AUTOMATICKÁ ZĽAVA 60% NA VITAMÍNY
ZĽAVA 35% NA BESTSELLERY | KÓD: SK35
EXTRA DARČEKY ZADARMO OD 55€

Čo je Command?

Vitajte v sortimente produktov Command. Je to naša prelomová kolekcia výživy pre hráčov, vytvorená s pomocou inovácií v spoločnosti Myprotein. Tieto doplnky sme vyvinuli špeciálne na podporu a uspokojenie potriebešportovcov a hráčov. Naším poslaním je byť priekopníkom v oblasti doplnkov pre profesionálnych hráčov počítačových hier, ktoré skvele chutia a podporujú váš maximálny výkon.

Prečo musia hráči myslieť na svoju výživu? V profesionálnych ešportoch môže byť každá sekunda rozdielom medzi víťazstvom a prehrou. Ak chcete byť naozaj najlepší, tieto sekundy musia hrať vo váš prospech a musíte podporiť svoju celkovú pohodu a kognitívne funkcie.

Preto vznikla séria Command. Vyvinuli ho odborníci na výživu spoločnostiMyprotein, ktorí využili svoje viac ako desaťročné skúsenosti. Medzi kľúčové zložky, ktoré podporujú výkonnosť počas hry, patrianootropiká, vitamíny a minerály. Doplnky z kolekcie Command boli vyvinuté špeciálne pre hráčov, podporujú mentálne funkcie, zlepšujú pozornosť, koncentráciu, reakčný čas a podporujú zrak. Navyše, práškové doplnky a energetické nápoje Command sú úplne bez cukru, takže sa nemusíte obávať chvíľkových výkyvov energie, ktoré spôsobuje cukor.

Nakupovať

Ako fungujú Command tuby ?

Či už ste študent, pracujete v kancelárii alebo stestreamer na plný úväzok, vieme, že je dôležité zostať v strehu a mať energiu na maximálny výkon. Bez ohľadu na to, akú príchuť si vyberiete, našenootropné práškové doplnky sú plné zložiek, ktoré vám pomôžu dosiahnuť špičkový výkon bez ohľadu na to, čo hráte. Všetky ingrediencie boli vybrané špeciálne pre ich výhody pre hráčov - tu je prehľad toho, čo robíCommand takým výnimočným:

 • Menej ako 25 kalórií nadávku, bez cukru a tuku.

 • Obsahujú 250 mg dôkladne overeného prírodného nootropika - Cognizinu.

 • 150 mg kofeínu zlepšuje sústredenie a koncentráciu - ideálne pre kľúčové momenty.

 • Okrem toho je tu zinok na podporu kognitívnych funkcií - pomáha vám robiť rozhodnutia v zlomku sekundy.

 • Vitamín C znižuje únavu a vyčerpanie - zostanetesústredení aj počas dlhých herných maratónov.

 • Okrem toho obsahuje aj vitamín Aa luteín, ktoré preukázateľne zlepšujú normálne videnie - ideálne pre dlhé hodiny pozerania na obrazovku.

Stále chcete vedieť viac? Prejdite na stránku produktu jednej z našich Command produktov a prečítajte si viac o tom, ako môže Command podporiť váš herný výkon.

Nakupovať

Ako fungujú Command plechovky?


Chcete získať energiu priamo z plechovky? Máme pre vás širokú škálu lahodných príchutí - modrá malina, hrozno, kyslé jablko, citrusy a jahodový puding. Takto fungujú:


 • Obsahujú prírodné nootropikum - prášok Coral Hedgehog.

 • Bolo preukázané, že 80 mg kofeínu zlepšuje pozornosť a koncentráciu.

 • Okrem toho obsahujú aj zinok, ktorý zlepšuje kognitívne funkcie.

 • Obsahujú vitamín Aa luteín, ktoré zlepšujú zrak.

 • Vitamíny A, B6 a D3 vám dodajú energiu ako celok.


To všetko bez cukru a s menej ako 10 kalóriami na plechovku. Tomu sa nedá odolať, to si musíte zamilovať.

Nakupovať

Naša Kvalita


Na kvalitu našich produktov Command sme veľmi hrdí. Všetky naše zmesi boli vyvinuté odborníkmi na výživu, naše prvotriedne výrobné zariadenia nám umožňujú vyvíjať, vytvárať a testovať - pomocou infračerveného skenovania a röntgenového zariadenia môžeme zabezpečiť, aby všetky naše výrobky spĺňali najvyššie štandardy kvality.


Command sa opiera o desaťročia skúseností v oblasti športovej výživy v podobe inovácií spoločnosti Myprotein. Keďže Myprotein je najväčšou online spoločnosťou v oblasti športovej výživy, môžete si byť istí, že ste s Commandom v dobrých rukách.


Chceme sa uistiť, že si naši zákazníci obľúbia naše výrobky rovnako ako my. Budeme radi, ak nám poskytnete spätnú väzbu. Napíšte komentár alebo recenziu s vašimi pripomienkami alebo nás kontaktujte prostredníctvom zákazníckeho servisu.

Nakupovať