• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Kyselina Jablčná

Príchuť
Balenie
Veľkosť
MEGA VÝPREDAJ až do 55% + EXTRA ZĽAVA až do 15% | Kód: MPSK15

MEGA VÝPREDAJ až do 55% + EXTRA ZĽAVA až do 15% | Kód: MPSK15

POZOR - Teraz môžete získať až do extra 15% zľavu na náš až do 55% výpredaj!

Extra 15% Zľava - Nakúpte za min €75

Extra 10% Zľava - Nakúpte za min €55

Extra 5% Zľava - Pre každého

*Akcia platí do polnoci 25. Augusta 2017 alebo do vypredania promo zásob. Maximálna zľava na objednávku je 100 Euro. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazník môže umiestniť viac objednávok. Zľava do 55% je aplikovaná na individuálne typy produktov, čiže veľkosť zľavy je odlišná na každú príchuť a veľkosť produktu. O získaní poukážky bude zákazník informovaný emailom na emailovú adresu uvedenú v jeho Myprotein účte. Systém vyberá náhodne zo všetkých objednávok urobených predošlí deň od 00:00 do 23:59.

Kúp Teraz
Bol: 15.99€ 14.39€ Ušetríte 1.60€

Na sklade Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Kyselina jablčná úzko súvisí s kyselinou citrónovou, vitamínom C, ktorý sa prirodzene vyskytuje v celej rade potravín, vrátane zeleného jablka. Kyselina jablčná bola používaná po mnoho rokov ako aromatická látka v mnohých rôznych sladkostiach, ktoré mali ostrú a pikantnú chuť. Ako doplnok stravy je kyselina jablčná dôležitá pre telo, aby mohla uvoľňovať energiu z potravy a bolo tiež preukázané, že zvyšuje výdrž u športovcov.

Kyselina jablčná je jednou z hlavných ovocných kyselín a je prirodzene vyprodukovaná, predovšetkým v jablkách. Pri použití ako doplnok zdravej výživy, bolo preukázané, že ponúkne lepšiu úroveň energie a to najmä v priebehu cvičenia.

Kyselina jablčná by malá byť predmetom osobitného záujmu každého, kto sa zúčastňuje vytrvalostných akcií, ako sú beh na dlhú vzdialenosť, alebo na bicykli. Bolo preukázané zvýšenie výkonu pri pravidelnom užívaní. Kyselina jablčná pôsobí ako časť tráviaceho procesu, ktorý pomáha pri uvoľňovaní energie z potravy efektívnejšie za podmienok, keď bunkám chýba kyslík, ako je napríklad v neskorších fázach operácie. Použitie kyseliny jablčnej pri tréningu alebo súťaži, ponúka najväčšie výhody v hypoxických fázach cvičenia.

Nedávne lekárske testy tiež ukázali efektívne použitie kyseliny jablčnej, ako doplnkom stravy na zníženie bolesti spôsobenej chronickým ochorením fibromyalgia, čo je dlhodobé degeneratívne ochorenie, ktoré spôsobuje bolesť po celom tele, najmä v oblasti kĺbov.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Pomáha pri uvoľňovaní energie z potravy
 • Ponúka podporu pri hypoxickej fáze cvičenia
 • Prispieva k zlepšeniu chronickej fibromyalgie

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 800 mg denne najlepšie s jedlom. Najlepšie s vami preferovaným množstvom vody alebo ovocnej šťavy. 1 x Plná mini MP plastová odmerka váži 340 mg (0.34 g).

Zloženie

Tento produkt je 100% kyselina jablčná, nič nebolo pridané alebo odňaté.

Nutričné Informácie

100% Kyselina Jablčná.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Kyselina Jablčná

Vyberte Obrázok

Kyselina Jablčná
Back to top