• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarián

    Vegetarián

Essential Whey 60

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ | Použite Kód – UŠETRIŤ30

Čím viac nakúpiš dnes tým viac ušetríš - nie je tu nad čím rozmýšľať.

Nakúpte za 40€ a plus a ušetrite 20% - Použite kód – UŠETRIŤ20

Nakúpte za 60€ a plus a ušetrite 25% - Použite kód – UŠETRIŤ25

Nakúpte za 90€ a plus a ušetrite 30% - Použite kód – UŠETRIŤ30

Kúp Teraz

16.49€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Essential Whey 60 je prémiová trieda srvátkového proteínového koncentrátu, studeno filtrovaný pre poskytnutie 60% proteínu. V porovnaní s výrobkami s vyšším obsahom bielkovín, ako sú Impact Whey Isolate a Impact Whey Protein, Essential Whey 60 ponúka vyváženejší pomer bielkovín a sacharidov. Tento produkt ponúka výnimočnú hodnotu za peniaze a má skvelú chuť. Garantujeme vám, že nenájdete rovnako kvalitné bielkoviny za nižšiu cenu nikde inde v Európe*!

Náš Essential Whey 60 poskytuje viac ako 18 g bielkovín pri 30 g porcii a ma mimoriadne nízky obsah tuku, zatiaľ čo obsah sacharidov z neho robí ideálnu voľbou pre tých, ktorí chcú získať svalovú hmotu. Srvátkový proteínový koncentrát má najvyššiu známu biologickú hodnotu (BV) spomedzi akéhokoľvek známeho zdroja bielkovín a zaisťuje, že vaše telo efektívne využíva bielkoviny pre pomoc s budovaním tkaniva, zotavením svalov a podporuje zdravie kostí. Essential Whey 60 obsahuje vysoké množstvo esenciálnych ako aj neesenciálnych aminokyselín, ktoré pomáhajú v rozvoji a raste nových i existujúcich telesných tkanív.

Tento vysoko kvalitný srvátkový proteínový koncentrát bol vytvorený s cieľom, aby nedošlo k denaturácii bielkovín v priebehu výroby a zabezpečuje, že získate najlepší možný úžitok z aminokyselín. Neobsahuje žiadne geneticky modifikované organizmy, zatiaľ čo kravám na výrobu mlieka neboli poskytnuté žiadne rastové stimulátory. Essential Whey 60 je 100% koncentrát zo srvátkových bielkovín a neobsahuje žiadne ďalšie zložky.

Nadväznosť je kľúčovou súčasťou nášho procesu monitorovania kvality a na podporu tohto procesu pracujeme s vyhradenými európskymi srvátkovými dodávateľmi, aby sme mohli kontrolovať dodávky srvátok späť ku zdroju.

*Prosím použite náš "Cenový Prekonávač" ak nájdete rovnaký výrobok niekde inde lacnejšie.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 60% obsah proteínov
  • Vyvážený pomer proteínov a sacharidov
  • Ideálny pre budovanie a regeneráciu svalového tkaniva
  • Vynikajúci aminokyselinový profil

Navrhované Využitie

Pridajte 150 až 250 ml vody do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pridajte 1 veľkú MP odmerku (30 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne, alebo podľa potreby.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 30 g. (Nie je súčasťou objednávky)

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát*, kakaový prášok (len príchuť čokoláda), aróma (len ochutené verzie), sladidlo (sukralóza [len ochutené verzie]), farbivo (červená repa [jahodová príchuť]) *Z mlieka.

Nutričné Informácie

Na 30 g:

Energia: 123 kcal
Energia: 514 KJ
Bielkoviny: 18.2 g
Sacharidy:9 g
Tuky: 1.1 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Essential Whey 60

Vyberte Obrázok

Essential Whey 60