• Vegetarián

    Vegetarián

Impact Whey Isolate (vzorka)

Nedenaturovaný srvátkový proteínový izolát

Príchuť
Balenie
Veľkosť

Sortiment Pre Aktívne Ženy - Teraz So Zľavou Až Do 40%

Nezáleží, či s cvičením začínate alebo už trénujete roky – podporíme vás, vaše telo aj myseľ v každej zdravej a športovej aktivite a cieli, ktorý sa snažíte dosiahnuť.

Teraz so zľavou až do 40% - kód nie je potrebný

Kúp Teraz

Bol: 1.39€ 1.25€ Ušetríte 0.14€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo je to Impact Whey Isolate?

Impact Whey Isolate je najčistejší srvátkový proteín k dostaniu s viac než 90 % bielkovín a nízkym obsahom tuku (0,25 g) a sacharidov (0,17 g) v jednej porcii, čo je menej ako u väčšiny srvátkových proteínov. Má tiež komplexný aminokyselinový profil, poskytujúci esenciálne aminokyseliny (EAA) a viac než 2 g leucínu v porcii.

Výhody Impact Whey Isolate

Impact Whey Isolate je ideálny najmä pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem bielkovín alebo chcú rýchly zdroj bielkovín pred alebo po cvičení. Vďaka vysokému obsahu bielkovín (22 g v porcii) prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Impact Whey Isolate je dostupný v množstve rôznych príchutí vrátane spektra prírodných príchutí.

Pre koho je Impact Whey Isolate vhodný?

Impact Whey Isolate je ideálny pre každého kto chce zvýšiť svoj denný príjem bielkovín. Srvátkový proteínový izolát je ideálny ak chcete zväčšiť objem svalov, znížiť telesnú hmotnosť a zlepšiť svalovú regeneráciu.

Ako užívať Impact Whey Isolate

Odporúča sa užívať Impact Whey Isolate buď pred, alebo po cvičení alebo kedykoľvek počas dňa pre zvýšenie denného príjmu bielkovín. Whey protein isolate je skvelý lahodný nápoj, ale môžete byť kreatívny a pridať ho aj do rôznych koláčov a dezertov !

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 90% bielkovín v porcii
  • Nízky obsah sacharidov a tuku
  • Prispieva k budovaniu a udržaniu svalovej hmoty

Navrhované Využitie

Pridajte 150-250 ml (350-400 ml pri príchutiach čierne ríbezle, jablko, malina, Orange & Passion Fruit) vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pridajte 1 veľkú MP odmerku (25 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne, alebo podľa potreby.

Užívajte 2-3 krát denne alebo podľa potreby. 1 x plná veľká MP plastová odmerka váži 25 g.

Zloženie

Nedenaturovaný srvátkový izolát*, kakaový prášok (len čokoládová príchuť), aróma (len ochutené verzie), prírodná aróma (len prírodné verzie), kyselina citrónová (len príchuť malina), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (sukralóza® [len ochutené verzie]), farbivá (červená repa[príchute malina, jahodová smotana, čierne ríbezle a jablko & malina], antokyanín [len príchuť malina], kurkumín [len príchuť banán], karotény [len príchuť Orange & Passion fruit]). *Z mlieka.

Prírodné Príchute Whey Protein Isolate*, kakaový prášok (len príchuť prírodná čokoláda), prírodná aróma (len prírodné verzie príchutí), farbivá (červená repa [len príchuť prírodná jahoda], kurkumín [len príchuť prírodný banán]), sladidlo (sukralóza®), emulgátor (sójový lecitín). *Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 25 g:
Energia: 92,5Kcal
Energia: 393,3kJ
Bielkoviny (suchý základ): 23,0 g
Bielkoviny (ako je): 22,25 g
Tuky: 0,25 g
Sacharidy: 0,17 g
Vápnik: 100,0 mg
Cholesterol: 0,5 mg

Berte prosím na vedomie, že nutričné informácie sú založené na neochutenej verzii. Pri výbere inej príchute sa objem bielkovín zníži približne o 3% pri väčšine príchutí, avšak pri čokoládovej kvôli obsahu kakaa sa zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Whey Isolate (vzorka)

Vyberte Obrázok

Impact Whey Isolate (vzorka)