AUTOMATICKÁ 50% ZĽAVA NA DOPLNKY NA CHUDNUTIE
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
NAVYŠE DARČEKY OD 55€ A 75€ ZADARMO

Najlepšie vitamínové a multivitamínové doplnky

Náš sortiment multivitamínových doplnkov vám pomôže doplniť váš diétny režim o výživné látky, ktoré vaše telo ocení. Pomôžu vám pri udržaní zdravia a psychickej pohody.

Najlepší multivitamín

Najlepší multivitamín


Naše Každodenné Vitamíny majú vysoký obsah kľúčových vitamínov, akým je napríklad vitamín A, D, E alebo C. Okrem toho tiež obsahujú tiamín, riboflavín a niacín. Vitamíny sú nevyhnutné pre metabolizmus energie, znižujú únavu a prispievajú k udržaniu správnych telesných funkcií.


Keď dodržiavate diétu, vitamínový doplnok je správnym pomocníkom. Vaše telo obohatí o zdravé živiny, ktoré využije pre udržanie maximálneho zdravia. Kvalitný vitamínový komplex vám pomôže bojovať proti negatívnym účinkom pesticídov a zníženej výživovej hodnote mnohých bežných potravín.

Kúpiť Teraz

Najlepšie vitamíny pre vlasy

Vitamín E


Vitamín E môže zlepšiť profil antioxidantov v tele, posilniť imunitný systém a pomôcť udržať zdravé a silné vlasy. Potraviny, ako sú avokádo, olivy a mandle, majú vysoký obsah vitamínu E, avšak ak nekonzumujete tieto potraviny denne, doplnok s obsahom vitamínu E je veľmi efektívny.


Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí si chcú udržať zdravé vlasy, zlepšiť antioxidačný profil v tele, ale aj ochrániť DNA, bielkoviny a lipidy pred oxidačným stresom. To všetko len pomocou jednej kapsuly.

Kúpiť Teraz

Najlepšie vitamíny pre pokožku

Pupalkový Olej


Pupalkový Olej je bohatý na kyselinu linolovú, esenciálnu mastnú kyselinu, ktorá prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi a tiež sa využíva na liečbu kožných problémov, ako je akné, vrásky alebo ekzém. Esenciálne mastné kyseliny, ako je kyselina linolová, nemôžu byť syntetizované v tele, ale musia byť prijímané z potravy. Tento doplnok je ideálnym riešením.


Každá softgélová tableta vám poskytne až 719mg kyseliny linolovej a je veľmi nákladovo efektívnym a pohodlným spôsobom, ako prijať odporúčané denné množstvo pre udržanie zdravej pokožky.

Kúpiť Teraz

Najlepšie vitamíny na energiu a na chudnutie

Thermopure


Thermopure je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí sa snažia schudnúť a regulovať svoju hmotnosť. Poskytne vám množstvo vitamínov, ako chróm, vitamín B6 a vitamín B12. Thermopure pomáha znížiť únavu a zvýšiť pozornosť. Taktiež podporuje správnu funkciu imunitného systému.


Môžete ho užívať pred tréningom, pretože obsahuje 150mg kofeínu a 375mg extraktu zo zeleného čaju. Taktiež má termogénne vlastnosti vďaka extraktu z kajenského a čierneho korenia. Je ideálnym doplnkom pre akéhokoľvek atléta a fitness nadšenca, ktorý hľadá zmes dôležitých živín a minerálov.

Kúpiť Teraz

Najlepšie vitamíny na chudnutie

Extrakt Zo Zeleného Čaju Plus


Tento doplnok vám poskytne množstvo benefitov vrátane podpory funkcie srdca a mozgu, má antikarcinogénne, antidiabetické a antiarterogénne účinky. Priaznivý účinok je pozorovateľný pri dávkovaní zeleného čaju ako vo forme nápoja, tak i vo forme doplnku výživy.


Extrakt Zo Zeleného Čaju Plus prináša množstvo zdravotných benefitov, ale obsahuje i 32mg kofeínu. Hodí sa tak ako doplnok pred tréningom, ktorý je obzvlášť účinný pri spaľovaní extra kalórií počas cvičenia.

Kúpiť Teraz

Najlepší vitamín D

Vitamín D3


Tento výživový doplnok vám môže pomôcť zlepšiť psychické zdravie a zvýšiť prírodnú hladinu testosterónu. Zníženie stresu a podpora svalového nárastu sú dva základné dôvody, prečo pravidelne cvičíme. Vitamín D3 vám pomôže dosiahnuť oba tieto ciele.


Vitamín D3 je tiež priaznivý pri udržaní zdravých zubov a kostí a môže podporiť správnu funkciu imunitného systému. Dávkovanie vitamínu D3 o veľkosti 3000-5000iu vám postačí na dosiahnutie všetkých týchto priaznivých účinkov.


Kúpiť Teraz

Najlepšie vitamíny na kĺby

Joint Plus


Udržať si zdravé kĺby je mimoriadne dôležité pre akéhokoľvek športovca, ale aj pre ľudí, ktorí sa nevenujú žiadnej pravidelnej fyzickej aktivite. Je potrebné dbať na správny príjem antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktorých má Joint Plus dostatok.


Tento doplnok vám pomôže udržať si vaše kĺby a chrupavky v perfektnej kondícii vďaka obsahu glukozamínu HCL, chondroitínu sulfátu, MSM a celadrínu, ale aj šípky, extraktu z olivových listov a kurkumínu.

Kúpiť Teraz