvality a ocenila náš Impact Whey Izolát známkami #1 za cenu a #2 za kvalitu v kategórii proteínov.


Všetky úrovne kvality berieme vážne. Spolupracujeme so spoločnosťou LGC Sport Science na vývoji nášho sortimentu Informed-Sports a zabezpečujeme tak, aby tieto produkty neobsahovali zakázané látky organizáciou WADA (World Anti-Doping Agency) a poskytujeme istotu elitným športovcom pri plnení svojich ambícií vďaka kvalitným a schváleným produktom. 


Čítaj viac