POSLEDNÁ ŠANCA ZĽAVA 40% NA BESTSELLERY | KÓD: RYCHLO
DOPRAVA OD 25€ A DARČEKY OD 55€ A 90€ ZADARMO

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Najlepšie predtréningové stimulanty

Ak chcete dosiahnuť tie najlepšie výsledky v posilňovni, výživa pred tréningom by mala byť pre vás prioritou. Náš tím tvrdo pracoval na tom, aby sme vám pomocou tohto produktu poskytli celý rad benefitov a pripravil vás na poriadny tréning.

Najlepšia predtréningovka

The Pre-Workout +


Naše účinné zloženie vám poskytne kofeín s dvojfázovým uvoľňovaním, ktorý sa postará o poriadne nabudenie vďaka peletkovej technológii s trvalým prísunom energie.


THE Pre-Workout+ tiež obsahuje kombináciu účinných látok VASO6™, Alpha-GPC, Huperzín A, AstraGin® a BioPerine®. Tieto zložky sme špeciálne pridali, aby vám pomohli prelomiť všetky limity počas akéhokoľvek tréningu.

Kúpiť Teraz

Najsilnejšia predtréningovka

The Pre-Workout


Bez ohľadu na to, aký tréning vykonávate, náš inovatívny doplnok THE Pre-Workout™ vám pomôže makať na maximum. Obsahuje mimoriadne efektívnu zmes kofeínu, teakrínu a extraktu z guarany a poskytne vám tak celkom až 175mg kofeínu, ktorý vás posunie vpred vtedy, keď to najviac budete potrebovať.

Kúpiť Teraz

Najlepší kofeínový doplnok

Čistý Kofeín


Každá tableta obsahuje až 200mg kofeínu, ktorý vám poskytne energiu, sústredenie a pozornosť.


Je vedecky dokázané, že kofeín zlepšuje pozornosť a sústredenosť a zvyšuje vytrvalostný výkon — je ideálnym tréningovým partnerom pri akomkoľvek tréningu.


Kúpiť Teraz

Najlepší predtréningový nápoj

BCAA v Plechovkách


BCAA sa prirodzene vyskytujú v bielkovinách, ktoré prispievajú k nárastu a regenerácii svalov — sú mimoriadne dôležité pri vykonávaní pravidelnej fyzickej aktivity. Tento osviežujúci ovocný nápoj navyše obsahuje až 180mg kofeínu, ktorý sa postará o vašu maximálnu sústredenosť.


Tiež obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré sa postarajú o zníženie únavy. To oceníte najmä pred a počas tréningu. Bez ohľadu na to, aké máte ambície vo fitness, tento doplnok vám bude stáť po boku a ideálne vás podporí na vašej ceste za dosahovaním cieľov.

Kúpiť Teraz

Najlepší spaľovač tukov

Thermopure


Bez ohľadu na to, akému športu sa venujete, musíte byť pripravení ísť za hranice. Náš doplnok Thermopure Boost obsahuje až 194mg kofeínu, ktorý vás perfektne nabudí, keď to najviac budete potrebovať. Dodá vám maximálnu energiu, sústredenosť a pomôže pri redukcií nadváhy.


Taktiež obsahuje aj esenciálne vitamíny B6 a B12, ktoré vás udržia sviežich a schopných vrátiť sa do posilňovne maximálne zregenerovaní. To znamená, že môžete zo seba vydávať maximum znova a znova.

Kúpiť Teraz

Najlepšia vegánska predtréningovka

Vegánska Predtréningová Zmes


Vďaka obsahu 150mg prírodného kofeínu z extraktov z guarany a zeleného čaju budete schopní maximalizovať efektivitu vášho tréningu a prekonávať svoje limity. Budete sústredení a o stimuláciu pozornosti sa postará energizujúci vitamín C.


Okrem toho je skvelým zdrojom medi, esenciálneho minerálu, ktorý sa podieľa na udržaní správnych životných funkcií v tele, akými sú napríklad metabolizmus a nervové funkcie.

Kúpiť Teraz