Origin Jacked Pump
Predtréningový bez stimulantov, maximálny pump
Makaj naplno.
Predtréningový doplnok bez stimulantov stvorený pre tréningy zamerané na pump. Žiadny kofeín. Žiadne skratky. Len formula pre tréningy, kde je stredobodom samotný zdvih.
6 g l-citrulínu a 5 g beta-alanínu na porciu — navrhnuté pre tréningy zamerané na pump a kontrolované opakovania. Ten druh práce, kde čas pod napätím záleží rovnako ako váha na činke.
Zostaň v sérii.
Nejde tu o rýchly impulz. Ide o to zostať v sérii, opakovanie za opakovaním.
Bez kofeínu nie je žiadny skok ani následný pokles — len stabilné nastavenie, ktoré udržiava sústredenie na prácu a vnímanie každého opakovania. Tréningy, kde sa neponáhľaš — prepracovávaš sa tým.
Nič navyše. Len to, čo funguje.
Jednoduchá formula bez stimulantov postavená na ingredienciách, ktoré obstáli skúškou času.
Nič pridané len pre efekt. Nič odobraté z toho, na čom záleží. Len nastavenie pre tých, ktorí vedia, čo robia.
Žiadne stimulanty. Žiadne obmedzenia.
Bez kofeínu nie sú žiadne obmedzenia. Ranné tréningy, večerné tréningy — pasuje k tomu, ako trénuješ.
Vezmi to pred tréningom a pusť sa do práce. Žiadne časové okná, žiadne kompromisy — jednoducho to použij, keď to potrebuješ.