Beach Body Bundle

Vyzerajte v lete skvelo

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Si Nový Zákazník? Kliknite Sem

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Zľavové kódy sa nevzťahujú na produkty, ktoré už sú zlacnené.

Kúp Teraz
102.39€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Beach Body Balík obsahuje 6 skvelých produktov, ktoré vám pomôžu vytvarovať vaše telo pred letom. Čo sa týka jednotlivých doplnkov, tento zväzok obsahuje 1 kg Impact Whey Protein v lahodnej čokoládovej príchuti, 750 g Berry Blast Fuse, 250 g neochutených BCAA, 60 CLA kapsúl, 120 MP Max Thermo-Extreme kapsúl a 600 ml Myprotein Blender fľašu.

Whey Protein Deluxe (1 kg, Chocolate Smooth)
Táto zmes kombinuje prémiové zdroje srvátkového proteínového koncentrátu, izolát srvátkovej bielkoviny a hydrolyzované srvátkové bielkoviny a tak dodáva zmes rýchlo pôsobiacich bielkovín s úžasným profilom aminokyselín. Každá 30 g dávka obsahuje 22 g bielkovín.

Fuse je úplne nový koncept v podobe unikátnej formule Amino Maintenance Formula. Spája v sebe pokročilú zmes rozvetvených aminokyselín prelínajúc sa s kreatínom, glutamínom, taurínom a rýchlo pôsobiacimi sacharidmi.

Unikátna aminokyselinová zmes obsahuje BCAA L leucín, Izoleucín a L valín spolu s L glutamínom a taurín pre zvýšenie syntézy proteínov, objemu buniek, rovnako ako aj pre zníženie svalového rozpadu.

Každá 25 g dávka obsahuje tiež 5 g Creapure® kreatínu monohydrátu, ktorý zvyšuje zásoby ATP v svaloch a podporuje rast svalového tkaniva a sily.

BCAA (Unflavoured, 250 g)
Rozvetveným reťazcom aminokyselín (BCAA) sú leucín, izoleucín a valín. Sú považované za esenciálne aminokyseliny, pretože sú potrebné pre naše telo.

BCAA sú potrebné na udržanie svalového tkaniva a štúdie preukázali, že pomáhajú zachovať vaše zásoby glykogénu. BCAA tiež zabraňujú rozpadu svalového tkaniva počas tréningu.

CLA (60 Softgels)
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mastná kyselina a výskum preukázal, že voľné mastné kyseliny, pomáhajú stavať svalovú hmotu a zároveň znižujú telesný tuk. Jedna kapsula obsahuje 1000 mg CLA.

MP Max Thermo-Extreme (120 Caps, unflavoured)
MP MAX® Thermo-Extreme je jedným z najúčinnejších a najkomplexnejších termogénnych zmesí na trhu. MP MAX® Thermo-Extreme obsahuje zmes tých najkvalitnejších ingrediencií, vrátane extraktu zo zeleného čaju, rias (Bladderwrack), Kofeín, Sibírsky ženšen a extrakt z bielych fazúľ. Tento synergický vzorec môže byť používaný tými, ktorí sa chcú zbaviť telesného tuku alebo jednoducho si chcú udržať štíhle telo.

Myprotein Blender Bottle (600 ml)
Myprotein Blender Bottle Mini je najdokonalejšia fľaša na trhu v dnešnej dobe a pomáha vám dosiahnuť bezhrudkový napoj s minimálnou námahou.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 6 Najpredávanejších produktov
  • Dosiahnite plážové telo s Beach Body Balíkom
  • Vynikajúca cena

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Beach Body Bundle

Vyberte Obrázok

Beach Body Bundle
Back to top