AUTOMATICKÁ ZĽAVA 60% NA VITAMÍNY
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
DOPRAVA OD 30EUR ZADARMO
0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Najlepšie Potréningové Doplnky Výživy

Naše potréningové zmesi obsahujú prémiovú zmes bielkovín, aminokyselín, kreatínu, sacharidov a esenciálnych vitamínov — získate dokonalú výživu pre vaše telo, ktorá vás podporí na ceste za vaším cieľom.

Najlepšia unikátna zmes

Perform Zmes Všetko V Jednom


Vďaka 30g bielkovín v jednej dávke a poriadnej porcii sacharidov z ovsených vločiek a dextrózy vás tento doplnok perfektne podporí pri akomkoľvek type tréningu. Poskytne vám potrebné živiny vo vysokej kvalite.


Každý kokteil tiež obsahuje 5g látky Creapure® — tej najčistejšej formy kreatínu monohydrát. Je vedecky dokázané, že kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri vysokointenzívnom cvičení. Látka HMB, ktorú tento kokteil tiež obsahuje, je metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Ten sa prirodzene nachádza v bielkovinách, ktoré prispievajú k nárastu a regenerácii svalovej hmoty.

Kúpiť Teraz

Najlepšia proteínová zmes

Total Proteínová Zmes


Naša zmes obsahuje mimoriadne dôležité a efektívne zložky, ktoré vás skvele podporia počas cvičenia bez ohľadu na to, aký hektický je váš životný štýl. Obsahuje srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, hydrolyzovanú srvátku, mliečne bielkoviny, micelárny kazeín, kazeinát vápenatý a sušené vaječné bielky z vajec od sliepok z voľného výbehu.


Tento doplnok nevyžaduje žiadnu extra prípravu — stačí si ho rozmiešať vo vode a vypiť, čím získate dôležité živiny, ktoré podporia váš nárast a udržanie svalovej hmoty.


Okrem toho má nízky obsah cukru a tuku a ideálne sa hodí ako podpora pri dodržiavaní fitness režimu. Či už chudnete, rysujete alebo naberáte hmotu, tento doplnok je ideálnym pomocníkom.

Kúpiť Teraz

Najlepší nočný proteín

Nočná Regeneračná Zmes


Táto skvelá zmes obsahuje až 45g bielkovín v jednej dávke, ktoré sa postarajú o nárast a udržanie svalovej hmoty bez ohľadu na to, aký tréningový režim dodržiavate.


Taktiež obsahuje esenciálne minerály zinok a horčík, ktoré podporia váš imunitný systém a postarajú sa o zníženie únavy a malátnosti. Na tvrdý tréning tak budete pripravení ako fyzicky, tak i psychicky.

Kúpiť Teraz

Najlepší diétny proteín

Impact Diet Whey


Bielkoviny prispievajú k nárastu a udržaniu svalovej hmoty a pomôžu vám vyzerať skvele. Do tejto zmesi sme tiež pridali cholín, extrakt zo zeleného čaju a CLA — kľúčovú zložku, ktorá vás podporí na ceste za vysnívanou postavou.


Okrem toho sme pridali i glutamín, ktorý sa prirodzene nachádza v bielkovinách a pomáha pri budovaní svalovej hmoty. Je tiež mimoriadne dôležitý na správnu regeneráciu a vy tak budete schopní trénovať tvrdo znova a znova. Vyskúšajte niektorú z našich lahodných príchutí, ako napríklad Prírodná Vanilka alebo Čokoláda & Mäta.

Kúpiť Teraz

Najlepší spôsob, ako začať deň

Kompletná Raňajková Zmes


Začnite deň správne s našou Kompletnou Raňajkovou Zmesou, ktorá vám poskytne až 27g bielkovín. Pomôže vám pri budovaní a udržaní svalovej hmoty. Okrem toho obsahuje špeciálne zloženú zmes sacharidov a kofeínu, ktorá vám dodá účinnú energiu počas cvičenia.


Tento efektívny doplnok je perfektnou voľbou na raňajky pre tých, ktorí vedú hektický životný štýl a snažia sa zostať fit. Môžete si ho dopriať na cestách, v práci, v škole a kdekoľvek inde.

Kúpiť Teraz

Najlepšia zmes na regeneráciu

Regeneračná Zmes


Táto účinná zmes obsahuje až 24g bielkovín a 30g vysokokvalitných sacharidov, ktoré maximalizujú regeneráciu. Vždy budete pripravení podať maximálny výkon.


Okrem toho obsahuje 5g BCAA v jednej dávke, ktoré sa prirodzene vyskytujú v bielkovinách a pomáhajú pri náraste a udržaní svalovej hmoty. Stáva sa tak ideálnym doplnkom, ktorý vás podporí na ceste za vaším cieľom.

Kúpiť Teraz