GARANTOVANÁ 30% ZĽAVA NA CELÝ NÁKUP + 45% ZĽAVA NA AMINO & PILULKY PRE ZDRAVIE!

Bielkoviny sú jednou z troch esenciálnych makroživín v strave a sú nevyhnutnou súčasťou množstva metabolických a fyziologických procesov v organizme, vrátane imuno/neurologických procesov a rastu a vývoju svalov a svalových tkanív.

Mnoho žien verí, že konzumácia proteínových nápojov môže viesť k veľkému nárastu svalov a k rastu hmotnosti. V skutočnosti ženský organizmus neprodukuje dostatok testosterónu na to, aby sa svaly vyvíjali rovnako ako u mužov.

Zvýšenie príjmu bielkovín zo stravy naopak prinesie množstvo výhod, ktoré podporia vaše tréningové ciele, či sa snažíte zlepšiť váš výkon, znížiť hmotnosť alebo sa stravovať zdravšie. Nižšie nájdete výhody proteínových nápojov pre ženy a ich rôznych variácií.

Prečítať Viac

Pri diéte a chudnutí mnoho ľudí zvolí stravu s vysokým obsahom sacharidov a nízkym obsahom tukov a bielkovín. Vedeli ste ale, že bielkoviny sú makroživinou, ktorá vás zasýti najviac?

Proteínové nápoje sú jednoduchým spôsobom ako získať viac bielkovín zo stravy a zároveň vám môžu pomôcť znížiť chuť na jedlo a zostanete sýtejší po dlhšiu dobu.

Okrem toho môže vyšší príjem bielkovín zrýchliť váš metabolizmus a podporiť tak spaľovanie tukov v kombinácii s dobrým tréningovým plánom.

Ponúkame množstvo proteínových nápojov, ktoré majú nielen vysoký obsah bielkovín, ale aj iných zdravých ingrediencií s minimálnym obsahom tuku, sacharidov a laktózy.

Pozri Sortiment

MOTIVAČNE VIDEO

Mnoho žien má tendenciu myslieť si, že zvýšená konzumácia bielkovín povedie k tvorbe veľkých a objemných svalov.

Avšak pre budovanie rovnakého množstva svalov ako je to u mužov, telo potrebuje určitú úroveň rastových hormónov a testosterónu - hladiny, ktoré ženské telo jednoducho nedokáže prirodzene vyprodukovať.

Vyšší príjem bielkovín povedie k spevneniu a udržaniu svalovej hmoty - čo povedie k dosiahnutiu vytvarovanej postavy v kombinácii s dobrým tréningovým plánom.

Niekedy je začlenenie posilňovne do časového plánu náročné, a preto sú ideálnym riešením proteínové nápoje, ktoré vám ušetria čas a zároveň dodajú potrebné živiny.

Pozri Sortiment

Čo sa týka regenerácie svalov a svalových tkanív, tak existuje jedna skupina živín, ktorú by ste mali poznať - aminokyseliny.

Aminokyseliny sú stavebné jednotky proteínov a svalov v tele a konkrétne metabolizmus aminokyselín s rozvetveným reťazcom je priamo spojený s regeneráciou svalov.

Myprotein proteínové nápoje obsahujú vysoké množstvo aminokyselín, ktoré vám pomôžu urýchliť proces zotavovania svalov a znížiť bolesť svalov, ktorá sa často objaví nasledujúci deň po intenzívnom tréningu.

Ponúkame aj proteínové nápoje s pomalým uvoľňovaním bielkovín, a to konkrétne kazeín, ktorý pomaly a postupne uvoľňuje bielkoviny do svalov. Je to ideálne ak chcete ostať zasýtený po dlhšiu dobu alebo pred spaním.

Pozri Sortiment

2018 © 2018 The Hut.com Limited, spoločnosť registrovaná v Anglicku a Walese (číslo spoločnosti 05016010) so sídlom na adrese Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.