• Vegetarián

    Vegetarián

Impact Whey Protein (RTS)

Instantné

NARODENINOVÝ VÝPREDAJ až do 50% + AŽ DO 15% EXTRA ZĽAVA + 2 DARČEKY ZADARMO! | Kód: MPSK

Získajte až do 15% extra zľavu na náš vypredaj až do 50% - plus 2 darčeky úplne zadarmo pre každého!

Použite kód: MPSK

  • 8% zľava pre každého
  • Získajte 12% zľavu pri nákupe nad €60
  • Získajte 15% zľavu pri nákupe nad €100

Získajte Liekovku Zadarmo pri nákupe za €35 a Čierny Smartshake Zadarmo pri nákupe za €70

Hlavná akcia platia iba do polnoci 28. Mája 2017, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava je €100.

Kúp Teraz

24.64€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Impact Whey Protein® (RTS) bol navrhnutý tak, aby vám ponúkol rýchly a pohodlný spôsob ako konzumovať váš obľúbený proteínový šejk.

Náš Impact Whey Protein® je bohatým zdrojom srvátkového proteínového koncentrátu a pochádza priamo od popredných svetových whey proteínových výrobcov.

Obsahuje najvyššiu biologickú hodnotu (BV) zo všetkých známych proteínov. Srvátkový proteínový koncentrát obsahuje vysoké množstvo obidvoch esenciálnych a neesenciálne aminokyselín.

Výrobný proces prebieha jedinečnou kombináciou technológie membránovej filtrácie a sušenia pri nízkej teplote a tlaku. Tým je zaistená, jemná separácia a koncentrácia bielkovín a zachováva si svoju prirodzenú funkciu a vysokú nutričnú hodnotu.

Náš Impact Whey Protein ponúka viac ako 82 g bielkovín na 100 g (suchého), nízky obsah tuku a laktózy a je bohatý na vápnik. Tento proteín je vynikajúcim zdrojom esenciálnych aminokyselín a obsahuje jeden z najvyšších podielov aminokyselín s rozvetveným reťazcom v prirodzených bielkovín.

Nadväznosť je kľúčovou súčasťou nášho procesu monitorovania kvality a na podporu tohto procesu, pracujeme priamo s poprednými svetovými výrobcami.

Proteínové frakcie sú nasledujúce: 44% Beta laktoglobulín, 17% alfa laktalbumín, 1.5% hovädzí sérový albumín, imunoglobulín G 8%, 0.5% Lactoferrin, 26% glykomakropeptidy

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Náš najobľúbenejší proteín
  • Viac než 80% bielkovín v jednej porcii
  • Vynikajúci aminokyselinový profil
  • Ideálne pre budovanie a opravy tkaniva
  • Pohodlné a jednoduché použitie RTS (Ready To Shake)

Navrhované Využitie

Pridajte vodu, mlieko alebo džús, kým fľaša je asi tri štvrtiny plná, dôkladne potraste a môžete ihneď užívať. Pridajte viac tekutín pre redší nápoj. Odporúčame užiť 1-3 dávky denne alebo podľa potreby.

Zloženie

Ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok (len u príchute čokoláda), aróma (aróma, emulgátor (sójový lecitín), farbivo (červená repa [jahodová príchuť]), sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 50 g:
Energia: 196.6 Kcal
Energia: 828.3 kJ
Bielkoviny (suché): 41.0 g
Bielkoviny: 39.3 g
Tuky: 3.5 g
Sacharidy: 3.0 g
Vápnik: 250.0 mg

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzie. Pri výbere ochutenej verzie sa zníži obsah bielkovín približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom na to, že obsahuje kakao sa obsah zníži približne o 8%.

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Whey Protein (RTS)

Vyberte Obrázok

Impact Whey Protein (RTS)