Six Nations Balík

Produkty navrhnuté pre hráčov rugby

Príchuť

VÝPREDAJ JE PREDLŽENÝ - AŽ DO 70% + EXTRA 8% ZĽAVY! Použite Kód: MPSK8

AŽ DO 70% ZĽAVY + EXTRA 8%!

Nenechajte si ujsť náš NAJVÄČŠÍ Výpredaj Mesiaca.

Pre Extra 8% Zľavu - Použi Kód: MPSK8

Ponáhľajte sa - nebudete sklamaný, nakupujte pokým sú zásoby!

Akcia platí do polnoci 26. Februára 2017 alebo do vypredania promo zásob.

Kúp Teraz

Bol: 102.95€ 82.36€ Ušetríte 20.59€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Tento Six Nations balík podporí vašu silu a výkon bez ohľadu na to, v akom týme hráte. Rugby je neuveriteľne vyčerpávajúci šport, a preto je správna výživa nesmierne dôležitá, a to najmä pre podporu regenerácie medzi zápasmi.

V Myprotein sme vytvoril balík na mieru pre hráčov rugby, aby mali dostatočný príjem tých správnych živín počas dňa. Zahŕňa 5 rôznych produktov, ktoré pomôžu posunúť váš výkon na vrchol.

Recovery XS

Recovery XS je unikátna zmes bielkovín, sacharidov, vitamínu C, kreatínu a elektrolytov. Obsahuje 4,5 g aminokyselín a 3 g Creapure® v jednej porcii. Recovery XS poskytuje viac než 24 g bielkovín v jednej porcii získaných zo srvátkového proteínového izolátu, ktorý prispeje k rastu a udržiavaniu čistej svalovej hmoty.

Kreatín

Kreatín Monohydrát pomáha zvyšovať fyzický výkon pri krátkych silových a vysokointenzívnych pohyboch a je ideálny pre športy, kde je potrebná výbušnosť pohybu ako je bezpochyby rugby

Zinok a Horčík

Užívanie Zinku a Horčíku má množstvo priaznivých účinkov na zdravie a funkciu tela. Horčík prispieva k rovnováhe elektrolytov a udržuje zdravie kostí a zubov a normálnu funkciu svalov. Zinok prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu testosterónu

Vitamín D3

Vitamín D3 je vitamín rozpustný v tuku a vytvára sa pod pokožkou pri pôsobení slnečného svetla. Počas zimy, keď je slnečných lúčov málo, naše telo trpí nedostatkom vitamínu D3.

Protein Brownie

Naše Protein Brownies sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho kakaa a obsahuje kúsky kvalitnej čokolády. Sú najnovším prírastkom do nášho sortimentu občerstvenia a sú ideálne na cesty pre zvýšenie denného príjmu bielkovín.

PRE INFORMÁCIE O ZLOŽENÍ, NUTRIČNÝCH HODNOTÁCH, ODPORÚČANOM UŽÍVANÍ A ALERGÉNOCH SA PROSÍM POZRITE NA INDIVIDUÁLNE STRÁNKY PRODUKTOV.

Hlavné Výhody

  • 5 produktov určených pre rugby
  • Lepšia regenerácia medzi tréningami a zápasmi
  • Zvyšuje silu

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Six Nations Balík

Vyberte Obrázok

Six Nations Balík