AUTOMATICKA ZĽAVA 50% NA OBLEČENIE
ZĽAVA 45% TAKMER NA VŠETKO* | KÓD: IWSK
+ DORUČENIE OD 30€ A DARČEKY OD 55€ ZADARMO

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Záväzok Dodávateľa

V spoločnosti Myprotein sa snažíme o to, aby mali naši zákazníci čo najlepšiu skúsenosť. Sme hrdí na naše vysokokvalitné a inovatívne výrobky, ktoré sú dodávané eticky a zodpovedne.

Pred zazmluvnením sú naši dodávatelia povinní spĺňať rôzne kvalitatívne, bezpečnostné, environmentálne a sociálne normy. Prostredníctvom týchto opatrení môžeme zabezpečiť absolútnu transparentnosť pred spotrebiteľmi. Všetky naše produkty spĺňajú účel, na ktorý boli vyrobené. Všetky naše dodávateľské základne sú plne auditované a akreditované spoločnosťami SEDEX alebo BSCI. Pri výbere dodávateľov sme opatrní a ohľaduplní. Zaisťujeme dodržiavanie všetkých predpisov.

Všetky naše výrobky sú testované na najvyššej úrovni. Zabezpečujeme tak ich maximálnu udržateľnosť a súlad s nariadením REACH (z angl. Registration, Evaluation, Authorisation & restriction of Chemicals - registrácia, hodnotenie, autorizácia a obmedzovanie využívania chemikálií).

Našim poslaním je zaistiť, aby nám produkty boli dodávané eticky. Zabezpečujeme tak podporu našich zákazníkov pri dosahovaní a prekonávaní ich cieľov v oblasti fitness a zdravého životného štýlu.

Väčší Potenciál. Väčší Pokrok. Vyšší Výkon.