Myprotein Informed-Sport Sortiment

Čo je to Informed-Sport Sortiment?

The Informed-Sport sortiment je rada overených a WADA (World Anti-Doping Agency) testovaných produktov pre profesionálnych športovcov. Program potvrdzuje, že všetky výživové doplnky a ingrediencie, ktoré nesú Informed-Sport logo, boli testované na obsah všetkých zakázaných látok podľa HFL Šport Science - prvotriedne športové antidopingové laboratórium

Myprotein úzko spolupracuje s HFL Sports Science, ktorí majú skúsenosti v testovaní v rámci Svetovej antidopingovej agentúry (WADA) a majú 17025 ISO akreditáciu pre testovanie športových doplnkov, pre kontrolu kontaminácie zakázaných látok. To pomáha športovcom vyradiť riziká neúmyselného pozitívneho testu na zakázané látky výberom doplnkov, ktoré sa podliehajú najvyššej kontrole kvality. Laboratóriá, ktoré sú akreditované k tejto medzinárodnej norme preukázali, že sú technicky spôsobilé a schopné viest presné testy.

Náš Informed-Sport sortiment ponúka 100% istotu pre akéhokoľvek atléta, ktorý hľadá vysokokvalitné športové doplnky pre zvýšenie výkonnosti

Myprotein HFL

The Informed-Sport Sortiment

Tu v Myprotein, plne oceňujeme význam výživy na elitnej úrovni a v súčasnosti podporujeme celý rad profesionálnych športových klubov, vrátane Burnley FC, Castleford Tigers a St.Helens RFC. Náš Informed-Sport rad predstavuje výber produktov o ktorých sme presvedčení, že pre akéhokoľvek športovca, ktorý chce maximalizovať svoju fyzickú výkonnosť bude výhodnou voľbou. Sme radi, že môžeme potvrdiť, že každý produkt má certifikáciu HFL čo vám poskytne 100% istotu.

Mark Howard - Burnley FC, Vedúci Športovej Vedy

V Burnley FC veríme, že zdravá a vyvážená strava je životne dôležitá pre tím, ktorý si potrebuje udržať vysokú úroveň a výkonnosť v priebehu náročnej a vysoko konkurenčnej sezóny. Myprotein sa vzťahuje na všetky základy, pokiaľ ide o športové doplnky. Široká škála produktov nám umožňuje poskytovať zodpovedajúce doplnky, ktoré považujeme za nevyhnutné pre podporu požiadaviek hráča ako elitných profesionálnych športovcov.

Matt Daniels - St Helens RFC, Vedúci Strength & Conditioning

Ako u profesionálnych športovcov, naši športovci požadujú doplnky, ktoré sú bezpečné a aj najvyššej kvality. Myprotein ponúka široký sortiment testovaných produktov, to znamená, že hráči St.Helens sú schopní maximalizovať zisky z cvičenia a rýchlo sa zregenerovať, to všetko s pokojným vedomím, že doplnky sú plne testované.

Kliknite tu pre zobrazenie nášho HFL sortimentu

Pre ešte viac informácií o Informed-Sport, si pozrite ich oficiálnu stránku.

Back to top