• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarián

    Vegetarián

Pulse V4

4.333333333333333

3 Hodnotenia Zákazníkov

Príchuť
Balenie
Veľkosť

3 Za 2 Na Všetko! | Použite Kód: SK3ZA2

3 za cenu 2ch. Vyber si 3 produkty z listu a dostaň najlacnejší zadarmo

Akcia platí do polnoci 5. Marca 2017 alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz

25.99€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Pulse® V4 je náš najsilnejší predtréningový produkt k dnešnému dňu. Kombinuje niektoré z najviac preskúmaných výkonových doplnkov aké sú k dispozícii. Je vyrobený pre zvýšenie energie a duševné sústredenie, pomáha vám dosiahnuť najintenzívnejší a najefektívnejší tréning aký môžete dosiahnuť.

Každá 17 g porcia Pulse® V4 poskytuje 9.2 g z našej exkluzívnej 'pumpovacej' zmesi, ktorá je skombinovaná s Creapure®, AAKG, Beta-alanín, Citrulín Malát, aby vám poskytla bezkonkurenčnú a dlhotrvajúcu svalovú pumpu.

AAKG pomáha produkovať NO a spôsobuje prekrvenie a zvyšuje dodávky životne dôležitých živín do pracujúcich svalov, keď to najviac potrebujú. Creapure® kreatín monohydrát zvyšuje vašu zásobu ATP vo svaloch, výbušný zdroj energie, ktorý vám umožní pracovať tvrdšie po dlhšiu dobu. Beta alanín a Citrulín Malát pracujú synergicky a odďaľuje nástupu únavy, čo vám umožňuje podať extra opakovania na konci série.

Každá porcia Pulse® V4 obsahuje našu jedinečnú zmes kombinujúcu Tyrozín, Taurín, Guaranu a Kofeín, ktoré produkujú trvalé zameranie a extrémnu energiu, čo umožňuje intenzívne trénovať alebo cvičiť. Táto unikátna zmes môže zvýšiť energiu a zvýšiť duševnú bdelosť a s pridaním Tyrozínu zvyšuje produkciu kľúčových neurotransmiterov pre sústredenie a koncentráciu. Pulse® V4 je ideálna formula pre všetkých športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon.

Upozornenie: Neodporúčame užívať iný kofeínový alebo kreatínový výrobok v priebehu používania Pulse® V4. Pred konzumáciou Pulse® V4 sa poraďte so svojim lekárom, ak máte buď vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ak ste po mozgovej príhode, máte problémy so srdcom, pečeňou, štítnou žľazu alebo iné choroby ako sú úzkosť, depresia, záchvaty, duševné choroby, cukrovka, problémy s močením z dôvodu zväčšenia prostaty alebo ak užívate inhibítory MAO alebo iné lieky. Neužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca, náchylná k dehydratácii, alebo vystavená nadmernému teplu. Znížte alebo prerušte užívanie, ak budete trpieť s nespavosťou, budete sa triasť, mať závraty, začnete byť nervózny, budete mať bolesti hlavy a zvýšené búšenia srdca. Pulse® V4 je určený len na konzumáciu zdravých dospelých ľudí vo veku 18 - 50 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pulse® V4 musí byť skladovaný vo vzduchotesnej nádobe.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Zvyšuje koncentráciu a duševnú bdelosť
  • Výborne svalové prekrvovanie
  • Zvýšené energetické hladiny

Navrhované Využitie

Ak chcete zistiť Vašu toleranciu voči Pulse® V4, odporúčame začať dávkovať množstvo pre stredných užívateľov. Po osobnej tolerancii budete môcť prejsť na množstvo skúsených užívateľov.

Neprekračujte viac ako jednu dávku do 24 hodín a užívajte iba v tréningové dni.

Strední užívatelia: Pridajte 8.5 g (približne 3 plné malé MP odmerky) do 100 - 150 ml vody a vypite približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Skúsení užívatelia: Pridajte 17 g (približne 6 plných malých MP odmeriek) do 200 - 300 ml vody a vypite približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 2.9 g.

Zloženie

Kreatín monohydrát (Creapure®), Arginín Alpha Ketoglutarát (AAKG), L Tyrozín, Dextróza, Beta Alanín, Citrulín Malát, Kyselina citrónová, Farbivá (červená repa [len príchuť Berry Blast], Antokyanín [len príchuť Berry Blast], Karotén [len príchuť Tropical Storm]), Príchute, Taurín, Výťažok z guarany, Kofeín, Sladidlo (Sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 17 g:
Energia: (kJ): 33
Energia: (Kcal): 8
Bielkoviny: 0.0 g
Sacharidy: 2.0 g
Tuky: 0.0 g
Aktívne látky na 17 g porciu
""Pumpovanie"" (Creapure [4 g], AAKG, Beta alanín, Citrulín malát) 9.2 g
Matrix (L tyrozín, Taurín, Guarana extrakt, Kofeín) 3.8 g

17 g porcia Pulse® obsahuje približne 168.4 mg kofeínu.

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

4.333333333333333

4.333333333333333

(3 Hodnotenia Zákazníkov)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

pumpa

Celkovo:

4

Rozpustnosť:

5

Chuť:

5

Účinnosť:

3

Mal som tropickú búrku a bola vynikajúca,rozpustnosť 100%,proste okamžite a bez akých koľvek zostatkov. Účinnosť(kvôli tomu si človek pumpu kupuje): začal som na 15g a balenie som ukončil na 30g,energia mi vydržala skoro do konca tréningu,ale už ku konci tréningu som badal,že to nie je ono.Nejaký ten pump efekt-mravčenie a pod.-na mne taká stredná trieda,občas tam aj niečo bolo,ale prehliadnuteľné. Hlavne tieto pumpy sú dosť individuálna vec,takže čo je pre niekoho málo,môže byť pre iného totálna pecka,takže treba vyskúšať.

Goes Well With:

pred tréningom

Wed Sep 02 06:45:24 BST 2015 by

v4

Celkovo:

4

Rozpustnosť:

5

Chuť:

3

Účinnosť:

4

dobrá pumpa podobná c4 od cellulocore

Wed May 20 21:48:58 BST 2015 by

V4 = vyšší úroveň cvičení

Celkovo:

5

Rozpustnosť:

4

Chuť:

5

Účinnosť:

5

Nikdy jsem nebyl zastánce těchto věcí, ale po té co jsem zkusil V4 tak už si bez ní nedokážu představit cvičit. Stačí 2-4 odměrky 20 minut před cvičením. Díky V4 vydržim v posilovně cvičit déle a zvedat více. S příchutí tropická bouře jsem byl spokojený.

Goes Well With:

voda

Mon Apr 06 20:26:28 BST 2015 by

Pulse V4

Vyberte Obrázok

Pulse V4