• Vegetarián

    Vegetarián

Impact Whey Protein (RTS)

Instantné

VÝPREDAJ JE PREDLŽENÝ - AŽ DO 70% + EXTRA 8% ZĽAVY! Použite Kód: MPSK8

AŽ DO 70% ZĽAVY + EXTRA 8%!

Nenechajte si ujsť náš NAJVÄČŠÍ Výpredaj Mesiaca.

Pre Extra 8% Zľavu - Použi Kód: MPSK8

Ponáhľajte sa - nebudete sklamaný, nakupujte pokým sú zásoby!

Akcia platí do polnoci 26. Februára 2017 alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz

24.64€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Impact Whey Protein® (RTS) bol navrhnutý tak, aby vám ponúkol rýchly a pohodlný spôsob ako konzumovať váš obľúbený proteínový šejk.

Náš Impact Whey Protein® je bohatým zdrojom srvátkového proteínového koncentrátu a pochádza priamo od popredných svetových whey proteínových výrobcov.

Obsahuje najvyššiu biologickú hodnotu (BV) zo všetkých známych proteínov. Srvátkový proteínový koncentrát obsahuje vysoké množstvo obidvoch esenciálnych a neesenciálne aminokyselín.

Výrobný proces prebieha jedinečnou kombináciou technológie membránovej filtrácie a sušenia pri nízkej teplote a tlaku. Tým je zaistená, jemná separácia a koncentrácia bielkovín a zachováva si svoju prirodzenú funkciu a vysokú nutričnú hodnotu.

Náš Impact Whey Protein ponúka viac ako 82 g bielkovín na 100 g (suchého), nízky obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápnik. Tento proteín je vynikajúcim zdrojom esenciálnych aminokyselín a obsahuje jeden z najvyšších podielov aminokyselín s rozvetveným reťazcom v prirodzených bielkovín.

Nadväznosť je kľúčovou súčasťou nášho procesu monitorovania kvality a na podporu tohto procesu, pracujeme priamo s poprednými svetovými výrobcami.

Proteínové frakcie sú nasledujúce: 44% Beta laktoglobulín, 17% alfa laktalbumín, 1.5% hovädzí sérový albumín, imunoglobulín G 8%, 0.5% Lactoferrin, 26% glykomakropeptidy

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Náš najobľúbenejší proteín
  • Viac než 80% bielkovín v jednej porcii
  • Vynikajúci aminokyselinový profil
  • Ideálne pre budovanie a opravy tkaniva
  • Pohodlné a jednoduché použitie RTS (Ready To Shake)

Navrhované Využitie

Pridajte vodu, mlieko alebo džús, kým fľaša je asi tri štvrtiny plná, dôkladne potraste a môžete ihneď užívať. Pridajte viac tekutín pre redší nápoj. Odporúčame užiť 1-3 dávky denne alebo podľa potreby.

Zloženie

Ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok (len u príchute čokoláda), aróma (aróma, emulgátor (sójový lecitín), farbivo (červená repa [jahodová príchuť]), sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 50 g:
Energia: 196.6 Kcal
Energia: 828.3 kJ
Bielkoviny (suché): 41.0 g
Bielkoviny: 39.3 g
Tuky: 3.5 g
Sacharidy: 3.0 g
Vápnik: 250.0 mg

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzie. Pri výbere ochutenej verzie sa zníži obsah bielkovín približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom na to, že obsahuje kakao sa obsah zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Whey Protein (RTS)

Vyberte Obrázok

Impact Whey Protein (RTS)