• Vegetarián

    Vegetarián

Macro:Meal

Náhrada Jedla

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.

Kúp Teraz
37.29€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Totálna náhrada jedla je komplexná zmes bielkovín, sacharidov a esenciálnych mastných kyselín určené pre všetkých, ktorí chcú konzumovať zdravé živiny pohodlne v jednom praktickom šejku. Špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí vedú hektický životný štýl, alebo sú neustále na cestách. Totálna náhrada jedla ponúka skvelú alternatívu za nezdravé desiaty a rýchle občerstvenia.

Obsah tvorí zmes rýchlo, stredne a pomaly sa uvoľňujúcich bielkovín (srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, vaječný proteín a mliečny proteín), ktoré zabezpečia trvalé uvoľňovanie aminokyselín a podporujú budovanie svalovej hmoty a tiež vás zasýtia. Sacharidy sú vyrábané z nízkej GI zmesi škótskeho ovsu a jačmeňa, aby mohli poskytnúť postupné uvoľňovanie energie.

Tento produkt ma skvelú chuť a ľahko sa mieša. Poskytuje rad zdravých ingrediencií tak, aby bol ideálnou náhradou jedla.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Perfektná zmes proteinov s obsahom sacharidov s nízkym GI
  • Pohodlná a výživná náhrada jedla
  • Skvelá chuť a ľahko rozpustná

Navrhované Využitie

Pridajte 250-300 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte 2 veľké MP odmerky (80 g), potraste a môžete konzumovať. Použite 2-3 krát denne.

1 x Plná veľká plastová odmerka váži 37 g.

Zloženie

Sacharidová Zmes (mletý ovos a jačmeň), Bielkovinová zmes (srvátkový koncentrát*, koncentrát mliečnej bielkoviny *, Srvátkový Izolát, Prášok z vaječných bielok), kakaový prášok (iba čokoládové príchute), aróma (len ochutené verzie), Ľanové semeno prášok, farbivo (červená repa [iba jahodová príchuť]), sladidlo (sukralóza ® [len ochutené verzie]) , emulgátor (sójový lecitín). * Z mlieka.

Nutričné Informácie

Na 80 g:
Energia: 290.0 cal
Bielkoviny: 26.5 g
Sacharidy: 35.5 g
Cukry: 0.5 g
Tuky: 5.0 g

Nutričný ​​obsah sa môže mierne líšiť medzi inými príchuťami.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Macro:Meal

Vyberte Obrázok

Macro:Meal
Back to top