AUTOMATICKÁ ZĽAVA 60% NA VITAMÍNY
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
EXTRA DARČEKY ZADARMO OD 55€

MyPRO

Snažíte sa o čo najlepší výkon? Potom musíte svojmu telu dodať tú najkvalitnejšiu výživu. 

Predstavujeme MyPRO, kolekcia, ktorá vám poskytne všetko, čo potrebujete na dosiahnutie svojich cieľov. S našou novou kolekciou elitných produktov, vyvinutých z tých najlepších ingrediencií a najnovších technológií zvyšujúcich výkonnosť, nie je nič ponechané náhode.

Najlepšie doplnky stravy, ktoré prinášajú účinok a výsledky. MyPRO je víťazný recept!

Proteíny

Naše produktyMyPRO obsahujú vysoké množstvo bielkovín, ktorých účinnosť bola vedecky dokázaná, a poskytujú najvyššiu nutričnú hodnotu na podporu rastu a regenerácie svalov.

Nakupovať Proteíny

Aminokyseliny a Pre-workouts

Pre-Workouts

Ak chcete prekonať svoj osobný rekord a posunúť sa na vyššiu úroveň alebo prekonať konkurenciu na všetkých úrovniach, používajtepredtréningové doplnky.

Aminokyseliny

Ako športovci vieme, aké dôležité sú bielkoviny. Aminokyseliny sú prirodzene sa vyskytujúce bielkoviny, ktoré prispievajú k rastu a udržiavaniu svalov. Aminokyseliny vás môžu udržať na vrchole!


Nakupovať Aminokyseliny a Pre-workouts

Doplnky

Máme všetko vybavenie, ktoré môžete potrebovať na tréning. Či už chcete zostať hydratovaní, alebo si chcete vychutnať svoj obľúbený proteínový kokteil, máme pre vás tie najlepšiešejkre a fľaše určené na doplnenie energie.

Nakupovať Doplnky