Mass and Size Balík

Balík pre nárast objemu a veľkosti svalov

Príchuť

BLACK FRIDAY: ZĽAVA 33% NA VŠETKO! | Použite Kód: BLACK33SK

Black Friday Akcie Sú Tu!

Nezmeškajte naše najlepšie akcie roku počas celého týždňa! Či už hľadáte suplementy pre podporu regenerácie po tréningu, snažíte sa vybudovať čistú svalovú hmotu a podporiť rast svalov - Myprotein má niečo pre každého, akýkoľvek máte cieľ.

Akcie platia iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz
86.95€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Pre nárast svalovej hmoty je potrebný adekvátny tréning, výživa a regenerácia. Kalorický prebytok, vysoký príjem bielkovín, účinné cvičenie a plne funkčný imunitný systém sú kľúčovými faktormi a zvyšujú kvalitu svalov a objemu.

Tento balík sme vytvorili tak, aby splnil vaše náročné a špecifické požiadavky, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie maximálnych výsledkov v objemovej fáze.

Hard Gainer Extreme (2.5kg): Tento nový Hard Gainer Extreme je skvelý do objemovej fáze a pokračuje v tradícii po najpredávanejšej originálnej verzii s vylepšeným zložením a väčším množstvom príchutí na výber.

Čisté Arašidové Maslo (S kúskami): Toto maslo je vyrobené 100% z arašidov, má vysoký obsah bielkovín, zdravých tukov a je zdrojom vlákniny. Je ideálne ako vysoko kalorická nátierka alebo ako prísada do rôznych receptov pre zvýšenie obsahu kalórií.

Myprotein CORE 150 Šejker: Prednosťou tohto šejkra je jeho veľká kapacita až 1 liter a 3 nádobky pre uskladnenie doplnkov, čo vám uľahčí dodržať si kalorický prebytok aj na cestách.

Caffeine Pro 200 mg - 100 Tabliet: Je to stimulant centrálneho nervového systému, ktorý zlepšuje sústredenie a pomôže vám tak dosiahnuť váš osobný najlepší výkon.

BCAA Plus 1000mg - 90 Tabliet: Poskytuje esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom: Izoleucín, Leucín a Valín, ktoré podporujú regeneráciu po intenzívnom tréningu 

Hlavné Výhody

  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Lepší výkon, sústredenie a regenerácia
  • Perfektný doplnok pre nárast kvalitnej svalovej hmoty

Navrhované Využitie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálne stránky produktov.

Zloženie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálne stránky produktov.

Nutričné Informácie

Pre bližšie informácie sa prosím pozrite na individuálne stránky produktov.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Mass and Size Balík

Vyberte Obrázok

Mass and Size Balík
Back to top